Skocz do zawartości

Transfery - komentarze, uwagi


gimmie

Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, Krzemo napisał:

Nie sugeruj się nim, bo to była zabawa przedsezonowa :).

Pisałem też wtedy, że należałoby zrobić wagi dla poszczególnych skilli. W ramach pozycji jedne są mniej, a inne bardziej istotne. Bardzo istotne jest to jak te skille się rozkładają, a nie ich suma.

No i ważny jest balns całej drużyny.

U Wallace statystki nabijały mu steale i bloki. Natomiast miał słabe handling, był dość wolny, przeciętnie skakał i rzucał z pomalowanego i midrange. Które z ww. statystyk są istotne dla SF najbardziej?

Nie wydaje mi się, żeby to były steale i bloki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Pablo81 napisał:

U Wallace statystki nabijały mu steale i bloki.

+ post + per + drive co czyniło go świetnym obrońcą

9 minut temu, Pablo81 napisał:

miał słabe handling, był dość wolny

na SF to nie takie istotne, ma za to świetny jumping i niezłą siłę, które po trochu wpływają na wszystko

fajnie zbiera

9 minut temu, Pablo81 napisał:

przeciętnie skakał i rzucał z pomalowanego i midrange

W karierze prawie 44% z gry i 40% za 3 to nie jest przeciętnie

Edytowane przez Krzemo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Krzemo napisał:

+ post + per + drive co czyniło go świetnym obrońcą

na SF to nie takie istotne, ma za to świetny jumping, który po trochu wpływa na wszystko

W karierze prawie 44% z gry i 40% za 3 to nie jest przeciętnie

Jumping 68 - tak se :) (Wade 95 :))

Post, per, drive - 73, 79, 69 - w porządku, ale tak naprawdę żaden specjalista w poszczególnej dziedzinie :)

Inside i midrange - 67 i 64 - tak se :)

43 minuty temu, Krzemo napisał:

Od Bibbego będzie tylko więcej rzucał, 

Też dużo lepiej zbierał, blokował i przechwytywał :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Pablo81 napisał:

Jumping 68 - tak se :) (Wade 95 :))

Post, per, drive - 73, 79, 69 - w porządku, ale tak naprawdę żaden specjalista w poszczególnej dziedzinie :)

Inside i midrange - 67 i 64 - tak se :)

Ej no we... Jakbyś grał w BeGM to byś wiedział, że musisz budować mistyczną KULTURĘ ORGANIZACJI i wypowiadać się o swoich (nawet byłych) graczach tylko dobrze bo inaczej powiedzą kolegom i Cię wyrzuci właściciel drużyny. Tak słyszałem przynajmniej, że wtedy dzwoni do Ciebie np Peter Holt, który ponoć jest właścicielem Spurs i mówi Ci "a Ty, a Ty, niedobry, szukam innego GMa na polskie forum o NBA"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gerald Wallace to świetny defensywny SF (mogący też grać z powodzeniem jako SG i PF) + 3 opcja ofensywna a Wade to taki trochę wtf, ni to PG ni to SG, który tez na 1szą opcję  się nie nadaje raczej (taki typ gracza, którego chcesz mieć -> ale jak już masz to nie wiesz za bardzo co z nim zrobić -> niski odpowiednik Brada Millera / Mehmeta Okura)

w porównaniu 1 do 1 Wallace zjada Wade'a -> ale zobaczymy jak w kontekście danych drużyn trade się sprawdzi :) 

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Krzemo napisał:

Będzie ballhog i 2x strat, powodzenia ;)

Który atrybut odpowiada za ballhog? :)

4 godziny temu, julekstep napisał:

w porównaniu 1 do 1 Wallace zjada Wade'a -> ale zobaczymy jak w kontekście danych drużyn trade się sprawdzi :) 

Dostałem jeszcze Abdur-Rahima :)

5 godzin temu, Krzemo napisał:

i 2x strat, powodzenia ;)

5,5 TO jako PG po 2 meczach

A dziękuję :)

Również powodzenia z Olajuwonem - 3.8 straty w tym sezonie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.06.2020 o 18:13, ignazz napisał:

Oni to chyba udawali twardzieli i lojalnych do jazzu a w skrytości kochali najpierw Byki Jordana a potem Lakers Kobasa. Wiecie rozumiecie. Taka ukryta miłość pod prysznicem. Aby nikt nie widział i nie słyszał. 

Nie można ufać gościom co kochają Jazz którego nigdy w SLC nie było nie będzie. 

Cyganom z Ciechocinka nie ufaj i tyle, patrząc na Qcinowe morale to on by pasował bardziej to jakiejś ekspansji nba w las vegas niż do Utah :) 

W dniu 27.06.2020 o 22:22, Qcin_69 napisał:

No nie do końca xd Wariat chciał pick 76ers (tzn. Chciał jakikolwiek i spodziewał się ze dostanie tenże pick jako ze był najmniejwartosciowym) ale ja nie jestem c***em jak mnie niektórzy piszą i dałem mu defacto jeden z pickow Hawks/Mavs czyli potencjalnie znacznie lepsze picki bo pewnie okololoteryjne- a wyjaśnienie nie służyło wprowadzenia w zamęt tylko ułatwieniu późniejszego przypisywania pickow na koniec sezonu. 
Wariat zmienił zdanie bo nagle mu January, pfu, napisał ze powinien inny dostać pick- ten sam January który oddawał solidnych grajków za picki 25plus, a Julek napisał ze Duncan mimo dobrej wartości sportowej ma c***owy w dłuższej perspektywie kontrakt (czego w ogóle nie ukrywałem w rozmowach z Wariatem tbh xd ze chce go oddać bo mam za dobry młody core żeby mi się marnował:P) 

Jesli deal ma być wstrzymany do wyjaśnienia (jakiego k**** wyjaśnienia?) bo niby nie został potwierdzony - to proszę o cofnięcie wszystkich deali począwszy od wymiany z Rayem Allenem, bo tam defacto tez nie było jasnego potwierdzenia tylko specyficzny dialekt Wariata o tym, ze jestem spierdolony, ze rucha mi matkę Cygankę itd. A jednak tam było wszystko OK, a tu nagle jest jakiś problem xd 

Czekam na potwierdzenie czy deal jest zatwierdzony czy nie, bo jak nie jest, to spoko, zaraz porobie kilka innych, ku uciesze gremium nawet je poprzegrywam, żaden problem! Wtedy sobie January pocmoka, bo tradycyjnie jedyny sposób w jaki może mnie pokonać to cięcie w c***a 😘

ja nie chciałem picku Sixers tylko wiedząc że jesteś kutwą wiedziałem ze mi go wciśniesz, plus swojej matce oszczędź wstydu jej nie ruszam starczy jej już nieszczęścia z takim synem :P :)

W dniu 27.06.2020 o 22:37, ignazz napisał:

Ogolnie bym za bardzo nie ingerował mi chodziło ze Wariat jest specyficzny ( ja to akurat lubię ) i stad wystarczy wyjaśnić tylko temat 

jezeli ostatecznie kończy wymianę z lepszym pikiem niż pisaliście to ok. 
ja tam w PM nie zaglądam 

ja również tak chciałem, niezależnie czy bym się dał bardziej wyruchać Qcinowi czy nie, co zresztą w naszej relacji nie jest żadnym novum pozdr @MarcusCamby :) to uczciwie nie wiedziałem co mam dostać, zresztą sam zainteresowany i robiący pod siebie jak mała sunia Qcin( odejdę z ligi i inne pierdoły) wyjaśnił mi dokładnie co ma zgarnąć jak już starszyzna, bez mojej zgody defacto, klepnęła ten transfer. Ale luz mnie tam stać na TD, kopii o jakąś gierkę forumową nie będę kruszyć, co najwyżej mogę życzyć aby Jokić covida marnie przeszedł :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, elwariato napisał:

Cyganom z Ciechocinka nie ufaj i tyle, patrząc na Qcinowe morale to on by pasował bardziej to jakiejś ekspansji nba w las vegas niż do Utah :) 

ja nie chciałem picku Sixers tylko wiedząc że jesteś kutwą wiedziałem ze mi go wciśniesz, plus swojej matce oszczędź wstydu jej nie ruszam starczy jej już nieszczęścia z takim synem :P :)

ja również tak chciałem, niezależnie czy bym się dał bardziej wyruchać Qcinowi czy nie, co zresztą w naszej relacji nie jest żadnym novum pozdr @MarcusCamby :) to uczciwie nie wiedziałem co mam dostać, zresztą sam zainteresowany i robiący pod siebie jak mała sunia Qcin( odejdę z ligi i inne pierdoły) wyjaśnił mi dokładnie co ma zgarnąć jak już starszyzna, bez mojej zgody defacto, klepnęła ten transfer. Ale luz mnie tam stać na TD, kopii o jakąś gierkę forumową nie będę kruszyć, co najwyżej mogę życzyć aby Jokić covida marnie przeszedł :P

Widziany galy co brały :D Deale z Qcinem zawsze uczciwe, ja nie lubie tylko wycofywania sie z danego slowa bo to jest piaskownica :P NasNastępnym razem najpierw pomysp a potem klep deal :ap 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Qcin_69 napisał:

Deale z Qcinem zawsze uczciwe

brzmi jak slogan od turka z bazaru :) ok dziwnym trafem masz pan taką a nie inną opinie, ale człowiek naiwny myśli kolega Jazzowy wydymać cię nie będzie chciał, podbija x razy niech ma :P to drogi Qcinku nie jest mądrość, jak to byłeś łaskawy napisać, tylko niskich lotów cwaniactwo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, elwariato napisał:

wszystko w twoich ręcach :P oczywiście na to liczę choć w życiu ciężko o sprawiedliwość :D  

ja robiłem campy 2x z rzędu chyba -> więc teraz może Krzemo albo SlaKB by polosowali :P (nie oszukujmy się -> coraz większa presja jest z tym związana xD)

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.