Skocz do zawartości

Transfery - komentarze, uwagi


gimmie

Rekomendowane odpowiedzi

24 minuty temu, elwariato napisał:

na pg, joseph akurat tu jest spoko, no i jj vs gordo to znaczny upgrade pod tym względem, ogolnie bardzo ciężko cie zadowolic, robię dokładnie jak mowisz i ciagle nie pasi😄 choc wiadomo najlepiej sie wypiąć i potankowac😋 

Joseph może się jakoś rozwinie...ale na teraz nie ma istotnego upgrejdu. 

Ostatnio twoich ruchów nie krytykowałem, pozyskanie Monroe i Hawesa to były dobre ruchy. Pozyskałeś w między czasie nawet zawodnika, który może być całkiem sensownym SG (również w def), ale go nie sprawdziłeś na tej pozycji, a z tego co kojarzę jak był wystawiany tam w poprzednich klubach to grał lepiej niż na przypisywanej pozycji. Priorytetem z mojej perspektywy byly SF a potem może PG. 

Odpal wreszcie Excela 😋

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Krzemo napisał:

Joseph może się jakoś rozwinie...ale na teraz nie ma istotnego upgrejdu. 

Ostatnio twoich ruchów nie krytykowałem, pozyskanie Monroe i Hawesa to były dobre ruchy. Pozyskałeś w między czasie nawet zawodnika, który może być całkiem sensownym SG (również w def), ale go nie sprawdziłeś na tej pozycji, a z tego co kojarzę jak był wystawiany tam w poprzednich klubach to grał lepiej niż na przypisywanej pozycji. Priorytetem z mojej perspektywy byly SF a potem może PG. 

Odpal wreszcie Excela 😋

jesli chodzi o khrisa na sg to juz grał, i pewnie bardziej tam pasuje, ale lepszego sf raczej nie mam, a jest jj i był gordo, plus It strasznie chimeryczny był a to stud a to dawal po całości ... niestety w proporcjach 1 do 2, może Joseph, wychowanek Pacers 😋 bedzie bardziej stabilny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, elwariato napisał:

jesli chodzi o khrisa na sg to juz grał, i pewnie bardziej tam pasuje, ale lepszego sf raczej nie mam

Na początku sezonu grałeś chyba KCP i wyglądał tam dość dobrze, nie kradł rzutów a chyba kilkanaście pts jako starter dawał na dobrym %, nawet obok Gordona i IT .

A Khris imo jako SF sporo traci ze swojego potencjału. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Alonzo napisał:

Witamy Jonny Flynna ponownie w Dumnych SuperSonics po półsezonowej przerwie! 

Jednocześnie GM składa obietnicę, że już nigdy więcej Cię nie wymieni do innego klubu! Nawet gdyby Qcin zaproponował w wymianie Wielkiego Bruno Caboclo! 

Wcześniejsza wymiana Flynna była niezbędna przy sprowadzeniu do drużyny jednego z najlepszych defensorów simki Emeki Okafora. Na ten ruch zdecydowałem się wtedy z powodu ciężkiego wpierd###lu od młodych Denver Nuggets. Na tyle młodych, że liderom Denver wypadały jeszcze kredki z tornistrów. Manto od tak młodej i niedoświadczonej drużyny z Colorado było bodźcem decydującym wtedy o znalezieniu odpowiedniego wzmocnienia pod koszem. W innym przypadku zapewne nadal moim podstawowym centrem byłby Andrew Bynum, a znalazłyby się też zapewne fundusze na powrót Ersana Buźki Ilyasovy.  

Niemniej jednak w tym składzie z Flynnem jako backup guardem atakujemy drugą część sezonu i walczymy w playoffs jak zawsze o najwyższe cele!

#kulturaorganizacji

 

Widze ze Sonics juzbsie przygotowywuja na odejscie Gorana xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, kuba2419 napisał:

Widze ze Sonics juzbsie przygotowywuja na odejscie Gorana xD

Nic z tych rzeczy :D

Drżałem o zdrowie Gorana, bo CJ Watson jest fantastycznym backupem, ale jak trzeba grać w s5 pewniej sie czuję z Flynnem w takiej sytuacji :)

Flynn na campach poprawił skille umożliwiające mu grę jako backup również na sg i właśnie w takiej roli go widzimy w najbliższych latach. Do tego - tak jak napisałem wyżej - Dragic ma juz 29 lat i w któryms momencie może przydarzyć sie dłuższa kontuzja, a Flynn daje mi tu komfort gry na pg w s5. Jak jakiś czas temu zastanawiałem się - kto będzie miał lepszą karierę w simce z moich dwóch jedynych wyborów w I rundzie draftu - DeRozan, czy Flynn - wydawało sie to oczywiste. Teraz widząc jak toczy sie kariera DeRozana, to już takie oczywiste nie jest.

Scola to tez fajny drugi wysoki backup za Edem Davisem. Super, że nie musiałem też oddawać McCalluma, bo jak będzie kasa w przyszłym sezonie, to będę go tez chciał na minimalnym kontrakcie przedłużać - choć oczywiście priorytetem poza podpisaniem core będzie zapewnienie głębi na wszystkie pozycje. Po cichu liczymy też nieśmiało na powrót kogoś z dwójki Ersan i/lub Sexy Dexy Pittman! :P

Edytowane przez Alonzo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Alonzo napisał:

Jak jakiś czas temu zastanawiałem się - kto będzie miał lepszą karierę w simce z moich dwóch jedynych wyborów w I rundzie draftu - DeRozan, czy Flynn - wydawało sie to oczywiste. Teraz widząc jak toczy sie kariera DeRozana, to już takie oczywiste nie jest.

DeRozan jest trzecią opcją PO teamu grający na maksymalnym kontrakcie. Trochę zawodzi w scoringu, ale jest najlepszym podającym SG ligi i topka w przechwytach i zbiórkach. No niestety campy go nie rozpieszczały, nic nie dołożył do ataku przez trzy sezony, a szkoda bo miał potencjał na gracza 4A czyli co najmniej A- w inside, outside, handling i defence. Gambling w Niego się nie opłacił, chociaż wciąż może jeszcze zaliczyć przykładowo campy +15 w ataku i będzie gracz zupełnie innego kalibru.

Flynn nie nadaje się na legit startera, przegrał rywalizacje z Cory Joseph i jest po prostu solidnym backupem.

Ogólnie nie ma co porównywać, bo kariera DeRozana to nie jest siedzenie na ławce w Hawks, tylko regularna gra w mocnych teamach, a ty ciągle piszesz jakby był na jakim zesłaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, MarcusCamby napisał:

DeRozan jest trzecią opcją PO teamu grający na maksymalnym kontrakcie. Trochę zawodzi w scoringu, ale jest najlepszym podającym SG ligi i topka w przechwytach i zbiórkach. No niestety campy go nie rozpieszczały, nic nie dołożył do ataku przez trzy sezony, a szkoda bo miał potencjał na gracza 4A czyli co najmniej A- w inside, outside, handling i defence. Gambling w Niego się nie opłacił, chociaż wciąż może jeszcze zaliczyć przykładowo campy +15 w ataku i będzie gracz zupełnie innego kalibru.

Flynn nie nadaje się na legit startera, przegrał rywalizacje z Cory Joseph i jest po prostu solidnym backupem.

Ogólnie nie ma co porównywać, bo kariera DeRozana to nie jest siedzenie na ławce w Hawks, tylko regularna gra w mocnych teamach, a ty ciągle piszesz jakby był na jakim zesłaniu.

Flynna ratuje jedynie wysokosc kontraktu i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, MarcusCamby napisał:

DeRozan jest trzecią opcją PO teamu grający na maksymalnym kontrakcie. Trochę zawodzi w scoringu, ale jest najlepszym podającym SG ligi i topka w przechwytach i zbiórkach. No niestety campy go nie rozpieszczały, nic nie dołożył do ataku przez trzy sezony, a szkoda bo miał potencjał na gracza 4A czyli co najmniej A- w inside, outside, handling i defence. Gambling w Niego się nie opłacił, chociaż wciąż może jeszcze zaliczyć przykładowo campy +15 w ataku i będzie gracz zupełnie innego kalibru.

Flynn nie nadaje się na legit startera, przegrał rywalizacje z Cory Joseph i jest po prostu solidnym backupem.

Ogólnie nie ma co porównywać, bo kariera DeRozana to nie jest siedzenie na ławce w Hawks, tylko regularna gra w mocnych teamach, a ty ciągle piszesz jakby był na jakim zesłaniu.

Obaj startowali z zupełnie innego pułapu i w stosunku do obu były zupełnie inne oczekiwania (prawdę mówiąc do Flynna nie było żadnych).

Tu jest jeszcze perspektywa 10 kolejnych sezonów przed nimi i samo to, ze obaj mogą mieć kariery na porównywalnym poziomie powoduje, że że DeRozan może uchodzić za gracza, którego kariera się nie udała, a Flynnowi szykuje się spoko kariera gracza rotacyjnego. DeRozan jest przepłacony i ze swoim kontraktem stanowi problem już w drugim teamie. Żeby nie przeciągać - w skali szkolnej - zaczynali z poziomu: DeRozan - 6, Flynn - 2, a teraz powiedzmy, że jest DeRozan - 4, a Flynn - 3.

Żeby nie było, sam gdzieś tam w bliżej nieokreślonej przyszłości chętnie bym DeRozana sprowadził z powrotem do Seattle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, MarcusCamby napisał:

DeRozan jest trzecią opcją PO teamu grający na maksymalnym kontrakcie. Trochę zawodzi w scoringu, ale jest najlepszym podającym SG ligi i topka w przechwytach i zbiórkach. 

Ogólnie nie ma co porównywać, bo kariera DeRozana to nie jest siedzenie na ławce w Hawks, tylko regularna gra w mocnych teamach

Jako właściciel Derozena też się wypowiem. Flynn nawet nie stoi koło graczy 5S i jest dużym wsparciem w porywach  jako 3/2 backup. Więc cała ta analiza porównująca obu graczy jest z czapy:) Jest nieco upośledzony w 3p ale w mojej drużynie naprawdę świetnie fit-tuje. Gdyby nie ten kontrakt to byłby sg idealnym;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, gimmie napisał:

Jako właściciel Derozena też się wypowiem. (...) Jest nieco upośledzony w 3p ale w mojej drużynie naprawdę świetnie fit-tuje. Gdyby nie ten kontrakt to byłby sg idealnym;)

 

W dniu 29.01.2023 o 13:12, gimmie napisał:

Jazz

Derozen za spadające. Przynajmniej z 10 mln. 

 

 

 

I co znamienne - lajk od Marcusa, który sam go sprzedał. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, MarcusCamby napisał:

DeRozan z Klayem się dublowali. Tak trudno zrozumieć? 

DeRozan:

4 sezony w Seattle - ukradziony przez Marcusa podstępem

1,5 sezonu w NeW Orleans - sprzedany

1 sezon w Utah i juz jest na sprzedaż

.. podczas gdy Flynn wraca do domu. 

Właśnie przejrzałem statsy DeRozana i jest bliżej Flynna niż myślałem.

Dziękuję :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Alonzo napisał:

DeRozan:

4 sezony w Seattle - ukradziony przez Marcusa podstępem

1,5 sezonu w NeW Orleans - sprzedany

1 sezon w Utah i juz jest na sprzedaż

.. podczas gdy Flynn wraca do domu. 

Właśnie przejrzałem statsy DeRozana i jest bliżej Flynna niż myślałem.

Dziękuję :) 

Ty to jesteś mistrz hipokryzji :)

Inni sprzedają, a Flynn wraca do domu...

Po tym jak oczywiście został sprzedany :)

Kończę dyskusje, bo szkoda czasu na alonzowanie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Flynn jak nim grałem w s5 to gracz na 18-20pkt. 8-10as. 2-3prz. Ma dobre 3P rzuca na ok % ale ma sporo strat i jest słaby w obronie. Jednak u mnie cos tam jako starter czasami będzie grał i jego kariera wygląda dość stabilnie. Z DeRozanem nie wiadomo jak będzie w przyszłości i gdzie trafi - niewykluczony kierunek Hawks i lista injury obok McGradyego jak tak nim miotacie z klubu do klubu. On robił max 15-18pkt. czyli tyle ile bez problemu będzie robił Flynn jakby dostawał minuty. DeRozan wygląda mi po prostu na fajną defensywną trójkę. Flynn też może grać jako 3 opcja jbc. Różnica coraz bardziej się zaciera - a porównujemy gracza z top 8 draftu z graczem, który gdyby nie ja zostałby wybrany w II rundzie draftu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, kuba2419 napisał:

@Alonzo 8-10 asyst to bylby w topce asystujacych.... wiec niezle Ciebie ponioslo .😅

Tyle robił grając w s5. Jako komisz może masz dostęp do stats z playoffs, to sobie sprawdź ile Flynn robił w I rundzie playoffs bodajże 2 sezony temu chyba przeciwko Wolves jak nim grałem w pierwszym składzie. Nie wiem, czy nie liderował też (albo był w top3) w przechwytach.

 

18 minut temu, MarcusCamby napisał:

Ty to jesteś mistrz hipokryzji :)

Inni sprzedają, a Flynn wraca do domu...

Po tym jak oczywiście został sprzedany :)

Kończę dyskusje, bo szkoda czasu na alonzowanie :)

To sprowadź  DeRozana do New Orleans zamiast pitolić głupoty.

Najpierw mi go podstępnie ukradłeś, później sprzedałeś, a teraz go bronisz. 

Zapewne masz naturę kobiety :) 

Edytowane przez Alonzo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, kuba2419 napisał:

@Alonzo 8-10 asyst to bylby w topce asystujacych.... wiec niezle Ciebie ponioslo .😅

W playoffs gdy odpadałem przeciwko Socie 1-4 grałem Flynnem w s5 jako podstawowym pg. Oto jego statsy z tej serii (mam pospisywane statsy swoich z playoffs tylko liczyć mi się nigdy nie chciało):

5g 16,4pkt. 37,4min. FG 41,6% 3P 52,9% FT 90% 4,2zb. 10,8as. 3,2prz. 4,2str.

Dziś w debiucie przeciwko słabym Mavs dałem mu zagrać w s5 i miał w 32min. - 26pkt. 3x3 6zb. 7as. 1prz. 1f. 5str.

DeRozan dla porównania miał w 25min. (też grał w s5) 10pkt. 4zb. 4as. 4f. 5str.

Średnie Flynna z kariery do tej pory - 267g. 20,9min. FG 45,7% 3P 41% 2,1zb. 4,5as. 1,2prz. 0,1bl. 1,6str. 9,5pkt.

Średnie DeRozana z kariery do tej pory - 477g. 26,5min. FG 44,4 3P 37,1% 4,6zb. 2,7as. 1,5prz. 0,1bl. 1,9str. 13,1pkt. 

DeRozan zagrał 200 mieczy więcej (Flynn w pierwszych sezonach praktycznie nie grał), 6min. różnicy w śr. minut, DeRozan lepszy w zbiórkach, a Flynn w asystach i 3,5pkt. różnicy na korzyść DeRozana. 

W perspektywie kolejnych 10 sezonów przed nimi te statsy mogą się jeszcze bardziej zatrzeć. DeRozan gwiazdą już nie będzie, ale to fajny gracz do s5, natomiast Flynn to gracz, który mógłby grać w s5 choć oczywiście żadną gwiazdą też nie będzie, ale jako 2-3 opcja mógłby sie odnaleźć w solidnym teamie. Reasumując - obaj mogą mieć dość wyrównane kariery i naturalnie Ameryki tu nie odkryję, że wszystko będzie zależało gdzie i w jakiej roli będą grać w kolejnych simkowych latach.

Ogólnie ludzie pokroju Marcusa potrafią rzucać jakieś farmazony bez pokrycia i obrażać innych, ale to niestety w stylu tego usera. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Qcin_69 napisał:

w beGM już byłyby groźby odejścia! 

 

Geje są zazwyczaj delikatnymi oraz wrażliwymi osobnikami więc nic dziwnego, że takie sytuacje mają tam miejsce. Nazwa beGejeM zobowiązuje. 

Edytowane przez Koelner
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.