Skocz do zawartości

Transfery - komentarze, uwagi


gimmie

Rekomendowane odpowiedzi

9 minut temu, Pablo81 napisał(a):

To *imo" świadczy o twojej uczciwości :)

LOL xDDD

Martin xDDD

jak widac po wpisach innych userow noeuczciwosc Twojego dealu to nie tylko "imo" mordko :)

9 minut temu, Pablo81 napisał(a):

Martin xDDD

nom Martin > Williams

a Frank to lepszy future asset niz LMA o ktorego sam pytales nomen omen (na teraz LMA ofc lepszy, ale w PTB zbedny)

no i nie kradne dwoch pickow

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, LAF napisał(a):

Domyślnie Ramon miał wchodzić z ławki i przyjście Gordona spowoduje , że tak będzie. 
 

Gordon tak naprawdę to brakujący element , który powoduje równowagę między obwodem a strefą podkoszową. 
 

Jasne mogłem ruszyć Grega i w zamian za to pozyskać kogoś na obwód, jednak chciałem zostawić go sobie. 
 

Luke jeszcze w tym RS nie da impaktu a to nie jest RS w którym mogę ogrywać go. 
 

Jeden z tych pickow to worse Atlanta / PTB a według eksperta od Power Rankingu ( @julekstep ) to pick bottom a drugi mój całkowity, jednak tutaj FA może być decydujące. 
 

Ogólnie draft źle poszedł bo liczyłem na pick TOP3 i wziąłbym kogoś z dwójki DAF / Donovan a tak trzeba było kombinować bo pod koszem jednak para Zubac - Bam stanowi o sile. 
 

LMA w tym momencie jest zbędny i parę osób dostało ofertę i nim gardziło także nagle z gracza, który był gardzony stał się cennym towarem. No , ale to są stałe posty z działu beGM na zasadzie kopiuj - wklej tylko zmiana  nazwiska gracza. 
 

Mnóstwo cap space powiadasz @MarcusCamby a być może Gordon nie wejdzie w ogóle na rynek FA a tego nie wiadomo. Inna sprawa , że mając prawa ptaka mogę przebijać innych ofertę tak jak to zostało zrobione gdy oferowałem graczy do, których inni mieli owe prawa. 
 

Owszem mogłem poczekać , ale jednak z każdym meczem zmniejsza się margines błędu a co za tym idzie przybliża to Doncicia do Atlanty. 
 

Cóż sporo zaryzykowałem to jest pewne , ale czy się to opłaci to teraz się tego nie dowiemy. Dowiemy się po zakończeniu RS. Jeżeli zrobię PO tym składem to będzie to olbrzymia zmiana na + z tankera na PO Team

ale nie patrz tylko od swojej strony

dla Pablo lepiej miec te paczke zawodnikow ktora mu dales (bo mial slaba rotacje pod koszem i brak glebi a Gordon sie dublowal z THJ) a Ty mu jeszcze dorzuciles paczke pickow...

 

obaj zyskaliscie na zawodnikach (bo LMA  byl zbedny u Ciebie), ale to Pablo dostal picki

stad teksty o dymaniu :)

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, julekstep napisał(a):

jak widac po wpisach innych userow noeuczciwosc Twojego dealu to nie tylko "imo" mordko :)

 

Zawsze te same osoby. Zawsze ten sam scenariusz - nikt nie przedstawia ofert, ale potem, co on by nie dał!

A lajkujący to, chcący wykorzystać, w innej grze, swoich pracowników za niewolnicze pieniądze i mający czelność pisać o kulturze organizacji to już LOL.

Ja się pytam, jak oferta zła, to, gdzie są lepsze oferty?

Pisanie, że Martin > Williams to już jest wyższa szkoła pi****lenia :)

Może i jest, ale nie o to chodzi w tej wymianie.

@Koelner per parówa to do swoich kolegów ok?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, julekstep napisał(a):

wspanialy fragment

nie zapomne go nigdy

Kto my?

Nawet nie potrafisz czytać ze zrozumieniem. PTB szukało startera na SG, a zaoferowales zmiennika na ławkę. Fajna oferta, morda :)

Teraz, Koelner napisał(a):

dobrze kluseczko 😘

Tak to może, do kolegi, który cię zapina? Nie wiem, co lubicie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Pablo81 napisał(a):

Kto my?

Nawet nie potrafisz czytać ze zrozumieniem. PTB szukało startera na SG, a zaoferowales zmiennika na ławkę. Fajna oferta, morda :)

jednoczesnie tlumaczac niedoswiadczonemu koledze ze Sessions moze spokojnie grac jako starter tylko taktyka wymaga zmiany

to sie nazywa uczciwosc morda :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Pablo81 napisał(a):

 

Tak to może, do kolegi, który cię zapina? Nie wiem, co lubicie.

eeeej czemu tak niekulturalnie?

6 minut temu, julekstep napisał(a):

jednoczesnie tlumaczac niedoswiadczonemu koledze ze Sessions moze spokojnie grac jako starter tylko taktyka wymaga zmiany

to sie nazywa uczciwosc morda :)

Session plus Schroeder to tak słabo ale u niego chyba bardziej SF byłby lepszy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, julekstep napisał(a):

z tego co widze to LMA + Marcud Williams za Kaminsky + Martin

imho sporo uczciwsza oferta :)

Nie no Julek bez przesady, patrząc na to że PTB muszą grać o wynik bo inaczej ich pick idzie do Atlanty to ta propozycja jest w c*** słabsza, problemem dealu jest to że LaF trochę przepłacił pickami i tyle, ale to już jego problem. Good for Pablo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.