Skocz do zawartości

Transfery - komentarze, uwagi


gimmie

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, SzuLcU napisał:

Mały edit

 

LAC out: Gilbert Arenas Carlos Boozer
LAC in: Yao Ming, Tony Parker

SAS in: Gilbert Arenas
SAS out: Yao Ming, JJ Barea, 

Sonic Out: Parker
Sonic in Carlos Boozer, JJ Barea

Jak by finanse się nie zgadzały to wtedy Harper do mnie i od razu do zwolnienia.


@Pablo81 @julekstep

 

Wiem ze tu nie ma pending choć się zastanawiam czy dla SSS nie byłoby lepszym rozwiązaniem w wymianie za Parkera zamiast Boozera brać mimo wszystko dużo lepszego sportowo Dee Browna. 

nie wiem jakie są zasady komisarycznego zarządzania klubem i czy to już po frytkach ale jeżeli można jeszcze dyskutować nad wymianami klubów bez właściciela to:

oddałbym porównywalny talent Sergio Rodrigez a za PG SSS dostsliby PG 

w zależności co by tam musiało jeszcze iść dodałbym młodego Josha Childressa 24 lata oraz 2x2rd jako mini bonus extra. 
Nie jest moja intencja ingerować w wymiany innych ale tu mamy klub do sprzedaży nowemu GM i warto zobaczyć opcje z Heat 

jezeli zasada jest taka ze deal jest klepnięty to nie ma wpisu 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, ignazz napisał:

Wiem ze tu nie ma pending choć się zastanawiam czy dla SSS nie byłoby lepszym rozwiązaniem w wymianie za Parkera zamiast Boozera brać mimo wszystko dużo lepszego sportowo Dee Browna. 

nie wiem jakie są zasady komisarycznego zarządzania klubem i czy to już po frytkach ale jeżeli można jeszcze dyskutować nad wymianami klubów bez właściciela to:

oddałbym porównywalny talent Sergio Rodrigez a za PG SSS dostsliby PG 

w zależności co by tam musiało jeszcze iść dodałbym młodego Josha Childressa 24 lata oraz 2x2rd jako mini bonus extra. 
Nie jest moja intencja ingerować w wymiany innych ale tu mamy klub do sprzedaży nowemu GM i warto zobaczyć opcje z Heat 

jezeli zasada jest taka ze deal jest klepnięty to nie ma wpisu 

Lepiej dostać Boozera na 3-letnim kontrakcie niż Dee na 3-letnim kontrakcie :)

To że on teraz jest 'lepszy sportowo' to tylko zaszkodzi Sonics -> a za rok to już może być pół-emeryt

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, julekstep napisał:

Lepiej dostać Boozera na 3-letnim kontrakcie niż Dee na 3-letnim kontrakcie :)

To że on teraz jest 'lepszy sportowo' to tylko zaszkodzi Sonics -> a za rok to już może być pół-emeryt

Oj. Dużo musiałby zgubić tych punktów w campie Dee aby dogonić Boozera ale ty zarządzasz SSS wiec ok. Przyjmuje argumentacje tym bardziej ze wszedł Like od drugiego komisza a wasza ocena sytuacji na pewno jest istotniejsza bo nie umiem jeszcze tak wyceniać graczy jak Wy ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Pablo81 napisał:

Jaki zysk mają Rockets z ostatniego dealu? Za Larrego bliżej deadline mogliby uzyskać coś więcej niż wdzięczność komisza :)

również totalnie nie rozumiem tego trejdu - szczególnie że nie było nawet próby wystawienia go na bazarek

a imho była szansa na jakiegoś 1st roundera

jedyne co Rockets zyskali to prawo do MLE* dla dwóch kasztanów (czyli nic generalnie)

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Krzemo napisał:

Panowie trzeba było słać oferty, a nie płakać teraz na forum. Można przecież założyć, że w tankujących drużynach każdy jest do ruszenia 😉

Jexeli GM sprzedaje w taki sposób dobrego gracza nie sprawdzając czy nie dostanie od GM który ogłasza ze za wzmocnienia ma 1rd i np TJ Forda 24 latka lub ogłaszanego 21 letniego Rodrigueza to trudno. Ja bardzo aktywnie wysyłam sporo różnych ofert i uważnie analizuje graczy dostępnych. Większa strata GM co oddał gracza za niezauważalny dla mnie zysk. Ja tam 1rd dalej mam i jeżeli ktoś iść w Draft zapraszam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, cvbe napisał:

Toż Johnson był kilkukrotnie ogłaszany na trading blocku a ja sam dostałem ze trzy PMki, czy go nie chcę za różnych graczy :)

W momencie ogłoszenia jeszcze nie miałem Forda który świetnie wyrownuje sałary. Chodzi mi bardziej o moment wymiany ale serio tu nie często jednak 1rd zmieniają właścicieli wiec brak zapytania w moim kierunku nie rozumiem gdy robi się taka dosyć bez profitu wymianę. Ale co ja tam wiem. Nowy jestem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypominam, że po day 100 nie można już robić transferów, jeśli coś negocjujecie to podkręćcie tempo.

Dziś wieczornej simki w związku z tym nie będzie, day 99 jutro około południa, a day 100 w niedzielny wieczór i zamykamy okienko transferowe.

Edytowane przez Krzemo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.