Skocz do zawartości

Transfery - komentarze, uwagi


gimmie

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, MarcusCamby napisał:

Dość bez echa przechodzi fakt, że Pablo jak na mój gust dość wyraźnie przegrał tą wymianę.

Griffin > Monroe

Rose >>> Lowry

I niby Biyombo >>> Thabeet, ale mówimy o graczach z trzeciego rzędu, a Spurs dorzucili tu jeszcze pick.

Monreo jest lepszy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Koelner napisał:

Monreo jest lepszy 

Ogólnie Lowry robi jako opcja 19/10, ale przy sporej ilości strat - 4.5. Rzuca jednak na lepszych %. Ale tu nie da się ukryć, Rose>Lowry, ale nie aż ">>>".

Dalej pozyskałem Biyombo - elitarny defensor i 77 potencjału.

I na koniec, Monroe i Griffin, jednak Greg lepiej zbiera i blokuje, co ma dla mnie znaczenie, bo przy Gayu potrzebuję zawodnika typowo na PF, a nie SF.

Ogólnie wymiana imo równa, podyktowana, uwolnieniem SF dla Gaya.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Pablo81 napisał:

2. Dlaczego?

Dla mnie Lowry ze swoim handlingiem i inside na tym kontrakcie to maksymalnie neutral asset. Szczerze powiedziawszy koelner tyle już Nim handluje, że myślałem, że lada moment pickiem będzie dopłacał do jego zrzutki, a tu Derrick Rose - topowy rozgrywajek.

Biyombo fajny. Od draftu propsowałem jego wybór, ale jest na ostatnim roku kontraktu, więc patrząc na casus Hibbertów czy mojego Bobana nie ma za graczy tych kalibru sensownego zwrotu, a siłą rzeczy trzeba im potem płacić.

Co do Monroe - Griffin musiałbym zerknąć jeszcze raz, ale wydaje mi się, że wyżej miałem Blake.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie to już widzę, że po oddaniu Barona pójdą w dół, ale tak było nawet z Rosem. Lowry ma słaby handling, ale Bledaoe i Jrue też. Trzeba pogodzić się z liczbą strat powyżej 4. Ale daje dużo asyst, fajne %rzutówe i dobry Def. Ale Rose lepszy oczywiście, nie przecze. Za to Monroe lepszy fit na PF no i Bismsck.

Wymiana równa, pod fit. A Bismacka to mi @Koelner sprzątnął sprzed nosa w drafcie i zaraz po wymianie pisałem po niego do NYK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, MarcusCamby napisał:

New Orleans Hornets - Chicago Bulls

NOH in: Klay Thompson

NOH out: Andrew Wiggins

Bulls in: Andrew Wiggins

Bulls out: Klay Thompson 

@Tecu

nie przechodzi (nawet jak się doda Stauskasa, ale że Bulls mają trochę wolnej gotówki to można to ratować Shabazzami, Maynorami czy czymś takim)

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Braveheart22 napisał:

IT. Z bólem serca żegnamy się z tobą. Życzymy powodzenia w koszykarskiej stolicy Texasu i mówimy do zobaczenia, może kiedyś ponownie w barwach Suns :)

Ciężko powiedzieć, czy dotrwa w stolicy Texasu do 2 etapu FA, a co dopiero do początku sezonu :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Alonzo napisał:

Ciężko powiedzieć, czy dotrwa w stolicy Texasu do 2 etapu FA, a co dopiero do początku sezonu :P 

IT rozgrywajacym i pierwszą opcją Spurs w nadchodzącym sezonie. A po nim bardzo dobra oferta prolongaty. Po 10 sezonach w Teksasie, nie będziemy liczyć na żadne paycuty!

#KulturaOrganizacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.