Skocz do zawartości

Złotousty Wojtek Michałowicz... NBA na platformie NC+


ignazz

Rekomendowane odpowiedzi

10 godzin temu, jack napisał:

 

Brzmi tak samo źle jak Drużyna z Houstonu, Dallasu, Denveru czy Los Angelesu. A może z Los Andżelesu? 

Poczytaj polskie tłumaczenia książek Phillipa M. Margolina, zerknij do słownika języka polskiego pod hasło Portland, rzuć okiem na Wikipedię. Nie wiem jak inaczej mógłbym ci pomóc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, spabloo napisał:

Poczytaj polskie tłumaczenia książek Phillipa M. Margolina, zerknij do słownika języka polskiego pod hasło Portland, rzuć okiem na Wikipedię. Nie wiem jak inaczej mógłbym ci pomóc.

Nie proszę o pomoc. Gdybyśmy ślepo przyjmowali wersję tłumacza to u Tolkiena zamiast krasnoludów mielibyśmy krasnoludki. Odmieniane Portland brzmi beznadziejnie i tyle. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Godzinę temu, jack napisał:

Wojtek jest niemożliwy. Przez cały mecz George motywuje swoich kolegów do walki z Blazers. Szarpie, widać że dogaduje Blazersom a Wojtek na 5 minut przed końce myśli głośno co to mogą być za animozje. "trzeba się temu przyjrzeć" - padłem. 

Fest Ty masz jazdy z tym Wojtkiem... Jego gil z nosa widział więcej niż ja , Ty i 95 % tego forum razem wzięci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, MarcelW. napisał:

Fest Ty masz jazdy z tym Wojtkiem... Jego gil z nosa widział więcej niż ja , Ty i 95 % tego forum razem wzięci.

Masz racje.  Tylko ze kłopot jest nie z tym co widział tylko jak teraz odbiera sytuacje na parkiecie. Im więcej widział tym gorzej z ocena jego zachowania bo powinien wiedzieć więcej widząc więcej. A zachowuje się czasem jakby najdalej był w miejscowości Ameryka koło Opola 

Jak na zawodowego dziennikarza warsztatem nie grzeszy chyba ze wymyślił ze wejdzie w nisze swojego zawodu i celowo zrobi prowokacje o których myślimy ze są to jego błędy. 

Aby było śmieszniej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, MarcelW. napisał:

Fest Ty masz jazdy z tym Wojtkiem... Jego gil z nosa widział więcej niż ja , Ty i 95 % tego forum razem wzięci.

I co z tego, że widział skoro niewiele z tego pamięta. Może gdyby nie przerywał swoim gościom to może byśmy się coś ciekawego dowiedzieli. Mając takie możliwości facet jest strasznie nieogarniający. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Komentatorzy ESPN, cudo. Tego duetu z meczu Celtics- Sixers momentami nie mogłem znieść, heh. Najpierw przez 10 minut spuszczali się nad Embiidem, a następnie pod koniec meczu spuszczali się nad Tatumem i innymi graczami Celtics, a przy tym powiedzieli coś co mnie autentycznie rozbawiło - they are not only great players, they are also wonderful fathers - i zaczęli nawijać o tym, że Tatum jest cudownym człowiekiem, bo czasami czyta swojemu dziecku do snu. Troszkę cringe.  :D

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Oglądam pierwszy raz od dwustu lat na N Sport powtórkę gamę 1 Lakers heat i to jak ci dwaj goście komentują to jest jakiś dramat

Oni tak co mecz że granie jest w tle a oni pierdola o wszystkim tylko nie o tym co sie dzieje na parkiecie?

Przecież to jest jakieś kółko podsumowań kto gdzie grał kto co wygrał kto kogo trenował a nic o koszykówce granej

To jest dramat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Kubbas napisał:

Oglądam pierwszy raz od dwustu lat na N Sport powtórkę gamę 1 Lakers heat i to jak ci dwaj goście komentują to jest jakiś dramat

Oni tak co mecz że granie jest w tle a oni pierdola o wszystkim tylko nie o tym co sie dzieje na parkiecie?

Przecież to jest jakieś kółko podsumowań kto gdzie grał kto co wygrał kto kogo trenował a nic o koszykówce granej

To jest dramat

A były talerzowe podania Lebrona Dżejmsa pochodzącego skądinąd z Akron w stanie Ohajo ? Musiały być prawda ?

Edytowane przez ttr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To to tam c***

ale leci zajebisty mecz, dzieje sie duzo na parkiecie, matchupy switche zagrywki duzo taktycznie do omowienia

a oni pierdola o tym ile razy i w ktorym roku Spoelstra zdobyl mistrza

rozumiem ze jak jest powiedzmy 6 meczow w serii to za kazdym razem powtarzaja to samo czy co?

dramat dramat

ja itak tego nie ogladam, ale wkurwilem sie bo jak moi rodzice sie zainteresowali, ojciec mowi ze co ten Davis robi jak niszczy pod koszem i ogolnie ogladali z zaciekawieniem to ten komentarz psuje im to cale ogladanie zamiast ich zainteresowac jeszcze bardziej tym co sie dzieje na parkiecie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.