Skocz do zawartości

Złotousty Wojtek Michałowicz... NBA na platformie NC+


ignazz

Rekomendowane odpowiedzi

Nie czepiam się 

Jakbym się czepiał to powiedziałbym że zrobili coś w 3 kwarcie a nie cały mecz wesołe pierdololo o wszystkim tylko nie o tym co się dzieje na parkiecie z przerwami na: ooooo ale Lebron wjechal, ale wróćmy do tego ile razy Spoelstra był w finałach 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, matek napisał:

Czepiasz się Kubbas, a szczególnie w tym fragmencie o rodzicach odlatujesz, bo ogólnie ludzie nie siedzący w koszykówce bardzo pozytywnie odbierają komentarz Wojtka i go bronią, więc musiałeś ich wcześniej nastawić negatywnie do naszego króla komentatorów NBA :)

Znajduję dwa możliwe wyjaśnienia takiego sposobu komentowania. Być może Michałowicz kieruje swój komentarz do ludzi, którzy trafili na mecz niejako z przypadku i próbuje ich zainteresować oczywistymi informacjami z historii i zarazić tym swoim młodzieńczym entuzjazmem. Miałoby to sens bo daje jakąś mikro szansę na zdobycie nowych widzów. Niestety wydaje mi się, że bardziej prawdopodobna jest druga opcja, że Pan Redaktor mimo całych dekad śledzenia ligi z bliska ogranicza się do bardzo powierzchownej obserwacji tego co się w lidze dzieje. Michałowicz bardzo pobieżnie wspomina o taktykach, zagraniach za to tematy podrzucane przez gości dotyczące salary czy transferów wręcz ucina. Dziwne to. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejsza dyskusja naszego ulubionego duetu w przerwie meczu:

Michał Łopaciński - Caruso będzie mógł odpocząć w przerwie po zbitym udzie

Wojciech Michałowicz - wiem co to za ból bo dziś też miałem zbite udo

MŁ - ale Ty jesteś dojrzałym, owłosionym mężczyzną 

WM - ale tylko na plecach owłosionym

 

tenor8ad130656fa11c7c.gif

Edytowane przez Baptizia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Baptizia napisał:

Dzisiejsza dyskusja naszego ulubionego duetu w przerwie meczu:

Michał Łopaciński - Caruso będzie mógł odpocząć w przerwie po zbitym udzie

Wojciech Michałowicz - wiem co to za ból bo dziś też miałem zbite udo

MŁ - ale Ty jesteś dojrzałym, owłosionym mężczyzną 

WM - ale tylko na plecach owłosionym

 

tenor8ad130656fa11c7c.gif

Dwaj męźcizny w jednym w łóżku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Właśnie Mirek Noculak na TVP Sport umieścił Kobego na top2 every, tylko za Jordanem, choć sam mówił że był wszechstronniejszy od MJa 😊

Ja rozumiem, że nostalgia, ale Panowie to tak jakby pisać że Hoop Cola jest lepsza niż Coca Cola, ani to nie śmieszne, ani zabawne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, BMF napisał:

Coś się nie zgadza? 🤔

No jeśli za argument używał tego, że Kobe był 12 razy w AllDefense Team i czego nie powiedzial, ale dał do zrozumienia że był lepszym obrońca od Jordana. Już inna sprawa, że Kobe to jakieś top 10 wszechczasów, a nie rozmowa on czy MJ. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, BMF napisał:

Wiem, trolluję, tu trzeba śmierci dwóch pokoleń żeby nie musieć czytać/słuchać takich rzeczy. :] 

Na 99.99procent byłem pewny, ale loveryzm Noculaka był tak straszny, że aż uszy piekły. Łabędź się wypowiadał skromnie, ale z głową, a prowadzący Sobczynski mógłby byc zastepiony Tomkiem Kammelem albo Dorotą Wellman.

Inna sprawa, że fajnie TVP Sport wybrnelo dziś z braku jakiś wydarzeń na żywo i puszczali cały dzień swój pandemiczny sukces czyli retro tv, jednym okiem oglądałem, drugim dogladalem ośmiomiesięcznego Antosia Juniora 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim skromnym zdaniem jeśli Gsw i Curry zagrają dobry sezon 20/21 i dojdą chociaż do finału na takim zachodzie lub jeszcze jeden tytuł Gsw kiedykolwiek to Curry>Kobe, o ile już nie jest. A u mnie Curry to ledwo top 10 przy całym loveryzmie także top2 Kobe to gruby LOL i nie powinien mówić takich rzeczy koleś, który uznaje się i jest (był) uznawany za eksperta koszykówki w tym kraju, choć wiadomo jaki to jest poziom tych mainstreamowych ekspertów w tym sporcie w naszym kraju. Kobe nie był bardziej wszechstronny od MJa, nigdy nie zbliżył się do poziomu LBJa/MJa, a te przytaczanie wiadomo jak naciąganych All D Kobiego to już trochę pogrążanie się, oczywiście jak słucha tego ktoś poważny, Janusz to kupi (MJ był dużo lepszym obronca porównując całe kariery). Szkoda bo kiedyś za gówniarza lubiłem słuchać komentarza duetu Romański i Noculak (choć Adama R. dużo bardziej), temu drugiemu coś odbiło na starość. Tak czy siak obaj biją na głowę Michałowicza bo widzę że taki jest temat tego wątku, a Romański gdyby komentował NBA to zastanowiłbym się nad ogladaniem jej w polskiej TV. 

Edytowane przez steve
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Częściej się spotka KB poza top 10 niż top 2. To chyba prowokacja z powodu braku pójścia na cmentarz.  Takie zapalenie znicza z cyfra 2 na antenie. 

Inna sprawa ze gość jest nudny i może pokusił się o ożywienie swojego bytu w Halloween.  Wojtek pewnie by zażartował w swoim stylu odbytu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Michal Lopacinski w 1Q na akcje Tatuma tak 5 minut do końca atakując pod koszem 

„Niezły wzwód” 

myślałem ze się przesłyszałem tymczasem koment do Szymona Szewczyka szedł dalej 

„gracz wzwodząc” co rozwiało wątpliwości. 

Czyli ze słuchem ok 

Edytowane przez ignazz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, ignazz napisał:

Michal Lopacinski w 1Q na akcje Tatuma tak 5 minut do końca atakując pod koszem 

„Niezły wzwód” 

myślałem ze się przesłyszałem tymczasem koment do Szymona Szewczyka szedł dalej 

„gracz wzwodząc” co rozwiało wątpliwości. 

Czyli ze słuchem ok 

Może oni lubią koszykówkę bardziej niż my, albo darzą ją innym uczuciem 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Pepis21 napisał:

Na nsporcie w magazynie ze skrótami przy podsumowaniu meczu Clippers-Kings jako lider w punktach, zbiórkach i asystach dla tych pierwszych został wpisany LeBron James.

Ktoś gdzieś zupełnie słusznie skojarzył LBJ ze słowem Los Angeles ale dziwi mnie ze nie wiedział ze to obecnie Król i powinien być w obu protokołach. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 5 tygodni później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.