Skocz do zawartości

Złotousty Wojtek Michałowicz... NBA na platformie NC+


ignazz

Rekomendowane odpowiedzi

Pierwsza połowa była w wykonaniu Sochana bardzo dobra. On już świetnie porusza się w pasach boiskowych i świetnie czuje grę mimo ze to początek kariery. Owszem musiał mieć emocje które go paraliżowały bo zarówno Mural, rola w S5 pierwsza w spurs dla rookie od czasów Duncana i bogate promo filmy musiały 19 latkowi utrudnić wejście w nba. Szkoda ze tak łatwo jest blokowany bo mógł pokusić się o solidniejsza linijkę typu 10/10 ale i tak 7 zbiórek w pierwszej połowie oraz lekkość z jaka operuje pod koszem mnie zachwyciła. 
 

co ważne rzuca bez zawahania i uważam ze to tylko kwestia czasu kiedy zacznie wpadać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
3 minuty temu, matek napisał:

Ja oglądam, bo nie chce mi się płacić za LP. I nie przeszkadza mi. 

Mam c+, nie wiem dlaczego miałbym wybierać kompa vs tv na kanapie. 

Mialem na myśli kabel Hdmi z kompa.

Rozumiem sens c+, ale ja bym nie dał rady. Próbowałem cos z odtworzenia kiedyś i poległem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, kcp78 napisał:

wojtek wlasnie powiedzial, ze poole jest niesamowity w tym sezonie, i ze jest najlepsza 'szostka' w nba. mozna komentowac nba zarazem nie sledzac ligi? - a kto wojtkowi zabroni?! 😁...

Wiadomo, polecieli z tą najlepszą szóstką…

Ale… Miałem przyjemność obejrzeć kilka meczów Warriors w tym sezonie i w każdym gra Poole’a cieszyła oko. Jest naprawdę solidnym grajkiem i w pewien sposób „spaja” całą ekipę Warriors - ktoś taki jest im potrzebny.

W dzisiejszym wydaniu tylko to potwierdza. Osobiście bacznie będę się mu przyglądał, bo uważam, że z każdym sezonem będzie coraz lepszym i ciekawszym w sensie sportowym zawodnikiem i może nas jeszcze pozytywnie zaskoczyć. :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, kcp78 napisał:

wojtek wlasnie powiedzial, ze poole jest niesamowity w tym sezonie, i ze jest najlepsza 'szostka' w nba. mozna komentowac nba zarazem nie sledzac ligi? - a kto wojtkowi zabroni?! 😁...

wiadomo, że Poole ma słaby sezon, ale konkurencja do rezerwowego sezonu jest taka, że on wciąż jest top2 wg buków przed Westbrookiem, który, jeśli Lakers nie zrobią PO raczej tej nagrody nie przytuli 

https://www.vegasinsider.com/nba/odds/sixth-man/ 

dziwi mnie daleka pozycja Love, on powinien być w czubie na ten moment

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, kcp78 napisał:

zwyczajnie. jest ekscentrycznie zabawny i nie krzyczy 'kaboom'!...

Michałowicz zabawny!? Będąc dzieciakiem słysząc go zaliczałem notoryczne facepalmy, więc teraz będąc o wiele bardziej świadomym chyba wyłączyłbym fonię. 

5 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

oj zdziwiłbyś się, fanów ma znacznie więcej niż hejterów

Ciężko tu mówić o hejterstwie w przypadku Michałowicza, jak on się na każdym kroku wykładał. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, P_M napisał:

Michałowicz zabawny!? Będąc dzieciakiem słysząc go zaliczałem notoryczne facepalmy, więc teraz będąc o wiele bardziej świadomym chyba wyłączyłbym fonię. 

Ciężko tu mówić o hejterstwie w przypadku Michałowicza, jak on się na każdym kroku wykładał. 

bo to boli zwykle gików, większość z tych ludzi oglądających c+ nawet nie widziała meczu NBA z innym komentarzem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, kcp78 napisał:

wojtek wlasnie powiedzial, ze poole jest niesamowity w tym sezonie, i ze jest najlepsza 'szostka' w nba. mozna komentowac nba zarazem nie sledzac ligi? - a kto wojtkowi zabroni?! 😁...

Jaki Wojtek skoro on tam już nie pracuje od paru miesięcy? ;-D

 

i ja właśnie w tej sprawie - nie wiem jakie jest wasze wrażenie, ale ja wreszcie odetchnąłem z ulgą. Pierwszy raz od X lat ogląda mi się dobrze NBA z polskim komentarzem. Młodzi chłopacy bardzo mają fajne emocje, jest dobry Tomczak, Łopaciński mi też nie rpzeszkadza a do tego zatrudnili Noculaka którego brakowało. Nie ma Michałowicza, który przerywał i zmyślał fakty. Duży szacunek za tę decyzję. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, fansportu1 napisał:

Jaki Wojtek skoro on tam już nie pracuje od paru miesięcy? ;-D

 

i ja właśnie w tej sprawie - nie wiem jakie jest wasze wrażenie, ale ja wreszcie odetchnąłem z ulgą. Pierwszy raz od X lat ogląda mi się dobrze NBA z polskim komentarzem. Młodzi chłopacy bardzo mają fajne emocje, jest dobry Tomczak, Łopaciński mi też nie rpzeszkadza a do tego zatrudnili Noculaka którego brakowało. Nie ma Michałowicza, który przerywał i zmyślał fakty. Duży szacunek za tę decyzję.

Tomczak, ten co kiedyś na YT prowadził przerwę na żądanie? Miał wówczas spoko głos, nadawałby się do komentowania. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.