Skocz do zawartości

Transfery - komentarze, uwagi


gimmie

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, julekstep napisał:

ale ofc Hibbert jest wart ze 3-4 takich Sullingerów

CO????????????

Gówno prawda. 3-4x  0 to nadal zero. Sullinger nie jest w NICZYM dobry.

Stosujesz podwójne standardy do oceny.

Jeszcze @MarcusCamby poproszę o ocenę.

Jeszcze raz przeczytam opinię na temat mojej uczciwości w wymianach, to przestanę się pierdolic. Nie będzie już tak miło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, kahR napisał:

Roy jest fajnym ofensywnym imoptentem w moim typie jednak zbiórki to mu brakuje. 

Dobrze wiemy, że u podkoszowego w FBB impotencja rzutowa, tym bardziej na tak małej próbie ma śladowe znaczenie.

Nie mam tu pretensji do Ciebie - dbasz o dobro Soty. Mam pretensje do oceniających wymiany o podwójne standardy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Pablo81 napisał:

Przy 90% wymian czytam: Cygan, hochsztapler, spółdzielnia, filia itp. Potem ciężko handlować, szczególnie z mniej doświadczonymi GMami, bo się tym sugerują. Napisałeś, że Sullinger ma wartość? Na jakiej pozycji? 

ale oburzasz się że nikt nie skomentował po 20 min od ogłoszenia transferu xD (i tak - jak po Twoim poście zobaczyłem ten trade - to skomentowałem, zgodnie z prawdą, że to dymanko)

dodatkowo tu jest case, gdzie bogans pisał że Hibbert jest na blocku z ofertą i wysłucha innych (to nie case gdzie wariat oddaje grajków z dupy nie puszczając nic w eter że są do wzięcia)

 

Sullinger ma wartość na PF, dodatkowo przy 60 potencjału można liczyć na niezłe campy

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, julekstep napisał:

ale oburzasz się że nikt nie skomentował po 20 min od ogłoszenia transferu xD

dodatkowo tu jest case, gdzie bogans pisał że Hibbert jest na blocku z ofertą i wysłucha innych (to nie case gdzie wariat oddaje grajków z dupy nie puszczając nic w eter że są do wzięcia)

 

Sullinger ma wartość na PF, dodatkowo przy 60 potencjału można liczyć na niezłe campy

Ma wartość na PF?

Słaby w ofensywie, słaby w defensywie, bez bloku. Super wartość. W twoim rankingu jest 90ty. Wow. Naprawdę jest jeszcze niżej, bo twoja klasyfikacja zawyza imo wartość ofensywy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Pablo81 napisał:

Ma wartość na PF?

Słaby w ofensywie, słaby w defensywie, bez bloku. Super wartość. W twoim rankingu jest 90ty. Wow. Naprawdę jest jeszcze niżej, bo twoja klasyfikacja zawyza imo wartość ofensywy.

ma 60 potencjału i nie trzeba go przedłużać jak mu campy nie pykną

rozumiesz że między śmieć - a 'dobry asset' jest jakaś tam przestrzeń?

 

i tak - napisałem przecież że Hibbert jest wart 3-4 takich Sullingerów

 

więc nie wiem czego oczekujesz pisząc o 'podwójnych standardach' (że będę 24/7 monitorował forum i po 2 minutach od ogłoszenia komentował trejdy? xD)

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, julekstep napisał:

ma 60 potencjału i nie trzeba go przedłużać jak mu campy nie pykną

rozumiesz że między śmieć - a 'dobry asset' jest jakaś tam przestrzeń?

 

i tak - napisałem przecież że Hibbert jest wart 3-4 takich Sullingerów

IMO nie ma żadnej wartości, wg @kahR też nie, bo nawet nie ma go w rotacji Soty. Na żadnej pozycji, Nawet przy kontuzji Zazy.

Edytowane przez Pablo81
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Pablo81 napisał:

Ale GM Soty nie chce, żeby grał. Nie ma go w rotacji. Chodzi o ocenę gracza, a nie o problemy wąskiej kadry.

jakiej wąskiej kadry?

Sota ma 6ciu średniaków do obstawienia pozycji PF/C i z tej szóstki Sullinger jest 4ty w minutach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Pablo81 napisał:

IMO nie ma żadnej wartości, wg @kahR też nie, bo nawet nie ma go w rotacji Soty. Na żadnej pozycji, Nawet przy kontuzji Zazy.

Zaza nie miał wartości dla Ice. Wielu starterów nie ma wartości dla mnie. To dowodzi niczego. Zresztą kto próbował wymian zemną ten wie, że jest ciężko. Marcin Gortat rok temu case. 

Wszystkiego dobrego. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, kahR napisał:

Zaza nie miał wartości dla Ice. Wielu starterów nie ma wartości dla mnie. To dowodzi niczego. Zresztą kto próbował wymian zemną ten wie, że jest ciężko. Marcin Gortat rok temu case. 

Wszystkiego dobrego. 

Jesteś świetnym praktykiem. Dowodzi to tego, że jak ktoś nie gra, to znaczy, że ma nie grać, bo oblał testy w próbnych :)

6 minut temu, julekstep napisał:

jakiej wąskiej kadry?

Sota ma 6ciu średniaków do obstawienia pozycji PF/C i z tej szóstki Sullinger jest 4ty w minutach

Chodzi o ocenę. GM ocenia go tak, że ma nie grac. Simka go wstawia z automatu, bo Kahr ustawia chyba tylko 3osobowa rotacji pod koszem i w przypadku faul trouble Sullinger wchodzi. Ale simka, jak wszyscy wiemy dziwnie ustawia z automatu. A 60 potencjału, to nie jest liczba na skok. Tu raczej tylko kosmetyka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ech powinienem łonamejkera brac z miejsca, no ale imo moja oferta lepeza byla reed>>>suli i pick Cavs tez bedzie lepszy, nie mowiac po wzmocnieniu twolves hibbertem, i jeszcze nie mowiac ze wzmacnia sie konkurencje na zachodzie, no ale co kto woli🥴 plus jakie to sa z d. glodne kawalki, tak na nadtepnych campach sulinger z totalnego sredniaka, bez jakich mocnych stron praktycznie, dopier.oli do chocby rolsa ... chyba w tankerze😄

ps Julek piszesz o dawaniu znać co sie ma do wydania, tylko ze w wiekszosci to jak wolanie na puszczy. Sie dziwisz czemu z Pablo dealuje, to czemu sam z nim tyle wymian masz, prawda taka, że Pablo jest aktywny, odpisuje itd. a u niektorych to albo oleja zupelnie, albo odpisza po tygodniu i tak to wygląda 😐

Edytowane przez elwariato
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Pablo81 napisał:

Przy 90% wymian czytam: Cygan, hochsztapler, spółdzielnia, filia itp. Potem ciężko handlować, szczególnie z mniej doświadczonymi GMami, bo się tym sugerują. Napisałeś, że Sullinger ma wartość? Na jakiej pozycji? 

Pamiętaj, najlepszych zawsze się hejtuje!😉😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.