Skocz do zawartości
gimmie

Transfery - komentarze, uwagi

Rekomendowane odpowiedzi

Po tych wszystkich wymianach jest zamieszanie bo ciężko ogarnąć arkusz. Zrobiłby ktoś update pliku s graczami? Bo mocno by to ułatwiło rozmowy a nie był ten plik ruszany od początku sezonu. Nikt nie wymaga update on line ale od czasu do czasu składu moznaby aktualizować nie tylko na stronce ale i w arkuszu. Anyone? Na złocie dla chętnego postawie dwa shoty extra 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
2 minuty temu, ignazz napisał:

Po tych wszystkich wymianach jest zamieszanie bo ciężko ogarnąć arkusz. Zrobiłby ktoś update pliku s graczami? Bo mocno by to ułatwiło rozmowy a nie był ten plik ruszany od początku sezonu. Nikt nie wymaga update on line ale od czasu do czasu składu moznaby aktualizować nie tylko na stronce ale i w arkuszu. Anyone? Na złocie dla chętnego postawie dwa shoty extra 

http://simbasket.pl/csv.php

Aktualizujemy po każdej wymianie.

Edytowane przez Krzemo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam tam brak dostępu a główny plik sam sobie zmieniam 

A jak się zaloguje z telefonu to ten plik złe wyglada. Nachodzą staty i jest niegramotny 

Ten plik po campach wyglada najlepiej 

Super formatowanie 

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
24 minuty temu, ignazz napisał:

Ten plik po campach wyglada najlepiej 

to jest ten sam plik, po prostu w formacie xlsx (i z dodanymi kolumnami overall i progress campowy) :P 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A dodacie takie rozszerzenie jak w tym przy campach. Ten mi się świetnie formatuje na każdym urządzeniu 

• Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, ignazz napisał:

A dodacie takie rozszerzenie jak w tym przy campach. Ten mi się świetnie formatuje na każdym urządzeniu 

oka, dam znać jak będzie w xlsx

• Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 minuty temu, julekstep napisał:

to jest ten sam plik, po prostu w formacie xlsx (i z dodanymi kolumnami overall i progress campowy) :P 

Poprosimy wszystko w tym formacie - duże ułatwienie dla GMow, ktorzy grają głównie z komórek :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
2 minuty temu, Pablo81 napisał:

Poprosimy wszystko w tym formacie - duże ułatwienie dla GMow, ktorzy grają głównie z komórek :)

ale to na pewno nie będzie przy każdej zmianie -> ot od czasu do czasu

bo to jest coś co każdy może sobie mimo wszystko samemu ogarnąć (a dla nas - z perspektywy DB - ważna jest wersja csv na serwerku :P)

Edytowane przez julekstep
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nikt nie prosi o daily update. Raz na pół sezonu jak teraz. 

I już bez tego przed po campach bo pare razy nie wcisnąłem zakładki po i przeliczyłem graczy bez minus 20😂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
16 minut temu, julekstep napisał:

ale to na pewno nie będzie przy każdej zmianie -> ot od czasu do czasu

bo to jest coś co każdy może sobie mimo wszystko samemu ogarnąć (a dla nas - z perspektywy DB - ważna jest wersja csv na serwerku :P)

Przy kazdej zmianie absolutnie nie. Tylko przed draftem i po campach i jest git :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
1 godzinę temu, Pablo81 napisał:

Dzięki za deal :) I żeby nie było - to nie Wariat mnie naciskał z transakcją, to ja po prostu się nie znam ;)

Dla mnie to Twój najlepszy deal. Al to dominujący podkoszowy, ale dobrze mieć obok niego kogoś kto ogarnie def.W Pacers był kiedyś Chandler, tu jest Okafor. Trzeba tylko pokombinować jak ich ustawić na PF-C i pracować nad obwodem. Jest jednak materiał na jedno z najlepszych duo podkoszowych, co przy taktyce outside ma również  niebagatelne znaczenie !

A w Pacers nie został nikt z:

C - Chandler

PF - Jefferson

SF - Allen

SG - Szczerbiak

PG - Kittles

Byłoby  top5 na wschodzie ?

Albo lepiej :)

Edytowane przez Krzemo
  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Al ma na pewno lepszy box-score niż rzeczywisty impact, ale jak dla mnie to za dużo tych ruchów w Pacers i nie bardzo widzę tam jakiś plan :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, Krzemo napisał:

Dla mnie to Twój najlepszy deal. Al to dominujący podkoszowy, ale dobrze mieć obok niego kogoś kto ogarnie def.W Pacers był kiedyś Chandler, tu jest Okafor. Trzeba tylko pokombinować jak ich ustawić na PF-C i pracować nad obwodem. Jest jednak materiał na jedno z najlepszych duo podkoszowych, co przy taktyce outside ma również  niebagatelne znaczenie !

A w Pacers nie został nikt z:

C - Chandler

PF - Jefferson

SF - Allen

SG - Szczerbiak

PG - Kittles

Byłoby  top5 na wschodzie ?

Albo lepiej :)

taaa tylko szczerbiaka to ja oddałem za kitelsa który mnie opuścił co mi sporo w sumie namieszało :) 

Godzinę temu, SlaKB napisał:

Al ma na pewno lepszy box-score niż rzeczywisty impact, ale jak dla mnie to za dużo tych ruchów w Pacers i nie bardzo widzę tam jakiś plan :P

planuję Cię pojechać w najbliższej przyszłości :)

PS Bison się u mnie ostał z oryginalnego składu ... olać że zwiedził przy tej okazji kilka klubów ale jest gdzie był :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pacers elegancka degrangolada, Wariat trzeba Cie przedstawic Dolanowi, bedzie kontrakt w rl NBA 

• Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
18 minut temu, Qcin_69 napisał:

Pacers elegancka degrangolada, Wariat trzeba Cie przedstawic Dolanowi, bedzie kontrakt w rl NBA 

a w tym rl nba też będziesz podbijał i cyganił 😂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
25 minut temu, elwariato napisał:

a w tym rl nba też będziesz podbijał i cyganił 😂

Sluchalbys madrzejszych to obaj bylibysmy teraz w znacznie lepszej sytuacji 😜 a tak c***ek January dostanie wysoki pick w tym roku tylko dlatego, zes głupi :(

• Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
46 minut temu, Qcin_69 napisał:

Sluchalbys madrzejszych to obaj bylibysmy teraz w znacznie lepszej sytuacji 😜 a tak c***ek January dostanie wysoki pick w tym roku tylko dlatego, zes głupi :(

głupi to ci dzieci płodził, tutaj już sam zadecyduj czy mówię o tobie czy o sąsiedzie :P  plus ja do po wejdę w tym sezonie o czym ty możesz pomarzyć teraz i w przyszłości :) i kto tu komu będzie rad udzielał. 

PS nie wiadomo czy się śmiać czy płakać, bo gdybym ja ciebie słuchał to bym poszedł z torbami już dawno, zresztą przed czym mnie przestrzegano :) i ty leszczu masz tu czelność podpinać się, pod zresztą nietrafiony post @Krzemo, serio wstydu oszczędź :P  

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
12 godzin temu, elwariato napisał:

taaa tylko szczerbiaka to ja oddałem za kitelsa który mnie opuścił co mi sporo w sumie namieszało

Ok to Deron zamiast Szczerbiaka i Dele z ławki i na jedno wychodzi. Gotowiec był 😋

Po oddaniu Kittlesa i Allena to już było pozamiatane 🙃

Edytowane przez Krzemo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, Krzemo napisał:

Ok to Deron zamiast Szczerbiaka i Dele z ławki i na jedno wychodzi. Gotowiec był 😋

Po oddaniu Kittlesa i Allena to już było pozamiatane 🙃

kittels to się sam oddał, widzę że tam dalej nie dociera :P 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Było płacić 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi