Skocz do zawartości

Transfery - komentarze, uwagi


gimmie

Rekomendowane odpowiedzi

8 minut temu, MarcusCamby napisał:

Lowry i Roy znowu razem. Ząb czasu mocno ich nagryzł, gdy byli blisko wygrania mistrzostwa dla Nets. Dzisiaj obaj są po drugiej stronie rzeki. Jestem, aż zdziwiony, że Roy wygląda tak przeciętnie. Tam chyba przez ostatnie lata były spore spadki na campach w ofensywie.

Zaraz po otrzymaniu maxa od charakternych Knicks campy mu poleciały. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, bogans2 napisał:

Co do Farieda to nie pamietam ale chyba zlozylem mu oferte w pierwszej rundzie ale odrzucil. Potem byla mocno przebita i odpuscilem

Ano faktycznie. 4mln na 4 lata w pierwszej rundzie.

Trudno mu się dziwić, że nie połapał się na tą ofertę życia ;)

Zobaczymy co Blazers dalej wymyślą. Grunt, że first picki nie poszły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, bogans2 napisał:

No pytanie czy Drummond jest warty maxa skoro mam bilans gorszy niz 50%. To pytanie do ekspertow simki a nie do mnie 😋

Co do Farieda to nie pamietam ale chyba zlozylem mu oferte w pierwszej rundzie ale odrzucil. Potem byla mocno przebita i odpuscilem

zawsze mogłeś go odpuścić i zapolować na FA z 1/2 maksymalnymi ofertami dla CIekawszych graczy niż Roy. Musisz sobie zadać pytanie na czym Tobie zależy? zbudowaniu mocnego zespołu poprzez draft i FA, a masz trzech graczy których po sezonie mógł byś się pozbyć za free plus Lawry któremu spada kontrakt i Drummond z którym równie dobrze mógł byś zaryzykować albo max birdowy podczas FA albo QO. Roy troszke TObie zapycha to salary na kolejny sezon :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Pablo81 napisał:

Spurs - Pacers

Spurs in: DAJ + Oquinn + 1st Orl 40 (top 3 protected)

Spurs out: Valanciunas + Muhammed + Meeks + Scola + Frazier

Pacers out: DAJ + Oquinn + 1st Orl 40 (top 3 protected)

Pacers in: Valanciunas + Muhammed + Meeks + Scola + Frazier

 

@elwariato

 

Jak obaczyłem, że jest nowy post Pablo w temacie Transfery wszedłem, by obaczyć, czy jest w dealu Indiana. Gdyby nie było, to planowałem napisać, że transfer nie przechodzi z powodów proceduralnych (brak Pacers). Ale jest Indiana, zatem deal jak najbardziej prawidłowy.

image.png.1ad97b309908c605dbb96721412a14b3.png

Edytowane przez Alonzo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Alonzo napisał:

Jak obaczyłem, że jest nowy post Pablo w temacie Transfery wszedłem, by obaczyć, czy jest w dealu Indiana. Gdyby nie było, to planowałem napisać, że transfer nie przechodzi z powodów proceduralnych (brak Pacers). Ale jest Indiana, zatem deal jak najbardziej prawidłowy.

👍

Ostatnio jest malo wymian SAS-Pacers. Powinienes mocno docenic :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.