Skocz do zawartości

Transfery - komentarze, uwagi


gimmie

Rekomendowane odpowiedzi

9 minut temu, julekstep napisał:

Magic out: Rudy Gay, Derrick Rose, Jose Calderon, Jonas Valanciunas, Nick Fazekas, 1st pick 41 (top7 protected)

Magic in: Kevin Love, John Wall, DeAndre Jordan, Mike Bibby, Jordan Hill

Spurs out: Kevin Love, John Wall, DeAndre Jordan, Mike Bibby, Jordan Hill

Spurs in: Rudy Gay, Derrick Rose, Jose Calderon, Jonas Valanciunas, Nick Fazekas, 1st pick 41 (top7 protected)

@Pablo81

Łooo Julek! - po takim dealu to zaraz musi być simka jak nic :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, kuba2419 napisał:

długo ten Wall nie posiedział w San Antonio.....Magic oficjalnie stają się contenderem xD

 

@Pablo81 widzę że znowu nie wytrzymałeś ciśnienia....miałeś świetną paczke na finały luzem a teraz niby jest mocna ale nie aż tak

Czemu oddales ww. Walla, który robi z innych kontendera, a kupujesz przechodzony szrot na negatywnych kontraktach?

Poza tym Rose~Wall, a Gay>Love, to o czym Ty piszesz?

@kuba2419 już nie chce pisać, kto rozwalił samograja na +/- 7 sezonów i gra Natem i KMartem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Pablo81 napisał:

Czemu oddales ww. Walla, który robi z innych kontendera, a kupujesz przechodzony szrot na negatywnych kontraktach?

Poza tym Rose~Wall, a Gay>Love, to o czym Ty piszesz?

@kuba2419 już nie chce pisać, kto rozwalił samograja na +/- 7 sezonów i gra Natem i KMartem :)

W tym dealu masz jeszcze Jordan >Valančiūnas

 

Co do Walla to jest super ale stanął w rozwoju chcoiaz myślę że wciąż Wall>Rose, wymieniłem Walla na klocka Odena którego potrzebowałem i młodszego Kembe więc myślę że nie tak źle, co do Nata to on jest na tu i teraz, zapłaciłem nie za duża cenę za niego i Boozera a po sezonie będę celował w innego PG z FA:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, kuba2419 napisał:

W tym dealu masz jeszcze Jordan >Valančiūnas

 

Co do Walla to jest super ale stanął w rozwoju chcoiaz myślę że wciąż Wall>Rose, wymieniłem Walla na klocka Odena którego potrzebowałem i młodszego Kembe więc myślę że nie tak źle, co do Nata to on jest na tu i teraz, zapłaciłem nie za duża cenę za niego i Boozera a po sezonie będę celował w innego PG z FA:)

Dziwi mnie twoja ocena, bo Rose daje więcej ppg/apg/rpg/stpg i mniej strat. Wall to lepszy asset - jest młodszy i ma więcej potencjału. To na pewno. Ale na teraz, czy to osłabienie - raczej nie. Dalej Gay/Love - boxy podobne, ale Gay broni duzo lepiej i ma 86 więcej overall, co akurat na sf ma znaczenie. Więc tu duży plus. Dalej Val, który robi słabsze boxy, ale jest dużo młodszy i ma więcej potencjału (sytuacja jak przy Rose / Wall) i kontrakt 3 mln zamiast 13, co daje mi elastyczność na inne wzmocnienia dzięki pickowi. I na koniec spory upgrade na backup PG w postaci króla astayt i All-Stara - Calderona.

Naprawdę nie wiem, skąd ta myśl, że Spurs się oslabili.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, kuba2419 napisał:

długo ten Wall nie posiedział w San Antonio.....Magic oficjalnie stają się contenderem xD

 

@Pablo81 widzę że znowu nie wytrzymałeś ciśnienia....miałeś świetną paczke na finały luzem a teraz niby jest mocna ale nie aż tak

Najgorszy kontrakt ligi daj plus stat pader love, czekam az mc wpadnie i mianuje julka słupem 😋

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Pablo81 napisał:

Dziwi mnie twoja ocena, bo Rose daje więcej ppg/apg/rpg/stpg i mniej strat. Wall to lepszy asset - jest młodszy i ma więcej potencjału. To na pewno. Ale na teraz, czy to osłabienie - raczej nie. Dalej Gay/Love - boxy podobne, ale Gay broni duzo lepiej i ma 86 więcej overall, co akurat na sf ma znaczenie. Więc tu duży plus. Dalej Val, który robi słabsze boxy, ale jest dużo młodszy i ma więcej potencjału (sytuacja jak przy Rose / Wall) i kontrakt 3 mln zamiast 13, co daje mi elastyczność na inne wzmocnienia dzięki pickowi. I na koniec spory upgrade na backup PG w postaci króla astayt i All-Stara - Calderona.

Naprawdę nie wiem, skąd ta myśl, że Spurs się oslabili.

 

2 minuty temu, elwariato napisał:

Najgorszy kontrakt ligi daj plus stat pader love, czekam az mc wpadnie i mianuje julka słupem 😋

To że DAJ jest przepłacony to jedna sprawa ale akurat z Lovem się fajnie uzupełniają bo jeden robi pkt i staty a drugi robi za niego robotę w D. Niedługo myślę że o wiele mniej za Valančiūnasa nie będzie trzeba zapłacić po po następnym sezonie, chyba że dasz mu maxa już teraz 😉

@elwariato jak chyba Julek kiedyś pisał, Love dużo zyskał na ostatnich campach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, kuba2419 napisał:

 

To że DAJ jest przepłacony to jedna sprawa ale akurat z Lovem się fajnie uzupełniają bo jeden robi pkt i staty a drugi robi za niego robotę w D. Niedługo myślę że o wiele mniej za Valančiūnasa nie będzie trzeba zapłacić po po następnym sezonie, chyba że dasz mu maxa już teraz 😉

@elwariato jak chyba Julek kiedyś pisał, Love dużo zyskał na ostatnich campach :)

Grajkowie to zyskuja tylko na pobycie w Indi 😋

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, elwariato napisał:

Najgorszy kontrakt ligi daj plus stat pader love, czekam az mc wpadnie i mianuje julka słupem 😋

Białe myszki też widzisz? Gdzie ja twierdziłem, że ofensywny killer Love to statpadder? :)

Ciężka do oceny wymiana. Faktem jest, że Spurs mieli przed chwilą potężny zespół i byli moim faworytem do mistrzostwa. W tym momencie lekko zwątpiłem czy są dalej w moim power rankingu na pierwszym miejscu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no, power ranking, jak i próbne siekierą to zdecydowanie Bulls. Dalej Raps. 

Gay daje podobne boxy, przy świetnej obronie, plus Wall ma podejrzany handling i jak na campach w tym aspekcie nic nie drgnie, to może być różnie. Ale sufit jest wysoko.

27 minut temu, kuba2419 napisał:

 

@elwariato jak chyba Julek kiedyś pisał, Love dużo zyskał na ostatnich campach :)

 

W dniu 30.04.2022 o 01:49, julekstep napisał:

 

SF:

1. LeBron James - Najwybitniejszy playmaker nie-PG w lidze. Czy w końcu uda mu się coś ugrać? Czy PJ Tucker będzie x faktorem? Ja już straciłem wiarę w Grizzlies, więc pewnie w końcu coś ugrają :)

2. Andrei Kirilenko - Campy przespane i pierwsze miejsce w overallu stracone na rzecz Lebrona. To jednak dalej wybitny gracz i idealny 'super-roles' dla Curry'ego.

3. Rudy Gay - Dobre campy i Gay w końcu - zasłużenie - wchodzi do top-3 SFów. Dzięki poprawie scoringu powinien być w tym sezonie już legitną pierwszą opcją -> chyba najlepszy all-arounder w simce.

4. Gerald Wallace - Jest tym dla Russa kim Kirilenko jest dla Stepha. Jednak Steph&AK mają lepszych kolegów wokół a Josh smith i Tyson Chandler swoimi decyzjami na FA uratowali nas wszystkich.

5. Andre Iguodala - Wyraźnie za top4, ale Iggy to dalej całkiem przyjemny gracz, który umie wszystko - poza blokowaniem

PF:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, elwariato napisał:

Najgorszy kontrakt ligi daj plus stat pader love, czekam az mc wpadnie i mianuje julka słupem 😋

Wymazales juz z pamieci te kilka dni jak sie z Ciebie smialem ze oddales Love'a za Blejka? :)

3 godziny temu, kuba2419 napisał:

długo ten Wall nie posiedział w San Antonio.....Magic oficjalnie stają się contenderem xD

 

@Pablo81 widzę że znowu nie wytrzymałeś ciśnienia....miałeś świetną paczke na finały luzem a teraz niby jest mocna ale nie aż tak

nie rozumiem tego wpisu tbh

przeciez na tu i teraz to Spurs wiecej zyskuja (szczegolnie patrzac na fit pod Barona)

Magic zyskuja na 'przyszlosci' (kultura organizacji!) dalej utrzymujac sklad ktory cos tam moze pograc w tym sezonie.

3 godziny temu, Alonzo napisał:

Łooo Julek! - po takim dealu to zaraz musi być simka jak nic :P 

wieczorna moze machne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, MarcusCamby napisał:

Białe myszki też widzisz? Gdzie ja twierdziłem, że ofensywny killer Love to statpadder? :)

Ciężka do oceny wymiana. Faktem jest, że Spurs mieli przed chwilą potężny zespół i byli moim faworytem do mistrzostwa. W tym momencie lekko zwątpiłem czy są dalej w moim power rankingu na pierwszym miejscu. 

 

2 godziny temu, julekstep napisał:

Wymazales juz z pamieci te kilka dni jak sie z Ciebie smialem ze oddales Love'a za Blejka? :)

 

Nie wymazalem jak go chwaliles kiedy go zgarnialem, to samo MC zresztą, campy campami a Griff>>>Love😋 plus ja do daja dostalem wyrownanie, ty go kosisz jako aset, tez larum nie słyszę, ale chociaz z myszkami spokój 😄😛 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.