Skocz do zawartości
gimmie

Transfery - komentarze, uwagi

Rekomendowane odpowiedzi

22 minuty temu, Qcin_69 napisał:

Misiu, zacytuje:

”daj mi obojętnie jaka pierwsza rundę w tym roku, pewnie ta 76ers” a dostałeś znacznie lepszy pick bo najprawdopodobniej słabszy z Hawks/Mavs - i to tylko dlatego ze mam dobre cygańskie serduszko- a Ty jeszcze tutaj mi coś zarzucasz ... bardzo słabo jak na Jazzmana, widocznie gdzieś tam w głębi serca jesteś purpurowo-złoty ...

Od zawsze jazzmeni tacy byli

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Oni to chyba udawali twardzieli i lojalnych do jazzu a w skrytości kochali najpierw Byki Jordana a potem Lakers Kobasa. Wiecie rozumiecie. Taka ukryta miłość pod prysznicem. Aby nikt nie widział i nie słyszał. 

Nie można ufać gościom co kochają Jazz którego nigdy w SLC nie było nie będzie. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
33 minuty temu, Qcin_69 napisał:

Tak czy inaczej, czekam na oficjalke co z tym dealem @julekstep @Krzemo @SlaKB

To my czekamy 😆

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
5 minut temu, Krzemo napisał:

To my czekamy 😆

No ja czekam na decyzje czy potwierdzony deal jest potwierdzonym dealem, czy teraz będzie trzeba czekać do potwierdzenia, opinii fachowca Januarego i jego propozycji wymiany, po czym dopiero będzie deal potwierdzony oficjalnie- bo chyba mamy przypadek skrajnie absurdalny i jestem ciekaw czy to nowa jakość simbasketu i będzie tak na stałe, czy jestem w centrum jakiegoś eksperymentu ;) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No spoko, ale uwagi to kieruj do @elwariato

Nie wiem jaki jest problem w normalnym potwierdzeniu dealu w odpowiednim temacie 🙃 tylko odpierdala się jakiś cyrk, mimo że dogadaliście deal. 

Dla mnie trejd jest ok. 

• Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

uuu @Qconku nieładnie, toś ty tak zapisał to ch. że nie wiadomo było co i jak a później masz pretensje że wykorzystuje się to przeciwko tobie. I jeszcze o tych purpurowych złotych ... to gorzej niż jakby zarzucił że cię stary za młodu molestował, nie uczynię takich aluzji przez szacunek dla twej rodziny, co najwyżej mogę powiedzieć że menel cię w bramie obracał :D 

PS to @Qcin_69 teraz zapisze przejrzyście co i jak tak żeby nawet taki tłuk jak ja załapał, i ja może klepnę :D :P plus nie pier... na @january jak żes go sam cieciu prosił żeby to tam naprostował, czy jakoś w ten deseń :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja jebię, nie robię nigdy interesów z @elwariato :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, cvbe napisał:

Ja jebię, nie robię nigdy interesów z @elwariato :D

kolejny cwany, ty to już nie masz czym robić więc mi nawet nie przykro :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
7 godzin temu, elwariato napisał:

ogólnie ok, ale dawaj pick cyganie i nie pierdol :D

W pierwszej części tego zdania piszący potwierdza deal, w drugiej odnosi się do części transakcji, poniekąd ponownie ją potwierdzając, natomiast w trzeciej części wyraża dezaprobatę i znużenie dość długim wyjaśnieniem przynależności picków będących częścią tej transakcji.

Trade jak najbardziej prawidłowy jak dla mnie.

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, Pablo81 napisał:

W pierwszej części tego zdania piszący potwierdza deal, w drugiej odnosi się do części transakcji, poniekąd ponownie ją potwierdzając, natomiast w trzeciej części wyraża dezaprobatę i znużenie dość długim wyjaśnieniem przynależności picków będących częścią tej transakcji.

Trade jak najbardziej prawidłowy jak dla mnie.

jak aż 10 razy potwierdziłem to faktycznie nie ma problemu :P jak ktoś wyraża pewne wątpliwości to jednak do k. nędzy potwierdza? dla mnie to jakoś tam było niejasne i tyle, a dla dealów z @Qcinem nie powinno być opcji bez pendingu  XD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na moje tam nie było wyjaśnienia który ostatecznie pick a sami wiecie ze to istotna cześć deala. Gm poprosił o wyjaśnienie który to ostatecznie i zawiesił go. Czegoś nie rozumiem?

dodatkowo Wariat to najmłodszy stażem gm a nagle weterani odchodzą i odwracają się plecami 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bardzo bym prosił o wprowadzenie dwóch moich deali przy okazji wieczornej simki :)
@julekstep @SlaKB @Krzemo

Oczywiście, jeśli @Tecu zdąży też potwierdzić :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
19 minut temu, ignazz napisał:

Na moje tam nie było wyjaśnienia który ostatecznie pick a sami wiecie ze to istotna cześć deala. Gm poprosił o wyjaśnienie który to ostatecznie i zawiesił go. Czegoś nie rozumiem?

dodatkowo Wariat to najmłodszy stażem gm a nagle weterani odchodzą i odwracają się plecami 

No nie do końca xd Wariat chciał pick 76ers (tzn. Chciał jakikolwiek i spodziewał się ze dostanie tenże pick jako ze był najmniejwartosciowym) ale ja nie jestem c***em jak mnie niektórzy piszą i dałem mu defacto jeden z pickow Hawks/Mavs czyli potencjalnie znacznie lepsze picki bo pewnie okololoteryjne- a wyjaśnienie nie służyło wprowadzenia w zamęt tylko ułatwieniu późniejszego przypisywania pickow na koniec sezonu. 
Wariat zmienił zdanie bo nagle mu January, pfu, napisał ze powinien inny dostać pick- ten sam January który oddawał solidnych grajków za picki 25plus, a Julek napisał ze Duncan mimo dobrej wartości sportowej ma c***owy w dłuższej perspektywie kontrakt (czego w ogóle nie ukrywałem w rozmowach z Wariatem tbh xd ze chce go oddać bo mam za dobry młody core żeby mi się marnował:P) 

Jesli deal ma być wstrzymany do wyjaśnienia (jakiego k**** wyjaśnienia?) bo niby nie został potwierdzony - to proszę o cofnięcie wszystkich deali począwszy od wymiany z Rayem Allenem, bo tam defacto tez nie było jasnego potwierdzenia tylko specyficzny dialekt Wariata o tym, ze jestem spierdolony, ze rucha mi matkę Cygankę itd. A jednak tam było wszystko OK, a tu nagle jest jakiś problem xd 

Czekam na potwierdzenie czy deal jest zatwierdzony czy nie, bo jak nie jest, to spoko, zaraz porobie kilka innych, ku uciesze gremium nawet je poprzegrywam, żaden problem! Wtedy sobie January pocmoka, bo tradycyjnie jedyny sposób w jaki może mnie pokonać to cięcie w c***a 😘

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ogolnie bym za bardzo nie ingerował mi chodziło ze Wariat jest specyficzny ( ja to akurat lubię ) i stad wystarczy wyjaśnić tylko temat 

jezeli ostatecznie kończy wymianę z lepszym pikiem niż pisaliście to ok. 
ja tam w PM nie zaglądam 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
28 minut temu, cvbe napisał:

Bardzo bym prosił o wprowadzenie dwóch moich deali przy okazji wieczornej simki :)
@julekstep @SlaKB @Krzemo

Oczywiście, jeśli @Tecu zdąży też potwierdzić :)

Nie gra finansowo. Albo bez Yi, albo Hawks muszą dołożyć.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przejrzałem sobie transfery Spurs, bo sporo wymieniają i dużo talentu w tych wymianach krąży.

I o ile te wymiany się dotychczas broniły, bo Pablo pozyskiwał zawodników na pozycje, gdzie brakowało mu powera, albo poszerzał rotację, to ostatniej wymiany nie kumam. Gerald Wallece to top SF, sezon zaczął na słabej skuteczności, ale się rozkręcał .... a w zamian przyszli SAR, gdzie na PF mogą grać Walker i Scola oraz  Wade, który jeśli ma być S5 PG to przy jego ilości start, ja tego nie widzę.

Dziura na SF, tłok na PF i SG.

O jeden trejd za daleko.

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 godzinę temu, Krzemo napisał:

Przejrzałem sobie transfery Spurs, bo sporo wymieniają i dużo talentu w tych wymianach krąży.

I o ile te wymiany się dotychczas broniły, bo Pablo pozyskiwał zawodników na pozycje, gdzie brakowało mu powera, albo poszerzał rotację, to ostatniej wymiany nie kumam. Gerald Wallece to top SF, sezon zaczął na słabej skuteczności, ale się rozkręcał .... a w zamian przyszli SAR, gdzie na PF mogą grać Walker i Scola oraz  Wade, który jeśli ma być S5 PG to przy jego ilości start, ja tego nie widzę.

Dziura na SF, tłok na PF i SG.

O jeden trejd za daleko.

A liczyłeś KP (Krzemo points) i overall w rotacji 10 osobowej?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie, ale KP nie grają. 😋

Najistotniejszy jest balans składu 😉

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi