Skocz do zawartości

Transfery - komentarze, uwagi


gimmie

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Krzemo napisał:

Wklepałem trejdy, oprócz ostatniego Clippers - Blazers = sprawdźcie spokojnie co i ile macie w składach i dograjcie ostateczną wersję.

 

@Roger

@Sylvinho.

@Qcin_69

@julekstep

@Tecu

@geniuz

@MarcusCamby

@RDG2

@Ashigaru

sprawdźcie czy macie to co powinniście mieć w rosterach.

U mnie gra, jednak jakbys mogl zwolnij Butlera w pierwszej kolejnosci przed Vujaciciem bo mi się tych wysokich trochę za dużo nazbieralo 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, Krzemo napisał:

@SzuLcU @Qcin_69 @Sylvinho. @Roger @january

trejdy wbite, sprawdźcie czy wszystko gra i za godzinkę day 100 simka

Wszystko gra 

@Roger to drobna kontuzja! Na PO wróci i będzie błyszczał- oczywiście wymiana Allena i 2 1stow na Kidda wciąż możliwa, wyślę swoje dzieciaki do tych Krzema i jeszcze kilka godzin opowiadania bajek przed nim:) 

a tak zupełnie serio, to sorry za brak informacji, nie zrobiłem tego umyślnie- no i tam chyba było tylko kilka dni kontuzji (ciężko mi się przestawić ze w simce 7 dni to równie dobrze może być 7 spotkań co i 0) zwłaszcza pod koniec sezonu- ale wierze ze Mo Williams poderwie zespół i da Ci 8 miejsce, co na Zachodzie jest w sumie równoznaczne z 1 seedem, bo do przyszłego roku siły czołówki wyrównane, s przyszłym wielkie Blazers już wchodzą z buta 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Miami Heat za wymianę pierwszorunderow uzupełniło rotacje o potrzebnego PG ( brak całkowicie ) oraz bardzo ciekawego Childressa. Negocjacje tak się potoczyły ze nie ustawiłem protekcji picku aby pokazać ze warto ze mną handlować. Uzupełnieniem zysku były dwa drugorundery które można czasem wykorzystać ciekawie co pokazał nawet słaby tegoroczny nabór. Daleki pierwszorunder z mocnego draftu tez jest mi potrzebny teraz niż późniejszy wybór. 
 

ciekawa 11 osobowa rotacja może zostanie jeszcze wzmocniona. 

Gram o najwyższe cele stad i tak plan bycia wyżej niż Grizlli wiec to powrót raczej mojego wyboru 2032. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.