Skocz do zawartości

Transfery - komentarze, uwagi


gimmie

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, cvbe napisał:

Pablo, jak wygrałeś deal to nie musisz usprawiedliwiać kontrahenta, że go wygrałeś :D raz deal wygram, raz przegram, zasnę dzisiaj bez problemu :D

Ja nie twierdzę, że go wygrałem. Miałem na stole 3 konkretne oferty za Rondo. Zresztą to jaką mam opinię o Rondo powinne potwierdzać pierwsze propozycje, które składałem, a byli w nich gracze z najwyższej półki, których za niego chciałem od Ciebie. Tez ile za niego zaplacilem niech tez bedzie swiadczylo, jak go cenię. Wraz z wynikami bylem zmuszony oddać go taniej niż zakładałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, MarcusCamby napisał:

Nie wiem ile @cvbe tankowałeś sezonów, ale został Ci z tego tylko Cousins i Rondo 😆

Tankowałem w zasadzie 1 - mam z niego Cousinsa i Randolpha :P

Później po prostu miałem beznadziejną ekipę ale nie walczyłem o niski pick tylko grałem max tym co miałem :P

Tak więc Rondo, Randolph i DMC to chyba nie taki zły zestaw za krótkie tankowanie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, MarcusCamby napisał:

Randolpha nie masz z tankowania tylko sprzedaży Wallace przecież :)

Nie krytykuje, bo wydaje mi się że za Rondo dawałem niewiele mniej 

No tak ale wyprzedaż Wallace'a była pod kątem tankowania więc zakładam że to też jest jego wynik - gdyby nie sprzedaż Wallace'a to bym nie tankował :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, elwariato napisał:

Tam ciekawsze czym kierowal sie Qcin, ppoza zdobyciem mojego nic nie wartego picka 😄

No właśnie, odkąd przestałeś oddawać Qcinowi wszystkich swoich najlepszych graczy to już te picki nie są takie fajne do obserowowania :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Qcin_69 napisał:

Twój pick to złoty graal 

Yhym, ale dzieki ze podbijasz wartosc swojego 😄

8 minut temu, cvbe napisał:

No właśnie, odkąd przestałeś oddawać Qcinowi wszystkich swoich najlepszych graczy to już te picki nie są takie fajne do obserowowania :(

Przykro mi, ale moeilem ze tak bedzie 😋

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Pablo81 napisał:

SPURS - PACERS

Spurs in: Hughes, Harris, Parker, Johnson, 1st IND 41

Spurs out: Jordan, Hamilton, Collison, Green, 1st ORL 40

Pacers out: Hughes, Harris, Parker, Johnson, 1st IND 41

Pacers in: Jordan, Hamilton, Collison, Green, 1st ORL 40

@elwariato

No wreszcie Panowie!!!!

Czekałem na Wasz deal niczym Tecu na playoffs :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serio Jordana bez dopłaty @elwariato bierzesz? Może w tym sezonie i przyszłym to nie będzie takim balastem ale ostatnie dwa lata to będzie tragedia jak się nie rozwinie.

Dziwny ruch dla Pacers tym bardziej że mają skład który wygrywa xD robisz ten błąd co Pablo kiedy miał kontuzje, zamiast wyczekać dołek to niepotrzebne deale

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, kuba2419 napisał:

Serio Jordana bez dopłaty @elwariato bierzesz? Może w tym sezonie i przyszłym to nie będzie takim balastem ale ostatnie dwa lata to będzie tragedia jak się nie rozwinie.

Dziwny ruch dla Pacers tym bardziej że mają skład który wygrywa xD robisz ten błąd co Pablo kiedy miał kontuzje, zamiast wyczekać dołek to niepotrzebne deale

No jak bez dopłaty, a green i colinson to co😛 no obawy są ale pokusa byla wieksza, plus ten deandre przeplacony ale daje radę, obok hwasta moze byc spoko duo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, elwariato napisał:

No jak bez dopłaty, a green i colinson to co😛 no obawy są ale pokusa byla wieksza, plus ten deandre przeplacony ale daje radę, obok hwasta moze byc spoko duo

Pół sezonu Greena a później przepłacenie to słaba dopłatą a po dealu Magic-Spurs to pick który oddajeesz jest bardziej perspektywiczny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.