Skocz do zawartości

Transfery - komentarze, uwagi


gimmie

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Pablo81 napisał:

Królu złoty, a wyjaśnij mi to:

Oddawałem Barona za Griffa - Spurs dymają Pacers.

Oddawałem Griffa za GForcea - Spurs dymają Celtics.

to Ty nam Królu Złoty wyjaśnij czemu tego wariata tak dymasz :( 

i co do Davisa to pamiętaj Królu Złoty że Ty go do Pacers tylko wypożyczyłeś (na lichwiarskich warunkach) xDDDD

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, julekstep napisał:

to Ty nam Królu Złoty wyjaśnij czemu tego wariata tak dymasz :( 

i co do Davisa to pamiętaj Królu Złoty że Ty go to Pacers tylko wypożyczyłeś (na lichwiarskich warunkach) xDDDD

W momencie oceny wymiany Król Złoty o tym nie wiedziałeś, a napisałeś, że dymam Wariata. To jak? Griffin dobry asset czy nie? Bo raz lepszy od Barona, raz gorszy od GForca. Klamczuszku ❤️

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Pablo81 napisał:

W momencie oceny wymiany Król Złoty o tym nie wiedziałeś, a napisałeś, że dymam Wariata. To jak? Griffin dobry asset czy nie? Bo raz lepszy od Barona, raz gorszy od GForca. Klamczuszku ❤️

 

mordko przecież tam była beka od początku że to wypożyczenie

@MarcusCamby potwierdzi bo chyba z nim z tego śmieszkowałem, ale łap cytat jeszcze sprzed startu tamtego RS

 

W dniu 2.09.2022 o 16:14, julekstep napisał:

ale po co w to brnąć jak obaj wiemy że najpóźniej do day 20 (trade powrotny Barona) zrobisz przemeblowanie w składzie

 

i nie wiem na c*** znowu płaczesz

to dymani powinni płakać (czyli wariat z defualtu non stop a qcin z Szulimem ze względu na ostatnie trejdy)

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, julekstep napisał:

mordko przecież tam była beka od początku że to wypożyczenie

@MarcusCamby potwierdzi bo chyba z nim z tego śmieszkowałem, ale łap cytat jeszcze sprzed startu tamtego RS

Trochę było inaczej. Krytykowałeś Pacers, że inwestują w starego Barona Davisa, a nie mają szansy na wynik. Koniec końców Baron Davis to wciąż był tak mocny game changer, że Pacers mogli z Nim myśleć nawet o mistrzostwie. No, ale Pacers zaczęli rozdrabniać Baron Davisa za coraz większe gówno, bo wiadomo że w Pacers nie o wynik chodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, MarcusCamby napisał:

Trochę było inaczej. Krytykowałeś Pacers, że inwestują w starego Barona Davisa, a nie mają szansy na wynik. Koniec końców Baron Davis to wciąż był tak mocny game changer, że Pacers mogli z Nim myśleć nawet o mistrzostwie. No, ale Pacers zaczęli rozdrabniać Baron Davisa za coraz większe gówno, bo wiadomo że w Pacers nie o wynik chodzi.

ale już przed startem sezonu (jak pokazuje cytat) było widać że to wypożyczenie bo Davis idealnie wpasowywał się w potrzeby Spurs ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, julekstep napisał:

 

mordko przecież tam była beka od początku że to wypożyczenie

@MarcusCamby potwierdzi bo chyba z nim z tego śmieszkowałem, ale łap cytat jeszcze sprzed startu tamtego RS

 

 

i nie wiem na c*** znowu płaczesz

to dymani powinni płakać (czyli wariat z defualtu non stop a qcin z Szulimem ze względu na ostatnie trejdy)

Placzę, bo pi****lenie bez sensu wywołuje u mnie alergię, a ta z kolei objawia się łzawieniem :)

AntySpurs to stan umysłu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.