Skocz do zawartości

Transfery - komentarze, uwagi


gimmie

Rekomendowane odpowiedzi

8 minut temu, Qcin_69 napisał:

No już January coś tutaj szczuje i chce się w semantykę bawić Jam chyba nie od dziś wiadomo ze Wariat ma dość oryginalny styl pisania :D 

Dobra, dobra, tam wprost nie potwierdził, tutaj coś kombinuje, niech potwierdzi wprost w tamtym temacie i będzie git. 

Edytowane przez Krzemo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Qcin_69 napisał:

Dorzucę Sylwkowi Rondo picki i Bynuma :) 

jak bliższy twemu sercu to co poradzę :P 

16 minut temu, Krzemo napisał:

Dobra, dobra, tam wprost nie potwierdził, tutaj coś kombinuje, niech potwierdzi wprost w tamtym temacie i będzie git. 

tutaj wprost potwierdzam nich @Qcin_69 wyskakuje z asetów i trejd może iść, czy woli swój odpuścić czy @Ashigaru pick to już mi wisi :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, elwariato napisał:

cygan namieszał z pickami, ja tam nic nie zrozumiałem bo średnio bystry jestem, toż to jawne oszustwo, takich ludzi trza eliminować z tej naszej zacnej gry, niech sam nie rezygnuje tylko go wyjeb... ja PTB przejmę :D

Misiu, zacytuje:

”daj mi obojętnie jaka pierwsza rundę w tym roku, pewnie ta 76ers” a dostałeś znacznie lepszy pick bo najprawdopodobniej słabszy z Hawks/Mavs - i to tylko dlatego ze mam dobre cygańskie serduszko- a Ty jeszcze tutaj mi coś zarzucasz ... bardzo słabo jak na Jazzmana, widocznie gdzieś tam w głębi serca jesteś purpurowo-złoty ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Qcin_69 napisał:

Misiu, zacytuje:

”daj mi obojętnie jaka pierwsza rundę w tym roku, pewnie ta 76ers” a dostałeś znacznie lepszy pick bo najprawdopodobniej słabszy z Hawks/Mavs - i to tylko dlatego ze mam dobre cygańskie serduszko- a Ty jeszcze tutaj mi coś zarzucasz ... bardzo słabo jak na Jazzmana, widocznie gdzieś tam w głębi serca jesteś purpurowo-złoty ...

Od zawsze jazzmeni tacy byli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oni to chyba udawali twardzieli i lojalnych do jazzu a w skrytości kochali najpierw Byki Jordana a potem Lakers Kobasa. Wiecie rozumiecie. Taka ukryta miłość pod prysznicem. Aby nikt nie widział i nie słyszał. 

Nie można ufać gościom co kochają Jazz którego nigdy w SLC nie było nie będzie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Krzemo napisał:

To my czekamy 😆

No ja czekam na decyzje czy potwierdzony deal jest potwierdzonym dealem, czy teraz będzie trzeba czekać do potwierdzenia, opinii fachowca Januarego i jego propozycji wymiany, po czym dopiero będzie deal potwierdzony oficjalnie- bo chyba mamy przypadek skrajnie absurdalny i jestem ciekaw czy to nowa jakość simbasketu i będzie tak na stałe, czy jestem w centrum jakiegoś eksperymentu ;) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uuu @Qconku nieładnie, toś ty tak zapisał to ch. że nie wiadomo było co i jak a później masz pretensje że wykorzystuje się to przeciwko tobie. I jeszcze o tych purpurowych złotych ... to gorzej niż jakby zarzucił że cię stary za młodu molestował, nie uczynię takich aluzji przez szacunek dla twej rodziny, co najwyżej mogę powiedzieć że menel cię w bramie obracał :D 

PS to @Qcin_69 teraz zapisze przejrzyście co i jak tak żeby nawet taki tłuk jak ja załapał, i ja może klepnę :D :P plus nie pier... na @january jak żes go sam cieciu prosił żeby to tam naprostował, czy jakoś w ten deseń :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, elwariato napisał:

ogólnie ok, ale dawaj pick cyganie i nie pierdol :D

W pierwszej części tego zdania piszący potwierdza deal, w drugiej odnosi się do części transakcji, poniekąd ponownie ją potwierdzając, natomiast w trzeciej części wyraża dezaprobatę i znużenie dość długim wyjaśnieniem przynależności picków będących częścią tej transakcji.

Trade jak najbardziej prawidłowy jak dla mnie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Pablo81 napisał:

W pierwszej części tego zdania piszący potwierdza deal, w drugiej odnosi się do części transakcji, poniekąd ponownie ją potwierdzając, natomiast w trzeciej części wyraża dezaprobatę i znużenie dość długim wyjaśnieniem przynależności picków będących częścią tej transakcji.

Trade jak najbardziej prawidłowy jak dla mnie.

 

jak aż 10 razy potwierdziłem to faktycznie nie ma problemu :P jak ktoś wyraża pewne wątpliwości to jednak do k. nędzy potwierdza? dla mnie to jakoś tam było niejasne i tyle, a dla dealów z @Qcinem nie powinno być opcji bez pendingu  XD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.