Skocz do zawartości

Transfery - komentarze, uwagi


gimmie

Rekomendowane odpowiedzi

31 minut temu, january napisał:

3) Totalne badziewia pod względem stosunku kontrakt/skills do wymiany – zawsze możecie mi zaoferować jeszcze gorszy badziew z dopłatą, lub pomyśleć o lepszym dopasowaniu u siebie pozycji/fitu.

3a) Richard Jefferson (SG/SF, 6,7/7,3/8,1 mln), 867 overall, 52 pot.
3b) Matt Carroll (SG, 3,0/3,3/3,7 mln), 794 overall, 60 pot.
 

Obydwu szczerze polecam !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mocno myślałem nad Duncanem ale w moim przypadku ten kontrakt przerażał bo mam odciążone finanse. 
teraz skoro gracz zmienił klub chętnie bym przeczytał w ramach douczenia się porównania Duncana i Boozera przez kogoś kto dłużej bawi w sim. 
 

panowie dacie swoje komentarze gdy jest już po frytkach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dla mnie sportowo to słaby ruch :D ale jak patrzę jak się pięknie młodzież rozwija i ze zaraz będzie trzeba tutaj gruby hajs rzucać + zapowiada się na 2 picki w okolicach top5 + trzeci również loteryjny to no cóż, Duncan byłby cholernym problemem za 2 lata dla Organizacji a co to mówić o dalszych latach :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, ignazz napisał:

Mocno myślałem nad Duncanem ale w moim przypadku ten kontrakt przerażał bo mam odciążone finanse. 
teraz skoro gracz zmienił klub chętnie bym przeczytał w ramach douczenia się porównania Duncana i Boozera przez kogoś kto dłużej bawi w sim. 
 

panowie dacie swoje komentarze gdy jest już po frytkach?

w skrócie

sportowo Duncan jest 1,5 raza lepszy od Boozera

finansowo jego kontrakt jest jakieś 746815241412 razy gorszy


Pozbycie się go dopłacając tylko jakimś jednym 'wtf' pickiem to szczyt cygaństwa  :) (do niego to powinno się dopłacić np pickiem Bucks z tego roku)

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, january napisał:

Zapewne o to chodziło GMowi Pacers w poście:

  

więc jeszcze czekamy aż Cygan tam ten pick Bux dopisze.

i tego się trzymajmy, ogólnie Qcinowi powiedziałem żeby pick dał, ale jak kolegialnie piszecie że ma dać dobry pick to niech daje dobry :) serio @Qcin_69 piszę dawaj dobry pick albo spadaj na drzewo, czy gdzie tam cygany się chowają :) dla dobra sportowej rywalizacji w simce mógłbym powiedzieć że może być ptb z tego roku :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, julekstep napisał:

w skrócie

sportowo Duncan jest 1,5 raza lepszy od Boozera

finansowo jego kontrakt jest jakieś 746815241412 razy gorszy


Pozbycie się go dopłacając tylko jakimś jednym 'wtf' pickiem to szczyt cygaństwa  :) (do niego to powinno się dopłacić np pickiem Bucks z tego roku)

Finanse finansami ale...

Przyglądałem się temu uważnie i mimo ze total jest wyraźnie na korzyść Tima to interesujące mnie kategorie już niekoniecznie. 
inside scoring 98 do 88 dla Booza 

postD 96 do 73 dla Booza

zbiorki suma 166 do 155 dla Booza 

ta sama siła ale potencjał plus 2 bo Boozer jest dwa lata młodszy 

w blokach wygrywa Tim ale majac 96 Eldena mogę z tym żyć 

tak jak pisałem trochę niedoceniacie Boozera

nie przypominam sobie kiedy Tim miał takie mecze jak teraz Boozer

a chyba mi nie można odmówić niechęci do nazwiska Duncan

Ogolnie mocno jednostronnie zbudowany Boozer mimo wszystko robi swoje 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, elwariato napisał:

i tego się trzymajmy, ogólnie Qcinowi powiedziałem żeby pick dał, ale jak kolegialnie piszecie że ma dać dobry pick to niech daje dobry :) serio @Qcin_69 piszę dawaj dobry pick albo spadaj na drzewo, czy gdzie tam cygany się chowają :) dla dobra sportowej rywalizacji w simce mógłbym powiedzieć że może być ptb z tego roku :D 

Ciesz się ze tego 76ers nie dostałeś jak chciałeś :P ale jest spora szansa ze dostaniesz pick loteryjny :P 

 

Aportowo wiem ze wymiana do dupy, ale Rondo Ogier Bynum i najbliższe picki mam nadzieje mi to wynagrodzą :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.