Skocz do zawartości

Transfery - komentarze, uwagi


gimmie

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, SlaKB napisał:

Ale pewnie Qcin i tak będzie musiał mu maxa sypnąć

 

Skąd zalozenie że u mnie zostanie? Mam jeszcze kilka h zeby kogo obdarowac topowym wysokim :)

Panowie to tylko gra, ja tam w sumie wolalbym Garnetta ale i tu i tu jest podobne szansa ma utrzymanie (No U Tima wieksza moze bo nie byl jeszcze przez mnie wypozyczany) ale to było ryzyko skalkulowane już przy wymianie za Allena i Dirka, dla mnie to tylko frajda te deale więc dziwia mnie te emocje ktore co niektorymi szargaja :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Qcin_69 napisał:

Skąd zalozenie że u mnie zostanie? Mam jeszcze kilka h zeby kogo obdarowac topowym wysokim :)

Panowie to tylko gra, ja tam w sumie wolalbym Garnetta ale i tu i tu jest podobne szansa ma utrzymanie (No U Tima wieksza moze bo nie byl jeszcze przez mnie wypozyczany) ale to było ryzyko skalkulowane już przy wymianie za Allena i Dirka, dla mnie to tylko frajda te deale więc dziwia mnie te emocje ktore co niektorymi szargaja :)

 

Mną emocję nie szargają, po prostu lekkie ograniczenia zwiększą realizm i trochę utrudnią wymiany ;)

A ogólnie Duncan z Garnettem to bardzo podobny poziom, z nimi jest taki problem, że to poziom borderline allstara i jeden i drugi dostanie zapewne maxa, o ile 16,2 w pierwszym roku będzie spoko to później powyżej 20 baniek już nie do końca :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, SlaKB napisał:

Mną emocję nie szargają, po prostu lekkie ograniczenia zwiększą realizm i trochę utrudnią wymiany ;)

Ale to nie było do Ciebie :D Ty tez jesteś niezły ananas wiec raczej to doceniasz niż tym gardzisz, ale Camby to nie wiem czy na następnym złocie mi poda rękę, bo chyba o pożyczeniu bluzy by wejść na Smolna nie mam nawet co marzyć :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Sylvinho. napisał:

A z drugiej strony Garnett ma przewagę w PostD, OReb, DReb czy DriveD, czyli też dość ważnych skillach na tej pozycji :)

 No ja mam odrobine wyżej Garnetta ze względu na wszechstronność ale Tim i Bynum wyglądają jak zajebiste duo pod kosz na lata :P wiec w sumie podobny tier, zobaczymy po campach

1 minutę temu, Krzemo napisał:

Duncan masą nadrabia ;) i siłą ;)

Do tej pory w ogóle nie patrzyłem na te wskaźniki :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Qcin_69 napisał:

Ale to nie było do Ciebie :D Ty tez jesteś niezły ananas wiec raczej to doceniasz niż tym gardzisz, ale Camby to nie wiem czy na następnym złocie mi poda rękę, bo chyba o pożyczeniu bluzy by wejść na Smolna nie mam nawet co marzyć :D 

ja bym takich hochsztaplerów jak ty wieszał za jaja :P

a tak serio to nie przesadzaj. Od dawna ostro krytykuje twoje ruchy, a potem nie ma problemu nawet z tym, byś zapraszał mnie do siebie na wódkę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, MarcusCamby napisał:

ja bym takich hochsztaplerów jak ty wieszał za jaja :P

a tak serio to nie przesadzaj. Od dawna ostro krytykuje twoje ruchy, a potem nie ma problemu nawet z tym, byś zapraszał mnie do siebie na wódkę ;)

Bo ja mocno oddzielam życie na forumku od życia :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Krzemo napisał:

Wiszące trejdy wklepie jak wrócę ze spaceru :)

Przypominam, że po przesimowaniu day 100, czyli najprawdopodobniej późnym wieczorem nie będzie już możliwości trejdowania. Więc jak ktoś jeszcze coś kombinuje to niech się streszcza :P

Będą jeszcze na pewno jakieś deale ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, SlaKB napisał:

A po co ten trejd Clippersom? :D

oddałem zawodnika, którego i tak bym raczej nie przedłużył. Zyskałem przy tym być może 2 picki i nie zablokowałem sobie możliwość jakiś ruchów podczas FA.

Edytowane przez SzuLcU
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.