Skocz do zawartości

Transfery - komentarze, uwagi


gimmie

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Koelner napisał:

Geje są zazwyczaj delikatnymi oraz wrażliwymi osobnikami więc nic dziwnego, że takie sytuacje mają tam miejsce. Nazwa beGejeM zobowiązuje. 

teraz tak myśle ze Julek jednak mógłby sobie darować te uszczypliwości, ja tam chętnie bym poczytał jeszcze z 3 elaboraty na temar wyższości Flynna nad DeRozanem! 

Poza tym ostatni akapit ostatniej wypowiedzi Alonzo to idealny zapalnik do poważniejszego beefu i jestem aż ciekaw jakie mięso by tu poszło w odpowiedzi!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Qcin_69 napisał:

teraz tak myśle ze Julek jednak mógłby sobie darować te uszczypliwości, ja tam chętnie bym poczytał jeszcze z 3 elaboraty na temar wyższości Flynna nad DeRozanem! 

Poza tym ostatni akapit ostatniej wypowiedzi Alonzo to idealny zapalnik do poważniejszego beefu i jestem aż ciekaw jakie mięso by tu poszło w odpowiedzi!

Gówna nie warto ruszać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, julekstep napisał:

Wy serio sie klocicie o to ktory kasztan jest lepszym kasztanem? xD

Nie :)

Szkoda czasu na Cambyściemniacza. Po prostu porównuje sobie dotychczasowe kariery dwóch graczy, na których swojego czasu postawiłem w drafcie. Gram juz parę simkowych sezonów i coś tam już sobie moge porównywać.  Tankowanie nie jest moim stylu, a na FA trzeba mieć cap space żeby pozyskać Gwiazdę, zatem przez mój klub az ta dużo tych uznanych tu graczy sie nie przewinie (nie to co w takiej Atlancie :P ), zatem ja częściej pewnie będe pisał o tzw. średnich graczach, bo co mnie interesują Gwiazdy, które i tak ani u mnie nie grają, ani też do mnie nie trafią. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Alonzo napisał:

Nie :)

Szkoda czasu na Cambyściemniacza. Po prostu porównuje sobie dotychczasowe kariery dwóch graczy, na których swojego czasu postawiłem w drafcie. Gram juz parę simkowych sezonów i coś tam już sobie moge porównywać.  Tankowanie nie jest moim stylu, a na FA trzeba mieć cap space żeby pozyskać Gwiazdę, zatem przez mój klub az ta dużo tych uznanych tu graczy sie nie przewinie (nie to co w takiej Atlancie :P ), zatem ja częściej pewnie będe pisał o tzw. średnich graczach, bo co mnie interesują Gwiazdy, które i tak ani u mnie nie grają, ani też do mnie nie trafią. 

Zawsze mozesz sobie wyczyscic salary ma kolejng sezon i zapoliwac na FA😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Alonzo napisał:

Nie :)

Szkoda czasu na Cambyściemniacza. Po prostu porównuje sobie dotychczasowe kariery dwóch graczy, na których swojego czasu postawiłem w drafcie. Gram juz parę simkowych sezonów i coś tam już sobie moge porównywać.  Tankowanie nie jest moim stylu, a na FA trzeba mieć cap space żeby pozyskać Gwiazdę, zatem przez mój klub az ta dużo tych uznanych tu graczy sie nie przewinie (nie to co w takiej Atlancie :P ), zatem ja częściej pewnie będe pisał o tzw. średnich graczach, bo co mnie interesują Gwiazdy, które i tak ani u mnie nie grają, ani też do mnie nie trafią. 

Alonzo ale wiesz ze w głównej mierze o rozwoju gracza w simce zależy ślepy los? I jakbyś przezimował 100 razy ten sam same to miałbyś 100 różnych scenariuszów jak się kariery Flynna i DeRozana potoczyły? 

Wiesz? Prawda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, kuba2419 napisał:

Zawsze mozesz sobie wyczyscic salary ma kolejng sezon i zapoliwac na FA😉

Jestem zwolennikiem długich kontraktów i jednak stabilizacji, zatem przez najbliższe sezony pewnie ciężko będę miał z tym wolnym cap space ;) Ogólnie sporo się u mnie wyjaśni po tym sezonie, bo na FA wchodzą Brook i Goran. Jak podpiszą nowe kontrakty, to kierunek przez następne sezony jest jasny, jak coś sie ni uda, to wtedy pewnie będę kombinował. :P 

1 minutę temu, Qcin_69 napisał:

Alonzo ale wiesz ze w głównej mierze o rozwoju gracza w simce zależy ślepy los? I jakbyś przezimował 100 razy ten sam same to miałbyś 100 różnych scenariuszów jak się kariery Flynna i DeRozana potoczyły? 

Wiesz? Prawda?

.. no, ale się dzieje jeden i konkretny wariant, a pozostałe to są tylko .. próbne simki :) i w sumie to jest fajne w simce, że z no nameów można tu zrobić dobrych graczy, a czasami uznane Gwiazdy nie spełniają pokładanych w nich nadziei. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, Qcin_69 napisał:

teraz tak myśle ze Julek jednak mógłby sobie darować te uszczypliwości, ja tam chętnie bym poczytał jeszcze z 3 elaboraty na temar wyższości Flynna nad DeRozanem! 

Poza tym ostatni akapit ostatniej wypowiedzi Alonzo to idealny zapalnik do poważniejszego beefu i jestem aż ciekaw jakie mięso by tu poszło w odpowiedzi!

jak myślisz, który ma rację a który blefuje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, julekstep napisał:

jak myślisz, który ma rację a który blefuje?

Już abstrah ując od Flynna i DeRozana, zobacz Julek na swoje przedsezonowe typy odnośnie pg:

W dniu 21.12.2022 o 14:09, julekstep napisał:

No to startujemy!

Więcej info po waiverach ofc, ale zaczniemy od top-3 per pozycja (potem będzie rozwinięte do top-10). Enjoy!

PG's:

1. Russell Westbrook - Pod koniec zeszłego sezonu wrócił na swoją oryginalną pozycję a w tym zapowiada się że będzie grał tak cały czas, Pewniak do nagrody MVP w tym roku (jeśli nie będzie kontuzji, albo Szulim nie wymyśli nic dziwnego to daję mu 90% szans na to). Two-way Potwór i najlepszy gracz simki. Dobrze że totalnie nie umie blokować - jakieś pocieszenie!
Przewidywane staty - 33,5/6,5/10,0/3,0/0,1
2. Stephen Curry - PG kompletny, idealny lider. Elitarny shooting + b.dobre rozegranie i obrona. W normalnym świecie byłby pewniakiem do jedynki. Ale teraz jesteśmy  w świecie Westbrooka.
Przewidywane staty - 29,0/5,0/9,0/2,8/0,2
3. John Wall - Kolejny kompletny rozgrywający, który w zasadzie nie ma żadnych wad (nawet coś blokuje!). Jednak słabszy 'scoring' oddziela go od top2.
Przewidywane staty - 24,0/5,5/10,5/2,5/0,5
4. Kyrie Irving - Czas najwyższy pogodzić się, że mimo iż jest to mocno średni PG (nie umie bronić a i playmaking ma średniawy jak na startera) to jest to świetna 'pierwsza opcja' który kombinację scoringu i handlingu ma na poziomie Bricka i Kury. Dodatkowo potrafiący w fit kahr stworzył mu świetne warunki, więc to będzie kolejny mocny sezon w jego wykonaniu - mimo słabych campów.
Przewidywane staty - 29,5/4,0/9,0/2,5/0,4
5. Rajon Rondo - 'Point Guard Killer'. Czyli kolejny gracz, który w teorii nie powinien być tak wysoko...jednak po tym co pokazał w ostatnich PO, gdzie wyeliminował numery 1 i 2 z tej listy (oraz był bardzo bliski wyeliminowania numeru 3 - ale tutaj zaważyła różnica klas u GMów) zasłużył. Świetny obrońca i playmaker...rzucać już się nie nauczy, ale w aofensywnych Cavs (którzy pewnie będą grali outside) i tak sobie będzie ceglił nabijając boxy.
Przewidywane staty - 17,5/6,5/10,0/3,0/0,2
6. Jameer Nelson - Calderon 2.0. Najlepsza kombinacja scoringu i playmakingu w lidze i nawet sensowna zbiórka...jednak ma spore braki fizycznie a defensywnie to pewnie będzie najgorszy starter na PG. 100% O i 0% D. Przez lata w cieniu Iverka a rok temu musiał użerać się z graniem inside. Czy w końcu jego potencjał ofensywny zostanie uwolniony?!?
Przewidywane staty - 22,0/4,5/10,0/1,0/0,1
7. Chris Paul - Kiedyś top1 na pozycji i idealny point guard, jednak ostatnie kilka zaliczył zjazd...chociaż rok temu bardzo fajnie odnalazł się jako druga opcja....teraz jednak powinien przyjść spadek w produkcji. Mimo wszystko ciągle bardzo dobry starter.
Przewidywane staty - 17,5/4,5/11,0/2,2/0,1
8. Mike Conley - Mr Solid. Od lat gwarantuje stały fajny poziom 'bez fajerwerków' dając (złudne) nadzieje Bucks na PO. Mógłby mieć trochę lepszy passing, poza tym nie ma się do czego przyczepić. W tym roku ppg mogą mu trochę spać na rzecz Bojana i Ellisa.
Przewidywane staty - 20,5/4,5/9,5/2,2/0,3
9. Ty Lawson - Niby PG kompletny, ale jednak bliższe spojrzenie (i doświadczenie) pokazuje że trochę mu brakuje - scoring nie zachwyca, obrona też taka sobie, zbiórka słabiutka...jednak playmaking ma wybitny (chyba tylko Nelson może z nim konkurować w tym elemencie). Zobaczymy jak to się przełoży na wyniki Hornets.
Przewidywane staty - 18,5/3,5/10,5/1,4/0,1
10. Jrue Holiday - Gorsza wersja Rondo z trochę lepszym rzutem, ale gorszym handlingiem i zbiórką.
Przewidywane staty - 17,0/4,8/9,0/2,6/0,6

Honorable mentions: 11. Nate Robinson 12. Derrick Rose 13. Eric Bledsoe 14. Damian Lillard 15. Ricky Rubio


 

Ogólnie robisz świetną robotę i zawsze Twoje rankingi czytam z dużą uwagą, ale np nie doceniłeś Dragicia, którego nie ma u Ciebie nawet w top 15, a on zagrał w s5 w ASG. Nie jest to jakiś zarzut (choć akurat w top15 powinien być spokojnie), po prostu czasami ciężko przełożyć skille gracza na fit i rolę w drużynie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, julekstep napisał:

mordo

Russ Smith to w Magic od miesiąca szaleje

o Ty swintuchu, mojego 6thmana podjebales niezauważenie! 

Nieładnie! 

Btw, jestem aż ciekaw ilu graczy zostało milionerami dzięki zaciągowi z BeGM!

Takie postacie jak Patrick Ewing jr np. to już niedługo będą miały po 5 sezonów w górę rozegranych za niemałe pieniądze!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.