Skocz do zawartości

Transfery - komentarze, uwagi


gimmie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
Godzinę temu, Pablo81 napisał:

@julekstep proszę o wrzucenie w pierwszym możliwym terminie, czyli po wydraftowaniu ostatniego gracza biorącego udział w wymianie.

SPURS - BULLS - CELTICS

Spurs in: Jrue Holiday, Stoudemire, gracz wydraftowany z picikiem 2nd SAS 37, gracz wydraftowany z pickiem 2nd BOS 37

Spurs out: Millsap, Ed Davis, Watson

Bulls in: Millsap

Bulls out: Jrue Holiday, gracz wydraftowany z pickiem 1st DET 37, gracz wydraftowany z picikiem 2nd SAS 37, gracz wydraftowany z pickiem 2nd BOS 37

Celtics in: Watson, Ed Davis, gracz wydraftowany z pickiem DET 37

Celtics out: Stoudemire

@Tecu @Szulim proszę o potwierdzenie.

Nie dało rady wymienić się po prostu pickami?😅

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Pablo81 napisał:

Zawodnik ma określone zarobki, pick zawsze 0. Więc nie, nie dało się spiąć tego finansowo wymieniając same picki :)

No jest Jrue :)

No to fakt :)

 

6 minut temu, julekstep napisał:

Tecu wygrał zdecydowanie trejdzik jbc :P 

A gracze dalej wybrani z drugiej rundy mogą być od razu zwalnianiu nawet jak zostali wymienieni do innego zespołu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, julekstep napisał:

Tecu wygrał zdecydowanie trejdzik jbc :P 

Sap ma taki hype w simce? muszę zacząć ogarniać co i jak się tu liczy :D 

ja dzięki temu zyskałem rolsów do składu i elastyczność finansową przed FA - liczę że moi najważniejszy FA pozostaną nadal aby walczyć o wysokie cele w kolejnym sezonie :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, julekstep napisał:

Tecu wygrał zdecydowanie trejdzik jbc :P 

Wartościowo pewnie nie, bo JRue ma dłuższy kontrakt, wciąż sporo potencjału, ale musiałem coś zrobić i wydaje mi się, że millsap może mi nieźle pasować, nic innego na razie nie było na rynku a nie chciałem kolejny rok kombinować na SF, choć Sap to nie jest też klasyczny SF 😀

Liczę, że Lillard trochę się wzmocni w defensywie i zagram nim obok Hardena. 

Skład nie będzie wybitny w obronie, ale w ataku nie wiem czy nie najlepszy 🙂

No i dochodzi tylko roczny kontrakt Sapa. Liczę, że będzie chciał przedłużyć na jakimś przyjaznym kontrakcie, jak nie to trudno się mówi. 

Edytowane przez Tecu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, julekstep napisał:

Tecu wygrał zdecydowanie trejdzik jbc :P 

To się okaże po campach :)

Jak pisał @MarcusCamby nie wolno mylić umiejętności z trade value. Jrue jest dużo młodszy i ma więcej potencjału. Poza tym to gracz podobny do Lowrego (lepszy InsSc, gorszy JS), który doprowadził Nets do finałów i ma sporą szansę na rozwój.

Ogólnie to imo 3x W deal.

@Tecu ma Sf, zamiast trzech PG, u mnie Blejk i Sap zbyt podobni - mam za to Jrue, @Szulim zszedł z Amare, który średnio fitował z Chandlerem (obaj słabe DrD, u mnie Oden ma 100), pozyskując fajnego PG/SG i spoko rotacyjniaka oraz pick.

BTW.

Napisz jak masz ochotę, że ten pending leci :)

Edytowane przez Pablo81
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, julekstep napisał:

Spurs wygrywają każdy trejd

na tej samej zasadzie co narkoman wygrywający zdobywając kolejną działkę :P 

Patrząc na ostatnie dwa deale to Pablo oddał LMA na sporym kontrakcie, młodego Drummonda i 3x1st pick za Millsapa którego wymienia na 2x2nd picki oraz Jure i Amare który wg MC może być cancerem podczas PO.

Czyli ostatnio deale w stylu Rox xD średnie 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, kuba2419 napisał:

Patrząc na ostatnie dwa deale to Pablo oddał LMA na sporym kontrakcie, młodego Drummonda i 3x1st pick za Millsapa którego wymienia na 2x2nd picki oraz Jure i Amare który wg MC może być cancerem podczas PO.

Czyli ostatnio deale w stylu Rox xD średnie 😉

No cancer :) Jak Hughes. I w serii Hornets notował rekordową ilość strat. Sprawdziłem - nie notował.

Za to @julekstep jak zrobi przebudowę, to drugim najlepszym graczem zostaje pół-emeryt Francis, a drugim najlepszym prospektami O'Quinn :)

LMA + Watson -> Jrue + Amare to słabo w Twojej opinii? 

Do picków nie miałem cierpliwości nigdy :)

Dobre Campy Walkera, Jrue i Allstara i All-NBA Griffina i jazda!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, julekstep napisał:

sugerujesz że Watson to pół-emeryt?

@Szulim pamiętaj o pendingu! może uda ci się znaleźć lepszego propsa niż pół-emeryt ;) 

Na jakim kontrakcie jest Watson na jakim Francis? Masz bardzo rozwalony timeline drużyny. Nie widzę tu koncepcji w, imię której rozwaliłeś najlepszy team od kiedy gram w simkę :)

Bardzo dobrze, że jest pending. Uważam moją ofertę za uczciwą. Nie ma fitu Chandler - Amare. Obaj za słaby DD tej pary.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.