Skocz do zawartości

Transfery - komentarze, uwagi


gimmie

Rekomendowane odpowiedzi

8 minut temu, Pablo81 napisał:

Spurs - Hawks

Spurs in: Randolph + Curry + Plumlee

Spurs out: Lowry + Nurkic

Hawks out: Randolph + Curry + Plumlee

Hawks in: Lowry + Nurkic

@Qcin_69

@cvbe - jak kiedyś wrócisz to zobacz to

w pierwszym dealu puścił tego, którego tak hołubiłeś :( 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, kuba2419 napisał:

Co tutaj się zadziało 😲

na ten moment deal lose - lose  (Hawks przegrali chyba deal jeśli chodzi o wartość assetów a Spurs nie potrzebują kolejnych wysokich....ale zakładam że już mu Wariat odłożył jednego z nadprogramowych PG's żeby oddać za frytki -> niedługo się przekonamy :P)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, julekstep napisał:

na ten moment deal lose - lose  (Hawks przegrali chyba deal jeśli chodzi o wartość assetów a Spurs nie potrzebują kolejnych wysokich....ale zakładam że już mu Wariat odłożył jednego z nadprogramowych PG's żeby oddać za frytki -> niedługo się przekonamy :P)

No masakra ale jak Iggy podpisany za 15mln na 4 lata to nie dziwi mnie oddanie AR🙃

Trochę taki ruch w stylu mojego Johna Walla, @Qcin_69 będziesz żałował za jakiś czas 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, julekstep napisał:

@cvbe - jak kiedyś wrócisz to zobacz to

w pierwszym dealu puścił tego, którego tak hołubiłeś :( 

c*** z tym waflem Randolphem, typa nienawidziłem od początku kariery i tego walka z jego kontraktem! 

+ Lowry król, już Alonzo atakuje po niego i mam nawet szanse na T-Maca, tylko nie wiem czy mi pickow wystarczy 

3 minuty temu, kuba2419 napisał:

No masakra ale jak Iggy podpisany za 15mln na 4 lata to nie dziwi mnie oddanie AR🙃

Trochę taki ruch w stylu mojego Johna Walla, @Qcin_69 będziesz żałował za jakiś czas 😉

Nurkic jest najlepszym graczem tej wymiany, robcie screeny

8 minut temu, MarcusCamby napisał:

Dobry deal @Pablo81

Niby Lowry +20 na campach, ale swoich red alertów nie tylko nie poprawił, ale wręcz pogorszył.

Randolph dużo wartościowszy gracz.

Lowry będzie towarzyszył Paytonowi w s5, razem stworzą nowe splash brothers 

2 minuty temu, Koelner napisał:

@Pablo81 mistrz! 

na zachodzie to byle Magic mogą być mistrzem.

Tylko wschodnia konferencja!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, julekstep napisał:

na ten moment deal lose - lose  (Hawks przegrali chyba deal jeśli chodzi o wartość assetów a Spurs nie potrzebują kolejnych wysokich....ale zakładam że już mu Wariat odłożył jednego z nadprogramowych PG's żeby oddać za frytki -> niedługo się przekonamy :P)

Po części się zgadzam. W obie strony poszły "rakowe kontrakty". Pablo posłodził Nurkicem jednak Randolph w dłuższym czasie będzie bardzo bolał.  20 baniek za sezon to kwoty przeznaczone dla superstarów.

W przypadku Hawks lepiej moim zdaniem było grać Ridnourem i czekać na rozwój Paytona. 

Tak czy siak lepiej mieć Lowrego na dwa lata z Nurkicem niż Randolpha.

Edytowane przez kahR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, kahR napisał:

Po części się zgadzam. W obie strony poszły "rakowe kontrakty". Pablo posłodził Nurkicem jednak Randolph w dłuższym czasie będzie bardzo bolał.  20 baniek za sezon to kwoty przeznaczone dla superstarów.

W przypadku Hawks lepiej moim zdaniem było grać Ridnourem i czekać na rozwój Paytona. 

Ridnour dostępny w wymianach, 

PG-Elfrid

SG-Lowry

SF-Iggy

PF-Nurek

C-Kuzyn

tak oto przedstawia się BIG5 Jastrzębi 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.