Skocz do zawartości

Transfery - komentarze, uwagi


gimmie

Rekomendowane odpowiedzi

@Pablo81 rozumiem ze chcesz mnie wywalić bo zapłaciłem dwóm graczom sporo pieniędzy zamiast zatankować. Ta gra jest świetna w różnych kontekstach i zamiast pójść na zaoranie składu chce powalczyć o lepsze bilanse bo gra mnie nie lubi pod tym względem ze brałem najbardziej minusowa ekipę wszech czasów i przegram każdy tie break z każdym. Dodatkowo gra potrzebuje ekip środka bo nudno jest z polaryzacja walka o mistrza lub król tanku. 
pisz co chcesz mam gracza na wysokim kontrakcie i niezłe wyniki do czasu zapewne kontuzji. Niepostrzeżenie dosyć znacząco odmlodzilem skład jak na moje standardy i gram tak aby wygrać z każdym. Owszem mógłbym stosować obślizgłe tricki aby wywalać dobrych graczy stawiać out of position i przyjąć na klatę TR najlepszego gracza ale to jest komedia warta napiętnowania. Gram o wynik na pograniczu PO świadomie a nie bo nie potrafię w te klocki. A jak mam bić się w pierś to za to ze najebawszy się w Rzeszowie przegapiłem dać Mle jakiemuś Kozakowi który na to nie zasłużył. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście mowa o Hughesie, bo Melo ma świetny trzyletni kontrakt.

No i żeby być precyzyjnym to Julek pisał, że Hughesa można było mieć za tegoroczny pick Bucks. 

BTW, Larry Hughes jak pies wierny. Loyalty 97, greed 14 a play for winner 7 więc dla kogoś ktoś dbał o finanse jest łatwą opcją na tanie przedłużenie.

4 minuty temu, ignazz napisał:

@Pablo81 rozumiem ze chcesz mnie wywalić bo zapłaciłem dwóm graczom sporo pieniędzy zamiast zatankować. Ta gra jest świetna w różnych kontekstach i zamiast pójść na zaoranie składu chce powalczyć o lepsze bilanse bo gra mnie nie lubi pod tym względem ze brałem najbardziej minusowa ekipę wszech czasów i przegram każdy tie break z każdym. Dodatkowo gra potrzebuje ekip środka bo nudno jest z polaryzacja walka o mistrza lub król tanku. 
pisz co chcesz mam gracza na wysokim kontrakcie i niezłe wyniki do czasu zapewne kontuzji. Niepostrzeżenie dosyć znacząco odmlodzilem skład jak na moje standardy i gram tak aby wygrać z każdym. Owszem mógłbym stosować obślizgłe tricki aby wywalać dobrych graczy stawiać out of position i przyjąć na klatę TR najlepszego gracza ale to jest komedia warta napiętnowania. Gram o wynik na pograniczu PO świadomie a nie bo nie potrafię w te klocki. A jak mam bić się w pierś to za to ze najebawszy się w Rzeszowie przegapiłem dać Mle jakiemuś Kozakowi który na to nie zasłużył. 

DDR miał szanse odpalić na naprawdę solidnego gracza. Nie udało się i trzeba płacić za przeciętniaka. Normalne ryzyko w takich sytuacjach.

Mnie to pasuje, bo łatwiej później podpisywać "wyważone" kontrakty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, kahR napisał:

Oczywiście mowa o Hughesie, bo Melo ma świetny trzyletni kontrakt.

No i żeby być precyzyjnym to Julek pisał, że Hughesa można było mieć za tegoroczny pick Bucks. 

BTW, Larry Hughes jak pies wierny. Loyalty 97, greed 14 a play for winner 7 więc dla kogoś ktoś dbał o finanse jest łatwą opcją na tanie przedłużenie.

DDR miał szanse odpalić na naprawdę solidnego gracza. Nie udało się i trzeba płacić za przeciętniaka. Normalne ryzyko w takich sytuacjach.

Mnie to pasuje, bo łatwiej później podpisywać "wyważone" kontrakty.

I to jest bardziej zbliżone do realiów gdzie organizacje często tak robią. I wtedy inne wchodzą z tylnego fotela. Lepsze to niż te bieda tank sztuczki szumowin. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, elwariato napisał:

wyperdulalaj qutafasino ... trzeba dołozyc do pieca, co by w begjem sobie nie myśleli 😛

Gra ma Renesans a jest z czasów chyba najlepszego sezonu Duncana. Kiedyś tu zaglądałem patrząc co to za rozrywka i to było takie mechaniczne. A tu taki skarb po latach. Dobre jest ze taki złoty chłopak jak El który ma psyche motyla może tu pokozaczyc i robić za bad boya w pampersie. Ja to doceniam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, kahR napisał:

DDR miał szanse odpalić na naprawdę solidnego gracza. Nie udało się i trzeba płacić za przeciętniaka. Normalne ryzyko w takich sytuacjach.

Omawiane już na discordzie. DeRozan miał szanse zrobić Love casus tymi campami. Niestety mimo +12 na campach dorzucił defensywę i zbiórkę kosztem ofensywy, więc zaraz po campach napisałem, że się tak po prawdzie cofnął. Ale jeszcze ma dwa campy przed sobą, by poprawić największe słabości. Może już nie będzie to bieda Harden czy bieda Carter, ale gracz klasy D. Wade cały czas możliwy.

Była to ryzykowna inwestycja, ale po pierwsze Hornets nie maja talentu, ani zawodników do przedłużania, a w moim przypadku nie ma znaczenia czy płacisz 60mln czy 80mln i tak nie masz cap space. Spójrzcie na przykładowo Grizzlies, którzy od trzech-czterech sezonów tkwią w miejscu i nie mają nawet kontraktów na wymianę, a wydawanie MLE na Mo Williamsów, Reggie Evansów czy podstarzałych weteranów moim zdaniem wiele nie daje.

Kontrakty Grangera i Melo fajne, ale zabawa w Wolves się zacznie już po sezonie jak wejdzie kontrakt Irvinga. Cap space się skończy i jestem ciekaw jak wtedy będziesz inwestował. Nie ukrywam, podpatruje mistrza :P

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, MarcusCamby napisał:

 

Kontrakty Grangera i Melo fajne, ale zabawa w Wolves się zacznie już po sezonie jak wejdzie kontrakt Irvinga. Cap space się skończy i jestem ciekaw jak wtedy będziesz inwestował. Nie ukrywam, podpatruje mistrza :P

 

 

Dlatego to był mój offseason na podpisy wymienionych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, MarcusCamby napisał:

@kolader Ty Mo Williamsa mogłeś z MLE* przedłużyć i mieć MLE jeszcze na jakiegoś gracza :)

Tak na przyszłość, bo nie wiem czy nie wiedziałeś o tym :)

W przyszłe FA też tak możesz zrobić

Ta, zapomniałem o tym

Ale dzięki za przypomnienie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.