Skocz do zawartości

Złotousty Wojtek Michałowicz... NBA na platformie NC+


ignazz

Rekomendowane odpowiedzi

Od 1:00 będziemy obserwować starcia Boston - Toronto oraz Charlotte - Minnesota. Pół godziny później rozpocznie się starcie Brooklyn - New York. Od 2:00 będziemy na kolejnych spotkaniach: Memphis - Chicago, New Orleans - Dallas oraz Oklahoma - Washington. Godzinę później dorzucimy rywalizację Denver - Phoenix. Od 4:00 będziemy również przenosić się na mecz Sacramento - Portland, a od 4:30 pokażemy całe starcie Los Angeles Lakers - Utah Jazz.

Edytowane przez Mailman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...
5 minut temu, Braveheart22 napisał:

 

A dlaczego nie bardziej odległe mecze? Przecież mają prawa do NBA już od dobrych kilkanastu lat (więc archiwum chyba działa?), a perełki z pierwszej dekady XXI wieku puszczane o tych fajnych porach mogłyby im dać naprawdę niezłą oglądalność. Bardzo szkoda 😔

Już odpowiadam

Bo NBA ogląda garstka osób. A mecze sprzed 15 lat garstka z tej garstki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, iglo13 napisał:

Już odpowiadam

Bo NBA ogląda garstka osób. A mecze sprzed 15 lat garstka z tej garstki

Myślę, że więcej osób, by siadło do meczu sprzed 15 lat (szczególnie z playoffs, kluczowe mecze fajnych serii, finały itd.), niż do meczu rs, który leciał live, np. miesiąc temu.

Edytowane przez Braveheart22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy mi się tylko wydaje czy pan Wojtek właśnie komentuje na żywo mecz z odtworzenia? Już dwa razy powiedział jak CJ słabo zagra w tym meczu oraz co się stanie w następnym gdy Philadelphia będzie grac z Phoenix? Wynik końcowy też już zdradził niedokładnych ale powiedział Kto wygra. Masakra. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Jak ktoś chce sobie zobaczyć jak Michałowicz zaczynał komentować spotkania. Widać ogromny jednak progres względem lat 90-tych i też śmieszne dzisiaj określenia z przyczyny czasu: "Drużyna z Portlandu", "słabszy skrzydłowy" i kilka innych perełek. Szukałem też spotkania/spotkań, które komentował legendarny Dariusz Szpakowski. On w końcu komentował kiedyś NBA i jest coś w necie? Bo nie mogę znaleźć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Wyparlo napisał:

Jak ktoś chce sobie zobaczyć jak Michałowicz zaczynał komentować spotkania. Widać ogromny jednak progres względem lat 90-tych i też śmieszne dzisiaj określenia z przyczyny czasu: "Drużyna z Portlandu", "słabszy skrzydłowy" i kilka innych perełek. Szukałem też spotkania/spotkań, które komentował legendarny Dariusz Szpakowski. On w końcu komentował kiedyś NBA i jest coś w necie? Bo nie mogę znaleźć.

Szpakowski nigdy nie komentował NBA. Szaranowicz (ten co tu gada z Michałowiczem) to tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.