Skocz do zawartości

Transfery - komentarze, uwagi


gimmie

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Szulim napisał:

Generalnie to pierwszy sezon spędziłem na weryfikacji czym jest simka

teraz zaczynam trochę więcej rzeczy ogarniać wiec robię co mogę z tego zespołu który January zostawił z zajebistym Westbrookiem i gruzem zamiast pickow xD 

Oj, niesprawiedliwa ocena.

Tam był Chandler + Wallace + Lawson + Westbrook.

Był contender.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Szulim napisał:

Generalnie to pierwszy sezon spędziłem na weryfikacji czym jest simka

teraz zaczynam trochę więcej rzeczy ogarniać wiec robię co mogę z tego zespołu który January zostawił z zajebistym Westbrookiem i gruzem zamiast pickow xD 

Jasiek zrobił jakiś przejebany team, ale po ucieczce Josh Smitha do Mavs, Boston stracił na wartości. 

Krzemo potem próbował ratować team ściągając Amare, ale jednak było to za mało na dumę Nowego Orleanu i właściwie Celtics posiadając potwora Westbrooka są rozczarowaniem w fazie postseason. 

1 minutę temu, Pablo81 napisał:

Oj, niesprawiedliwa ocena.

Tam był Chandler + Wallace + Lawson + Westbrook.

Był contender.

Ano właśnie jeszcze Chandler, którego Szulim na FA odpuścił, bo uznał że za drogi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

True @Pablo81 i @MarcusCamby - zapomniałem ze tam po drodze Josh był ale to już nie za mojej kadencji

a Tysona fakt - mogłem wtedy mocniej licytować ale byłem zbyt świeży w simce żeby to dobrze rozegrać 

takze zeszły sezon to był test tego co miałem - 2runda i trochę błędów taktycznych ale myśle ze to był max zestawu 

teraz poprawiłem front, dodałem strzelca obok Westa No i przede wszystkim Brook ma full power na PG wiec licze na mocniejsze wejście w playoffs

Edytowane przez Szulim
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Pablo81 napisał:

Ta Utah tonie, tonie i.... k**** utonąć nie może :)

Szczwany lis zawsze odmłodzi :)

DeRozan po dwóch kiepskich campach teraz może odbije. Tu popatrzę jednych dobrych campów w ofensywie, by chłop był legit opcją. Dobrze mu też zrobi przejście na naturalną pozycje SG.

Ciekawi mnie też jak pokieruje gimmie dalej karierę Satoransky. Najwyższy PG w lidze, który spokojnie może grać na trzech pozycjach z powodzeniem. Różne miałem na Niego pomysły, jestem ciekaw jak GM Jazz będzie go trenował :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, MarcusCamby napisał:

DeRozan po dwóch kiepskich campach teraz może odbije. Tu popatrzę jednych dobrych campów w ofensywie, by chłop był legit opcją. Dobrze mu też zrobi przejście na naturalną pozycje SG.

Ciekawi mnie też jak pokieruje gimmie dalej karierę Satoransky. Najwyższy PG w lidze, który spokojnie może grać na trzech pozycjach z powodzeniem. Różne miałem na Niego pomysły, jestem ciekaw jak GM Jazz będzie go trenował :)

Po 2 sezonach ocenimy czy deal będzie dla Jazz pozytywny czy umoczyłem:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, julekstep napisał:

Sonics już chyba trzeci raz oddają Ersana xD

KULTURA ORGANIZACJI!

W tym sezonie podstawowym zadaniem Ersana jest bycie fillerem przy wymianach. W rotacji nie mamy dla niego minut, ale ta misja jest równie istotna. W offseason naturalnie zaproponujemy mu nowy kontrakt - min. lub LLE - jeszcze obaczymy. 

Bez Ersana nie byłoby Meyersa, a teraz Sheeda. 💪 Ersan = SuperSonicsLifer

23 minuty temu, Pablo81 napisał:

No właśnie to samo pomyślałem. Z 5x był w Media Roomie, a większej szmaty jak Ersan, to w lidze nie ma :)

Tylko proszę mi tu Ersana nie obrażać! To nasz kluczowy roleplayer związany z Dumnymi SuperSonics na dobre i na złe. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.