Skocz do zawartości

Transfery - komentarze, uwagi


gimmie

Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, Tecu napisał:

 

Nie wiem dlaczego to @elwariato robi, może Cię lubi, może cieszy się, że się wkurzamy, może go to bawi, nie mam pojęcia, ale jest to żenujące.

Oceny deali są oczywiście nieobiektywne, ale ta masówka, ta wypożyczalnia jest obiektywnie żenująca i mimo szczerych chęci, nie mogę się powstrzymać od podejrzeń, że nieuczciwe.

 

tak wszystko po troszu 😋 plus propsy ze x lat hardkorowego tanku żenujace nie jest, ale może lubisz wszystkich simkowiczów, tu osobiscie powiem ze z wzajemnością 😗😊

Edytowane przez elwariato
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Tecu napisał:

Weź sobie jedną rzecz i ją porównaj. Z pewnością wyjdzie na Twoje 😉

W sumie masz rację, Monroe jest wyższy od Gaya, czyli lepszy!

Masz prawo do takiej opinii.

Ja mam prawo do opinii, że 30 czy tam więcej deali z jedną osobą gdzie czasami tylko przepisy dają im pograć 20 dni w jednym zespole, bo gdyby nie to, to by wracali następnego dnia jest żenujące.

Nie wiem dlaczego to @elwariato robi, może Cię lubi, może cieszy się, że się wkurzamy, może go to bawi, nie mam pojęcia, ale jest to żenujące.

Oceny deali są oczywiście nieobiektywne, ale ta masówka, ta wypożyczalnia jest obiektywnie żenująca i mimo szczerych chęci, nie mogę się powstrzymać od podejrzeń, że nieuczciwe.

 po prostu niemiło odpowiedziałeś na poziomie przedszkolaka. 

Ciężko mi uwierzyć w szczere chęci. Serio. Tym bardziej, że ta wymian, aż tak Ci się nie spodobala.

Przed każdym dealem dyskutujemy długo. To mi się podoba w tej grze. Ktoś lubi kombinowac, jak przegrać 82 mecze w sezonie. Ja lubię wymiany.

I to jest decyzja Wariata. On zdecydował Czy Gay do Spurs, czy Monroe + Porter.

Edytowane przez Pablo81
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Tecu napisał:

 

Jak Ci pasuje to podpiszesz się pod każdą opinią, nawet Julka.

jak mi pasuje to nawet zjem pizzę z ananasem! Zależy od dnia i godziny:) 

Niemniej, obrażanie się na Pablo czy Wariata (a tak to brzmi) z powodu na forumowa gierkę składająca się w 9(?) rubryk w excellu i bol dupy jaki to wywołało (zwłaszcza u Krzema) uważam za równie zabawne co największe dramy w sąsiadującym dziale :) 

Imo, 30+ chłopy, w większości z dzieciakami w domach obrażający się o wymiany w grach które interesują maks 30 osób na świecie (imo mniej nawet) są znacznie zabawniejsze niż to ze Pablo robi 86 wymianę z Wariatem, bo tak to się chociaż coś dzieje i widać zaangażowanie u owych Panów, 

oczywiscie można nic nie robić (poza tankowaniem) i tez jest dla mnie w pytke, niech każdy gra jak lubi i jak chce, a przypierdalanie się do Wariata o to ze się wyzbywa assetow to już w ogóle jest grubszy lol, bo choć na samym starcie od dostania Pacers pozbył się większości z nich, to później jego koniec był wieszczony równie często co koniec Jazz, a skoro wciąż ma assety mino 28 wymian z Pablo to cóż, wychodzi na to ze te wymiany z tym żydem ze Spurs nie są takie straszne! 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Qcin_69 napisał:

jak mi pasuje to nawet zjem pizzę z ananasem! Zależy od dnia i godziny:) 

Niemniej, obrażanie się na Pablo czy Wariata (a tak to brzmi) z powodu na forumowa gierkę składająca się w 9(?) rubryk w excellu i bol dupy jaki to wywołało (zwłaszcza u Krzema) uważam za równie zabawne co największe dramy w sąsiadującym dziale :) 

Imo, 30+ chłopy, w większości z dzieciakami w domach obrażający się o wymiany w grach które interesują maks 30 osób na świecie (imo mniej nawet) są znacznie zabawniejsze niż to ze Pablo robi 86 wymianę z Wariatem, bo tak to się chociaż coś dzieje i widać zaangażowanie u owych Panów, 

oczywiscie można nic nie robić (poza tankowaniem) i tez jest dla mnie w pytke, niech każdy gra jak lubi i jak chce, a przypierdalanie się do Wariata o to ze się wyzbywa assetow to już w ogóle jest grubszy lol, bo choć na samym starcie od dostania Pacers pozbył się większości z nich, to później jego koniec był wieszczony równie często co koniec Jazz, a skoro wciąż ma assety mino 28 wymian z Pablo to cóż, wychodzi na to ze te wymiany z tym żydem ze Spurs nie są takie straszne! 

 

 

Ten jaki hipokryta.

Dopiero co ból dupił w BeGM jakby mu się świat walił, bo mu ocenzurowaliśmy deale z LAFem ( dla niewtajemniczonych patalogia jak ta z Pablo i Wariatem :P )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, MarcusCamby napisał:

Ten jaki hipokryta.

Dopiero co ból dupił w BeGM jakby mu się świat walił, bo mu ocenzurowaliśmy deale z LAFem ( dla niewtajemniczonych patalogia jak ta z Pablo i Wariatem :P )

lol, 

wroc się wypowiadać jak :

1)przestaniesz klamac

2)zaczniesz rozróżniać życie od forum

elo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, Qcin_69 napisał:

Niemniej, obrażanie się na Pablo czy Wariata (a tak to brzmi) z powodu na forumowa gierkę składająca się w 9(?) rubryk w excellu i bol dupy jaki to wywołało (zwłaszcza u Krzema) uważam za równie zabawne co największe dramy w sąsiadującym dziale :) 

O patrzcie kto przyszedł, smerf ważniak, będzie nas teraz rozstawiał po kątach. Ekspert od bólu dupy. 

Doskonała diagnoza, doktorku. 😎

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Krzemo napisał:

O patrzcie kto przyszedł, smerf ważniak, będzie nas teraz rozstawiał po kątach. Ekspert od bólu dupy. 

Doskonała diagnoza, doktorku. 😎

przecież bol dupy to Ty masz xd

ja mam bekę z takich reakcji jak Twoja, Cambyego czy Teca ogólnie i c***, możecie mnie nie lubić za to, czynuwazac się za dojrzalszych ale generalnie zachowujecie się jak 15latkowie obrażeni bo inni nie chcą być takimi smutnymi paziami jak wy, elo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Qcin_69 napisał:

przecież bol dupy to Ty masz xd

ja mam bekę z takich reakcji jak Twoja, Cambyego czy Teca ogólnie i c***, możecie mnie nie lubić za to, czynuwazac się za dojrzalszych ale generalnie zachowujecie się jak 15latkowie obrażeni bo inni nie chcą być takimi smutnymi paziami jak wy, elo

A ja mam bekę jak robisz z siebie pozera gościa co ma wyjebane 😂

Edytowane przez MarcusCamby
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Qcin_69 napisał:

przecież bol dupy to Ty masz xd

Hahha, ból dupy to ma 3/4 ligi za moje 3x1st picki, ja jestem jak pączuś w masełku. 

8 minut temu, Qcin_69 napisał:

ja mam bekę z takich reakcji jak Twoja, Cambyego czy Teca ogólnie i c***, możecie mnie nie lubić za to, czynuwazac się za dojrzalszych ale generalnie zachowujecie się jak 15latkowie obrażeni bo inni nie chcą być takimi smutnymi paziami jak wy, elo

Bekę to ja mam z takiego mędrkowania i to w twoim wykonaniu.

Akurat wiesz kto tu kiedy tradhtalkuje i wali podpuchy, żeby podkurwic konkurencję, a kiedy nie. 

Edytowane przez Krzemo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nawet k**** nie wiecie jaki ja mam ciągle ból dupy o to że wylosowałem 2gi pick w drafcie z Shaqiem

i o to że chyba 7 czy 8 razy z tym jebanym Shaqiem odpadałem w PO

i o to że nie wygrałem misia z Webbem

i o to że jebany Pablo wrócił z 1-3

i o wszystko co związane z Wolves

i o to że mi Clippers nie chcieli dać Joka (ale tu mi już akurat przeszło xD)

i o połowę campów jakie miałem (a te ostatnie to w ogóle skandal)

i o to że Krzemo nie chce simować!

 

i jeszcze o milion innych rzeczy

 

co Wy wiecie o bólu dupy

phi

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, MarcusCamby napisał:

A ja mam bekę jak robisz z siebie pozera gościa co ma wyjebane 😂

ta xd

 

17 minut temu, Krzemo napisał:

Hahha, ból dupy to ma 3/4 ligi za moje 3x1st picki, ja jestem jak pączuś w masełku. 

Bekę to ja mam z takiego mędrkowania i to w twoim wykonaniu.

Akurat wiesz kto tu kiedy tradhtalkuje i wali podpuchy, żeby podkurwic konkurencję, a kiedy nie. 

może i ma 3/4 ligi to świadczy tylko o nich, poka gdzie ja miałem z tym problem:)

dla mnie całe forum opiera się na trashtalku i jak są jakieś dobre pociski w moja stronę to zawsze lajeczek pójdzie! 

12 minut temu, julekstep napisał:

nawet k**** nie wiecie jaki ja mam ciągle ból dupy o to że wylosowałem 2gi pick w drafcie z Shaqiem

i o to że chyba 7 czy 8 razy z tym jebanym Shaqiem odpadałem w PO

i o to że nie wygrałem misia z Webbem

i o to że jebany Pablo wrócił z 1-3

i o wszystko co związane z Wolves

i o to że mi Clippers nie chcieli dać Joka (ale tu mi już akurat przeszło xD)

i o połowę campów jakie miałem (a te ostatnie to w ogóle skandal)

i o to że Krzemo nie chce simować!

 

i jeszcze o milion innych rzeczy

 

co Wy wiecie o bólu dupy

phi

< 3

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, julekstep napisał:

nawet k**** nie wiecie jaki ja mam ciągle ból dupy o to że wylosowałem 2gi pick w drafcie z Shaqiem

i o to że chyba 7 czy 8 razy z tym jebanym Shaqiem odpadałem w PO

i o to że nie wygrałem misia z Webbem

i o to że jebany Pablo wrócił z 1-3

i o wszystko co związane z Wolves

i o to że mi Clippers nie chcieli dać Joka (ale tu mi już akurat przeszło xD)

i o połowę campów jakie miałem (a te ostatnie to w ogóle skandal)

i o to że Krzemo nie chce simować!

 

i jeszcze o milion innych rzeczy

 

co Wy wiecie o bólu dupy

phi

To teraz wez zrob simke i ustaw rockets ns recommended xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.