Skocz do zawartości

Transfery - komentarze, uwagi


gimmie

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Pablo81 napisał:

Przez 2 najbliższe sezony. Potem stosunek jakość do ceny nieco spadnie.

No nie bardzo. Musialby strasznie poleciec na campach (patrz ile za 3 lata beda dostawac Duncany o Carmela tej simki :P)

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, julekstep napisał:

No nie bardzo. Musialby strasznie poleciec na campach (patrz ile za 3 lata beda dostawac Duncany o Carmela tej simki :P)

 

W dniu 5.06.2020 o 15:42, julekstep napisał:

Orlando Magic     $31 434 550

1. Kendrick Perkins - 13 500 000, 5 lat, 10%

2. Carmelo Anthony - 13 500 000, 5 lat, 10%

3. Luke Ridnour - 4 400 000, 3 lata, 0%

4. Luke Ridnour - 4 400 000, 5 lat, 10%

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Deron Wiliams ma juz niezle ofensywne skille, robi 15.5 p, 10.2 a, 1.8 s. Ma pewne niedostatki w D, ale ma też potencjał 77 i w mojej opinii  jest jednym z ciekawszych prospektów na pg, oprócz Paula oczywiscie (Conley zapowiada się na sg).

2. Zauważyłem, że topowe teamy mają mocny ofensywnie obwód (niekiedy nawet kosztem słabszej D), z b. dobrą trójką. U mnie pierwszą opcją był Jones (78 3P), drugą Van Exel (69 3P), a trzecią Marion (73 3P). W mojej opinii, na podstawie wniosków, które wyciągnąłem wyglądało to zbyt słabo.

3. Gram dopiero drugi sezon i mam prawo się mylić, i szczerze nie wiem czemu ma służyć ciągle opiniowanie akurat moich ruchów. Jeżeli uważacie, ze ilość tradów w Spurs psuje realizm gry, to wprowadzcie zasady temu zapobiegające. Przypomnę tylko, że nie przyjąłem Philly, zespół draftujacy jako 9 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Pablo81 napisał:

nie wiem czemu ma służyć ciągle opiniowanie akurat moich ruchów

Likwidacja konkurencji 😉

1 godzinę temu, Pablo81 napisał:

Ma pewne niedostatki w D,

To mało powiedziane 🙃

1 godzinę temu, Pablo81 napisał:

na pg,

PG nie jest tak istotna pozycją, jakby się wydawało 😎

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, cvbe napisał:

Za to Wariat chyba pierwszy raz wygrał deal ❤️

spokojnie tobie też się kiedyś uda 😂 :P

9 godzin temu, Krzemo napisał:

Pacers @elwariato - 11 zawodników w składzie, trzeba kogoś podpisać z FA.

gdzie ta jakaś lista tych fa

 

PS dla zasady @Pablo81 sam do mnie podbił, nie nękałem go jak @Qcin :D mam nadzieję że Deron będzie legit, trochę mi smutnawo że nie u mnie ale co poradzić 

Edytowane przez elwariato
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że na chwilę obecną się osłabiam, bo na teraz Dikembe=Al, a Jones to duza strata.

Mój plan jest taki, aby otoczyć Okafora graczami o podobnym potencjale, na długich kontraktach, tak, aby mieć perespektywiczny, zgrany w czasie core na lata. Tak więc, proszę mi nie psuć zabawawy krytyką, bo tak naprawdę nikt nie wie czy to dobry ruch czy nie - campy to rzut kostką.

Ps.

Wiem, że w Teksasie mam drugich Pacers, ktorzy nie odnosili specjalnych sukcesów, ale tak widzę mój sklad :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Pablo81 napisał:

Wiem, że na chwilę obecną się osłabiam, bo na teraz Dikembe=Al, a Jones to duza strata.

Mój plan jest taki, aby otoczyć Okafora graczami o podobnym potencjale, na długich kontraktach, tak, aby mieć perespektywiczny, zgrany w czasie core na lata. Tak więc, proszę mi nie psuć zabawawy krytyką, bo tak naprawdę nikt nie wie czy to dobry ruch czy nie - campy to rzut kostką.

Ps.

Wiem, że w Teksasie mam drugich Pacers, ktorzy nie odnosili specjalnych sukcesów, ale tak widzę mój sklad :)

tam się nie tłumacz lebiegą :D plus Pacers byli o krok od tytułu ... w przyszłości 😂 :P  słowem zabawne, że cały tercet z którym wiązałem spore nadzieje jest teraz u ciebie, bedę trzymał kciuki za powodzenie na zachodzie :)  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, elwariato napisał:

tam się nie tłumacz lebiegą :D plus Pacers byli o krok od tytułu ... w przyszłości 😂 :P  słowem zabawne, że cały tercet z którym wiązałem spore nadzieje jest teraz u ciebie, bedę trzymał kciuki za powodzenie na zachodzie :)  

Dzięki za deal :) I żeby nie było - to nie Wariat mnie naciskał z transakcją, to ja po prostu się nie znam ;)

Edytowane przez Pablo81
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, january napisał:

Konsekwentnie - Pacers mają być słabi w tym sezonie, a Spurs w dwóch kolejnych:)

Za to w '35 to hoho! Bijcie się laury, będę kibicował!

konsekwentnie to ty będziesz tankował :P 

1 minutę temu, Pablo81 napisał:

Dzięki za deal :) I żeby nie było - to nie Wariat mnie naciskał z transakcją, po prostu się nie znam ;)

i wzajemnie dzięki, potrafisz pan ukręcić deala :) też sie nie zbyt znam ale mam wizję :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po tych wszystkich wymianach jest zamieszanie bo ciężko ogarnąć arkusz. Zrobiłby ktoś update pliku s graczami? Bo mocno by to ułatwiło rozmowy a nie był ten plik ruszany od początku sezonu. Nikt nie wymaga update on line ale od czasu do czasu składu moznaby aktualizować nie tylko na stronce ale i w arkuszu. Anyone? Na złocie dla chętnego postawie dwa shoty extra 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.