Skocz do zawartości

Transfery - komentarze, uwagi


gimmie

Rekomendowane odpowiedzi

15 minut temu, Qcin_69 napisał:

jprd kto pozwolił Koelnerowi rozpisywać wymiany, przecież wiadomo ze taki usystematyzowany zapis go mocno przerasta xd

Koelner może pisać TAK/NIE co najwyżej, bo z tego zapisu to ja w sumie nie wiadomo kto idzie do kogo :D 

Ty nie pierdol koneserze sztuki :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzimy, jak win rating jest przereklamowany  :P

26 minut temu, Qcin_69 napisał:

jprd kto pozwolił Koelnerowi rozpisywać wymiany, przecież wiadomo ze taki usystematyzowany zapis go mocno przerasta xd

Koelner może pisać TAK/NIE co najwyżej, bo z tego zapisu to ja w sumie nie wiadomo kto idzie do kogo :D 

Qcin, jak by co, to za podobna ofertę, jeszcze 1st rd pick chciał wycyganić  ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, MarcusCamby napisał:

Mistrza z Magic ludzie doceniają, mimo że to Julek.

Krzemo za swoje mistrzostwo nawet nie dostał żadnych gratulacji, bo każdy wie, że nie ma czego gratulować :)

W mojej historii nie było tak smutnego mistrza.

co fakt to fakt, gorzej juz by tylko było gdyby tankerzy z Nowego Orleanu misia pykneli 😋

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, Pablo81 napisał:

A które skille są ciekawe?

Te istotne dla SG.

41 minut temu, kahR napisał:

Miałeś lepsze oferty ode mnie... 

Podobne, w trakcie sezonu, tutaj istotne dla mnie są 3 lata niskiego kontraktu. 

Zresztą pamiętasz okoliczności, trejd upadł w momencie gdy potrzebowałem Noeala, bo wypadł mi Giannis. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sacto wszystko albo nic. Nie było mistrzostwa to skład którym można było powalczyć za rok po uzupełnieniu na fa do rozwalenia. Ciężko byłoby Iceowi wytrzymać bez bidowania o 20:59;)

Najgorsze że wzmocnił Knicks. Jesli Koelner utrzyma Rose to max Heat będzie finał konferencji 🤣

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Cichy napisał:

Sacto wszystko albo nic. Nie było mistrzostwa to skład którym można było powalczyć za rok po uzupełnieniu na fa do rozwalenia. Ciężko byłoby Iceowi wytrzymać bez bidowania o 20:59;)

Najgorsze że wzmocnił Knicks. Jesli Koelner utrzyma Rose to max Heat będzie finał konferencji 🤣

@Koelner dobrze to rozegrał.

Wraz z @elwariato jest na razie absolutnie w czołówce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.