Skocz do zawartości

Transfery - komentarze, uwagi


gimmie

Rekomendowane odpowiedzi

10 minut temu, Alonzo napisał:

Bez sensu jest dyskusja z Toba Brave. Uważałem Ciebie za rozsądnego usera. Jak miałem Sherlocku tankować bez swoich i w ogóle jakichkolwiek picków? 🙃

Chlapnąłeś głupotę i teraz idziesz w zaparte..

 

Przecież to chodzi o ten sezon, gdzie dostałeś DeRozana i grałeś rezerwami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Alonzo napisał:

Bez sensu jest dyskusja z Toba Brave. Uważałem Ciebie za rozsądnego usera. Jak miałem Sherlocku tankować bez swoich i w ogóle jakichkolwiek picków? 🙃

Chlapnąłeś głupotę i teraz idziesz w zaparte..

 

Może Ty nie tankowałem ale Twój poprzednik już mógł a po prostu Ty zbierasz tego owoce w postaci Brooka czy wcześniej Sapa którego wymieniłeś 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Alonzo napisał:

Bez sensu jest dyskusja z Toba Brave. Uważałem Ciebie za rozsądnego usera. Jak miałem Sherlocku tankować bez swoich i w ogóle jakichkolwiek picków? 🙃

Chlapnąłeś głupotę i teraz idziesz w zaparte..

 

a DeRozan (top7, czyli wysoki wybór) skąd się wziął jak nie z Twojego picku? 

A że rok później oddałeś 8 pick do Knicks (nie pamiętam już okoliczności i czy to Ty w ogóle go oddałeś) to już wyjaśniłem w drugim akapicie co to oznacza -> gdzieś został popełniony gruby błąd i doszło do działania na szkodę klubu. Tak więc akurat tamtym sezonem nie ma się co chwalić, a już na pewno nie tym, że nie tankowałem xd

Twoja obecna sytuacja, czyli brak picków już nie ma większego znaczenia, bo masz zespół na poziomie playoffs. Ogranicza tylko Twoje możliwości do rozwoju Sonics, ale to już inny temat. 

I nie, nie chlapnąłem żadnej głupoty, tylko dokładnie wyjaśniłem o co mi chodzi. Ale Ty Alonzo uparcie trzymasz się swego i jeszcze mnie atakujesz ;)

Edytowane przez Braveheart22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, MarcusCamby napisał:

Przecież to chodzi o ten sezon, gdzie dostałeś DeRozana i grałeś rezerwami.

Wtedy pamiętam, że już w pierwszym meczu pokonałem Twoich Hornets.  Przecież tam miałem spore szanse na  pick w top3 zanim przejąłem team i zacząłem walczyć. 30W to był max ile byłem w stanie z tego wyciągnąć. 

Mój skład z tamtego sezonu:

pg Dragic/Sessions

sg D. Wright/Dudley/Morrow

sf McGrady/Ilyasova/McCray

pf Millsap/Jason Smith/Ryan Anderson

c Lopez/David West/Mahinmi/Geiger

Za Westa pozyskałem Redda, z Waivers przejąłem Arvydasa Sabonisa i z FA Haslema. 

Lopez, Dragic, Morrow i Anderson to byli rookie. 

No wybacz, że ucząc się simki lepiej ich nie ustawiłem ..

Więc jakimi rezerwami grałem? Przecież od razu z injury do rotacji wprowadziłem Westa, a z ławki do s5 McGradyego. 

9 minut temu, kuba2419 napisał:

Może Ty nie tankowałem ale Twój poprzednik już mógł a po prostu Ty zbierasz tego owoce w postaci Brooka czy wcześniej Sapa którego wymieniłeś 

Tylko czemu ktos mnie się czepia za to co robił mój poprzednik Kuba? 

9 minut temu, Braveheart22 napisał:

a DeRozan (top7, czyli wysoki wybór) skąd się wziął jak nie z Twojego picku? 

A że rok później oddałeś 8 pick do Knicks (nie pamiętam już okoliczności i czy to Ty w ogóle go oddałeś) to już wyjaśniłem w drugim akapicie co to oznacza -> gdzieś został popełnieniony gruby błąd i doszło do działania na szkodę klubu. Tak więc akurat tamtym sezonem nie ma się co chwalić, a już na pewno nie tym, że nie tankowałem xd

Twoja obecna sytuacja, czyli brak picków już nie ma większego znaczenia, bo masz zespół na poziomie playoffs. Ogranicza tylko Twoje możliwości do rozwoju Sonics, ale to już inny temat. 

I nie, nie chlapnąłem żadnej głupoty, tylko dokładnie wyjaśniłem o co mi chodzi. Ale Ty Alonzo uparcie trzymasz się swego i jeszcze mnie atakujesz ;)

Jeden pick już był gdzieś oddany. Za kolejny wziąłem od Qcina Mookie Blaylocka żeby walczyć o playoffs w swoim drugim sezonie. Blaylock zakończył po nim niespodziewanie karierę. Wtedy za 2 kolejne 1st picki wziąłem Tinsleya i nim grałem jako pg kombinując z najlepszym ustawieniem Millsapa i Lopeza co dawało mi fajną defensywę i zbiórkę, ale i tak brakowało centra i byłem tragiczny w 3P. 

A brak wyborów w drafcie to mój celowy wybór, ale najwyraźniej brak picków nie ma wpływu na pisanie głupot o tankowaniu Brave. I nie, tankowanie mnie nie interesuje - chce mieć team walczący po prostu o playoffs i rozwijać swoich graczy czego niestety ci którzy się do mnie tu dowalają nie są w stanie zrozumieć.. ja trochę inaczej na simkę patrzę niż tank lub walka o mistrzostwo.

I chapnąłeś.. Co mnie to interesuje Brave, że ludzie większości tu patrzą - tank lub mistrzostwo? 

7 minut temu, SzuLcU napisał:

To nie była gra rezerwami tylko ogrywanie młodych :D 

Skład podałem wyżej. I tak, w ostatnich meczach, gdzie już o nic nie grałem zacząłem grać również tymi graczami z końca ławki - no wybacz że w swoim pierwszym sezonie, gdzie miałem w d.. inne teamy i patrzyłem tylko na statsy swoich nie znałem tych wszystkich mechanizmów simki, które znam dzisiaj.. Jak bym tankował, to pewnie miałbym teraz Hardena, czy Currego, czy kto tam był jeszcze wyżej w drafcie. 

@julekstep

Weź no im powiedź, że namawiałeś mnie na tank i pisałeś, że wystarczy, że nic nie będę za bardzo zmieniał i mam spore szanse na pick w top3 - a ja Tobie odpisałem - żadnego tanku :P 

Przecież to na Priv mamy 😏 z początku naszego wątku simkowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile byś Alonzo się nie nagadał i jak w tego piękne słowa nie ubierał, to zrobiłeś dokładnie to samo co ja w tym sezonie. W momencie utraty szansy na dobry wynik, zacząłeś się skupiać na walce o pick i nie grałeś najlepszymi zawodnikami.

Nie jest to haniebny hard tank na cały sezon, ale jednak forma uzyskania lepszego picku kosztem wyniku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, MarcusCamby napisał:

Ile byś Alonzo się nie nagadał i jak w tego piękne słowa nie ubierał, to zrobiłeś dokładnie to samo co ja w tym sezonie. W momencie utraty szansy na dobry wynik, zacząłeś się skupiać na walce o pick i nie grałeś najlepszymi zawodnikami.

Nie jest to haniebny hard tank na cały sezon, ale jednak forma uzyskania lepszego picku kosztem wyniku.

Że Ty zgodziłeś się tylko na petting a nie dymanko za wyższy pick to mnie w to nie mieszaj :P 

ja już wtedy o nic nie walczyłem bo tankerów zostawiłem za sobą, a dogonić nikogo nie miałem już  jak w tych ostatnich meczach. Więc niby kiedy o co i po co ten tank Dumnych SuperSonics? 🙃

 

Tylko Dumni SuperSonics nieskalani tankiem! 😇

 

1 minutę temu, julekstep napisał:

@Alonzo ja w tej naszej gadce to widze tylko jak obiecujesz mi (na HONOR HEAT!l oddac Brooka w 2038 za spadajace

Za Millsapa mi Josha Smitha dawałeś, a za Brooka - Odena - tak było, ale odmówiłem :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Qcin_69 napisał:

jedynie Blazers czyste raczki w tej chorej grze, nigdy tanku za moich czasow, teraz Hawks również promują kulturę wygrywania 

Magic też nigdy za moich sterów - a to już jakieś 20 sezonów!

a po Webbera zaprowadziło mnie dynamic duo Payton-Schrempf (#pamiętamy)

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, julekstep napisał:

a Magic to niby kiedy tankowali?

No, jest kilka teamów, które za mojej kadencji nie tankowały, ale nie wiem jak tam było wcześniej :P 

Magic odkąd jestem zawsze miał silny team, nawet jak sie przebudowali to zrobili to sprawnie na Rose. Sota świetnie wybrnęła ze starego trio Marbury/Allen/Robinson dostając za słabszego z Lopezów perspektywicznego Irvinga. Nieźle rotują graczami Spurs - za to też szacun. Mavs mi się kojarzą zawsze z walczącym teamem, Pacers mimo licznej krytyki zawsze są albo w playoffs, albo tuż tuż.. Kilka sezonów to jednak zbyt mała próbka by wyciągać jakieś bardziej daleko idące wnioski. 

Bulls przykładowo sporo tankowali i teraz mogą wybierać najlepszych graczy, których wyłowili w drafcie by proponować im wysokie kontrakty, ale części i tak nie utrzymają. Nuggets czeka to samo z trio wysokich, ale Krzemo jako weteran pewnie już mam obmyślaną taktykę jak jednego z nich dobrze wymienić. 

Mi chyba najbliżej do polityki klubowej GMów Hornets, Knicks i Mavs.  

 

Edytowane przez Alonzo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Alonzo napisał:

No, jest kilka teamów, które za mojej kadencji nie tankowały, ale nie wiem jak tam było wcześniej :P 

Magic odkąd jestem zawsze miał silny team, nawet jak sie przebudowali to zrobili to sprawnie na Rose. Sota świetnie wybrnęła ze starego trio Marbury/Allen/Robinson dostając za słabszego z Lopezów perspektywicznego Irvinga. Nieźle rotują graczami Spurs - za to też szacun. Mavs mi się kojarzą zawsze z walczącym teamem, Pacers mimo licznej krytyki zawsze są albo w playoffs, albo tuż tuż.. Kilka sezonów to jednak zbyt mała próbka by wyciągać jakieś bardziej daleko idące wnioski. 

Bulls przykładowo sporo tankowali i teraz mogą wybierać najlepszych graczy, których wyłowili w drafcie by proponować im wysokie kontrakty, ale części i tak nie utrzymają. Nuggets czeka to samo z trio wysokich, ale Krzemo jako weteran pewnie już mam obmyślaną taktykę jak jednego z nich dobrze wymienić. 

Mi chyba najbliżej do polityki klubowej GMów Hornets, Knicks i Mavs.  

 

Słabszy z Lopezow? Hmm a ile ma ten lepszy pierścieni?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.