Skocz do zawartości

Transfery - komentarze, uwagi


gimmie

Rekomendowane odpowiedzi

9 minut temu, SlaKB napisał:

Twój skład to 6-8 miejsce wschodu, myślę że niedługo powinno się unormować :P

nah -> już przed dodaniem Blaylocka to był skład na miejsce 4-6, teraz to contender pełną gębą:

- świetni defensywnie podkoszowi - Perk i Smith (którzy nie kaleczą też ataku jak przysłowiowy Bradley

- świetni ofensywnie obwodowi - Nocioni i Martin (którzy też coś tam bronią)

- klasyczny rozgrywajek Blaylock, który jest doskonały w passing/handling + co najmniej dobry we wszystkim innym

- świetny sixth man Okur + fajny 7th man Hinrich

- kilku solidnych rolesów jako back-up na wypadek kontuzji

 

a patrząc na potencjał to powinno być jeszcze sporo lepiej (szczególnie liczę na to, że Smith zostanie superstarem -> bo brak grajka ze ścisłego topu to na tę chwilę jedyny minus mojego składu tbh)

5 minut temu, january napisał:

Poprawione:)

a to akurat do Hornets przede wszystkim :P  + uważaj żebym Ci taktyki nie poprawił (bardziej niż w ostatniej kolejce xD)

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, julekstep napisał:

nah -> już przed dodaniem Blaylocka to był skład na miejsce 4-6, teraz to contender pełną gębą:

- świetni defensywnie podkoszowi - Perk i Smith (którzy nie kaleczą też ataku jak przysłowiowy Bradley

- świetni ofensywnie obwodowi - Nocioni i Martin (którzy też coś tam bronią)

- klasyczny rozgrywajek Blaylock, który jest doskonały w passing/handling + co najmniej dobry we wszystkim innym

- świetny sixth man Okur + fajny 7th man Hinrich

- kilku solidnych rolesów jako back-up na wypadek kontuzji

 

a patrząc na potencjał to powinno być jeszcze sporo lepiej (szczególnie liczę na to, że Smith zostanie superstarem -> bo brak grajka ze ścisłego topu to na tę chwilę jedyny minus mojego składu tbh)

a to akurat do Hornets przede wszystkim :P  + uważaj żebym Ci taktyki nie poprawił (bardziej niż w ostatniej kolejce xD)

Ogarnij skład Pistons, Sixers, Heat czy Wizz.. nie masz podjazdu*, jakbyś był na zachodzie to by się zgadzało. :)

*Oczywiście simka różne rzeczy widziała więc możesz dojść daleko, tym bardziej że fit jest spoko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, julekstep napisał:

 

ja z kolei chciałbym zapropsować @Tecu bo na prawdę świetnie czyści po domu starców z Chicago (nawet jakieś picki udaje mu się zbierać przy okazji)

Hakeem, Richmond, Pipen wymienieni zostali na prospekty w postaci Tuckera, Hawesa, dwa 1sty i dwa ewentualne swapy i salary prawie wyczyszczone. Ridnour kontuzjowany i teraz już nawet jakbym się mocno starał to dużo nie wygram. 

Jestem umiarkowanie zadowolony, zwłaszcza z Hawesa, bo to oczywiście może być bust, ale potencjału do rozwoju nie można mu odmówić 😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, SlaKB napisał:

Ogarnij skład Pistons, Sixers, Heat czy Wizz.. nie masz podjazdu*, jakbyś był na zachodzie to by się zgadzało. :)

*Oczywiście simka różne rzeczy widziała więc możesz dojść daleko, tym bardziej że fit jest spoko :)

Sixers = 4 zajebiste koła, ale wóz z gówna

Pistons - to samo, tylko koła 2...i stare

Heat - w sumie też to co u Sixers tylko słabsze koła

Wizards - brak firepowera jednak (Watson zrobił spory krok w tył)

 

wszystkie te teamy są luźno do pyknięcia :P  (tak samo jako 'Dynamic Duo' emerytów z Cavs, którzy imho dopełniają wschodnie top-6)

 

 

+ różnica między wschodem a zachodem nie jest już tak duża jak kiedyś (nawet nie biorąc tylko pod uwagę tego jak C's nam zaniżają średnią xD)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, julekstep napisał:

Sixers = 4 zajebiste koła, ale wóz z gówna

Pistons - to samo, tylko koła 2...i stare

Heat - w sumie też to co u Sixers tylko słabsze koła

Wizards - brak firepowera jednak (Watson zrobił spory krok w tył)

 

wszystkie te teamy są luźno do pyknięcia :P  (tak samo jako 'Dynamic Duo' emerytów z Cavs, którzy imho dopełniają wschodnie top-6)

 

 

+ różnica między wschodem a zachodem nie jest już tak duża jak kiedyś (nawet nie biorąc tylko pod uwagę tego jak C's nam zaniżają średnią xD)

Przestań tutaj tworzyć teorię tylko spójrz w csv, i dobre campy Twoich Magic nic tu nie zmieniają.

Chociaż oczywiście wszyscy są do pyknięcia, nic nowego. W tamtym roku gdyby nie jakiś chory run Sixers w G4 vs Heat to mistrz też byłby inny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Pablo81 napisał:

Który atrybut odpowiada za ballhog? :)

Wszystkie do kupy, które wpływają na to, że na PG będzie za dużo rzucał, sporo tracił i mało asystował. 

14 godzin temu, Pablo81 napisał:

Również powodzenia z Olajuwonem - 3.8 straty

To 2 mniej niż Wade 😋

Edytowane przez Krzemo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Krzemo napisał:

Wszystkie do kupy, które wpływają na to że będzie za dużo rzucał, sporo tracił i mało asystował. 

To są w simce jakieś ukryte atrybuty? :)

14 minut temu, Krzemo napisał:

To 2 mniej niż Wade 😋

O 0.3 mniej :) I pozycja inna (pierwsza szóstka to 5 pg i 1 C - Hakeem) :) Jak The Dream nie zakończy kariery po sezonie, to z salary będzie w Nowym Jorku kiepsko. A ponoć, to nowi robią trejdy na tu i teraz (za @julekstep) :) U doswiadczonych GMow sporo jest geriatrii na wysokich i dlugich kontraktach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Pablo81 napisał:

To są w simce jakieś ukryte atrybuty? :)

Są cyferki, które zawodnicy kręcą. Pamiętam jak Wade grał na PG. Z mojego punktu widzenia osłabiłeś się i git 😉

2 minuty temu, Pablo81 napisał:

U doswiadczonych GMow sporo jest geriatrii na wysokich i dlugich kontraktach :)

O mnie się nie martw. 🙃 Ta geriatria zjada 95% innych zawodników. Bez popitki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
27 minut temu, Krzemo napisał:

SAS co trejd, to gorzej to wygląda 😋

Widzę, że jestem na tapecie :) Było sporo gorszy tradeów (Smith na QO <> Webber np.) bez komentarza :) Dziekuję :)

Btw. Pokaż mi lepszego młodego PG (z rozegraniem) od Derona.

23 minuty temu, january napisał:

Te picki '33 '34 SAS u mnie coraz smakowitsze!:)

Spokjnie :) Jak Belinelli? ;)

14 minut temu, cvbe napisał:

Za to Wariat chyba pierwszy raz wygrał deal ❤️

Zawsze lubiłem Pacers :)

Edytowane przez Pablo81
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Pablo81 napisał:

Btw. Pokaż mi lepszego młodego PG (z rozegraniem) od Derona.

CP3

5 minut temu, Pablo81 napisał:

Widzę, że jestem na tapecie :) Było sporo gorszy tradeów (Smith na QO <> Webber np.) bez komentarza :) Dziekuję :)

Nah. Klasyczny case 'na teraz' vs 'na przyszlosc', gdzie poki co ciezko wskazac kto wygral (Webber kontuzja, Smith fatalnie campy jak na potencjal).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Krzemo napisał:

Chris Paul.

:P

Sprawdzałem - nie na sprzedaz :)

2 minuty temu, julekstep napisał:

CP3

Nah. Klasyczny case 'na teraz' vs 'na przyszlosc', gdzie poki co ciezko wskazac kto wygral (Webber kontuzja, Smith fatalnie campy jak na potencjal).

Różnica w potencjale 36. I gosc jest na QO. Proszę Cię :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.