Skocz do zawartości

Transfery - komentarze, uwagi


gimmie

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, ignazz napisał:

Po tych wszystkich wymianach jest zamieszanie bo ciężko ogarnąć arkusz. Zrobiłby ktoś update pliku s graczami? Bo mocno by to ułatwiło rozmowy a nie był ten plik ruszany od początku sezonu. Nikt nie wymaga update on line ale od czasu do czasu składu moznaby aktualizować nie tylko na stronce ale i w arkuszu. Anyone? Na złocie dla chętnego postawie dwa shoty extra 

http://simbasket.pl/csv.php

Aktualizujemy po każdej wymianie.

 

Edytowane przez Krzemo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Pablo81 napisał:

Poprosimy wszystko w tym formacie - duże ułatwienie dla GMow, ktorzy grają głównie z komórek :)

ale to na pewno nie będzie przy każdej zmianie -> ot od czasu do czasu

bo to jest coś co każdy może sobie mimo wszystko samemu ogarnąć (a dla nas - z perspektywy DB - ważna jest wersja csv na serwerku :P)

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, julekstep napisał:

ale to na pewno nie będzie przy każdej zmianie -> ot od czasu do czasu

bo to jest coś co każdy może sobie mimo wszystko samemu ogarnąć (a dla nas - z perspektywy DB - ważna jest wersja csv na serwerku :P)

Przy kazdej zmianie absolutnie nie. Tylko przed draftem i po campach i jest git :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Pablo81 napisał:

Dzięki za deal :) I żeby nie było - to nie Wariat mnie naciskał z transakcją, to ja po prostu się nie znam ;)

Dla mnie to Twój najlepszy deal. Al to dominujący podkoszowy, ale dobrze mieć obok niego kogoś kto ogarnie def.W Pacers był kiedyś Chandler, tu jest Okafor. Trzeba tylko pokombinować jak ich ustawić na PF-C i pracować nad obwodem. Jest jednak materiał na jedno z najlepszych duo podkoszowych, co przy taktyce outside ma również  niebagatelne znaczenie !

A w Pacers nie został nikt z:

C - Chandler

PF - Jefferson

SF - Allen

SG - Szczerbiak

PG - Kittles

Byłoby  top5 na wschodzie ?

Albo lepiej :)

Edytowane przez Krzemo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Krzemo napisał:

Dla mnie to Twój najlepszy deal. Al to dominujący podkoszowy, ale dobrze mieć obok niego kogoś kto ogarnie def.W Pacers był kiedyś Chandler, tu jest Okafor. Trzeba tylko pokombinować jak ich ustawić na PF-C i pracować nad obwodem. Jest jednak materiał na jedno z najlepszych duo podkoszowych, co przy taktyce outside ma również  niebagatelne znaczenie !

A w Pacers nie został nikt z:

C - Chandler

PF - Jefferson

SF - Allen

SG - Szczerbiak

PG - Kittles

Byłoby  top5 na wschodzie ?

Albo lepiej :)

taaa tylko szczerbiaka to ja oddałem za kitelsa który mnie opuścił co mi sporo w sumie namieszało :) 

Godzinę temu, SlaKB napisał:

Al ma na pewno lepszy box-score niż rzeczywisty impact, ale jak dla mnie to za dużo tych ruchów w Pacers i nie bardzo widzę tam jakiś plan :P

planuję Cię pojechać w najbliższej przyszłości :)

 

PS Bison się u mnie ostał z oryginalnego składu ... olać że zwiedził przy tej okazji kilka klubów ale jest gdzie był :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, Qcin_69 napisał:

Sluchalbys madrzejszych to obaj bylibysmy teraz w znacznie lepszej sytuacji 😜 a tak c***ek January dostanie wysoki pick w tym roku tylko dlatego, zes głupi :(

głupi to ci dzieci płodził, tutaj już sam zadecyduj czy mówię o tobie czy o sąsiedzie :P  plus ja do po wejdę w tym sezonie o czym ty możesz pomarzyć teraz i w przyszłości :) i kto tu komu będzie rad udzielał. 

PS nie wiadomo czy się śmiać czy płakać, bo gdybym ja ciebie słuchał to bym poszedł z torbami już dawno, zresztą przed czym mnie przestrzegano :) i ty leszczu masz tu czelność podpinać się, pod zresztą nietrafiony post @Krzemo, serio wstydu oszczędź :P  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, elwariato napisał:

taaa tylko szczerbiaka to ja oddałem za kitelsa który mnie opuścił co mi sporo w sumie namieszało

Ok to Deron zamiast Szczerbiaka i Dele z ławki i na jedno wychodzi. Gotowiec był 😋

Po oddaniu Kittlesa i Allena to już było pozamiatane 🙃

Edytowane przez Krzemo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, elwariato napisał:

głupi to ci dzieci płodził, tutaj już sam zadecyduj czy mówię o tobie czy o sąsiedzie :P  plus ja do po wejdę w tym sezonie o czym ty możesz pomarzyć teraz i w przyszłości :) i kto tu komu będzie rad udzielał. 

PS nie wiadomo czy się śmiać czy płakać, bo gdybym ja ciebie słuchał to bym poszedł z torbami już dawno, zresztą przed czym mnie przestrzegano :) i ty leszczu masz tu czelność podpinać się, pod zresztą nietrafiony post @Krzemo, serio wstydu oszczędź :P  

Preciez Ty Po w tym i kolejnych latach zobaczysz jak swinia niebo\Magic Finały miałes zajebisty core, potem jeszcze elegancko Duncana dodales to wszystko spieprzyles dealami z Bostonami tego Swiata, a ci co Cie przestrzegali to ci sami co potem na Tobie zerowali, nic dziwnego z tymi proletariackimi inklinacjami gleboko zakorzenionymi w tym narodzie. 

Ci co Cie ostrzegali to ZSRR,  przed strasznym wujkiem Qcinem, kapitalistyczna swinia, a teraz po czasie sam musisz przyznac, No miej odwage, że zostales przez nich zerzniety jak tania pani z Roksy, ale kupili Cie bo założyli brzoskwiniowe kondomy... Ja jak rucham to i za hotel zapłace i bedzie restauracja z winem i koniakiem,  nawet zapachowa świeczka sie znajdzie, a Tobie starczyly smakowe kondomy i szybki numerek w dupsko w sochaczewskiej kamienicy, bym wiedział to bym sie nie staral.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.