Skocz do zawartości

Złotousty Wojtek Michałowicz... NBA na platformie NC+


ignazz

Rekomendowane odpowiedzi

Jeszcze listy nie ma:

 

pn 16 września 2019
 

Platforma CANAL+ przedłużyła wyłączne prawa telewizyjne w Polsce do rozgrywek zawodowej ligi koszykówki NBA. Mecze najlepszych drużyn świata będzie można oglądać w kanałach sportowych CANAL+ przez najbliższe dwa sezony.

Nowa umowa gwarantuje platformie CANAL+ prawa do 154 meczów NBA w każdym z obu sezonów. Ze 109 spotkań sezonu zasadniczego, prawie 48 meczów będzie pokazywanych w najlepszym czasie antenowym w Polsce – w sobotnie i niedzielne wieczory. Umowa obejmuje także prawa do transmisji maksymalnie 36 meczów fazy play-off, w tym wszystkich finałów konferencji oraz NBA Finals. Platforma CANAL+ pokaże również NBA All-Star Weekend, który w przyszłym roku odbędzie się w United Center – hali Chicago Bulls, spotkania rozgrywane w ramach Martin Luther King Day oraz NBA Paris Game – 24 stycznia w AccorHotels Arena w Paryżu zmierzą się Charlotte Hornets z Milwaukee Bucks. W kanałach sportowych CANAL+ będzie można zobaczyć także dwa mecze w ramach Pre Season Games.

Jutro o 9:00 jest powtórka nets lakers 

W sport 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, Eld napisał:
15 minut temu, ignazz napisał:
 

Może i tak być, że nie ma jej. Na stronce NBA w zakładce broadcaster widnieje ciągle lista z ubiegłego sezonu 🙄 Z drugiej strony w dlugoterminowym programie telewizyjnym mamy, że w noc otwarcia pokażą oba mecze,  następnie w czwartek GSW - Clippers, piątek Jazz - Lakers. Także można domniemywać że w redakcji c+ mają pełną listę tego co pokażą do kwietnia. 

 

Edytowane przez Gaston
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, MarcelW. napisał:

Bzdura.

No, no :) W tym wątku pojawiały się o to pytania, gdy bazując na liście transmisji (o którą pytał Gaston), zamiast meczu było info o przeniesieniu go do C+ GO. Głównie dotyczyło to NBA Sunday. Może dlatego teraz tej listy nie ma, bo marudzenie było solidne np. na ich profilu na Facebooku. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, jack napisał:

Sam jesteś bzdura. Przenoszą zwłaszcza niedzielne mecze o normalnej porze na jakiś canal+now którego mimo wykupionego całego dostępnego pakietu nie mam. 

Now to nie Go , po pierwsze, pod drugie takie żale to konsultanta NC + kieruj, ja nie mam całego pakietu a now posiadam ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Godzinę temu, jack napisał:

Sam jesteś bzdura. Przenoszą zwłaszcza niedzielne mecze o normalnej porze na jakiś canal+now którego mimo wykupionego całego dostępnego pakietu nie mam. 

ten pakiet to masz w kablówce chyba wykupiony, bo na NC+ nie ma opcji byś nie miał tego kanału mając fulla pakiet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, jack napisał:

UPC

Teraz raczej nie powinno być problemu, bo wprowadzili dwa nowe programy: c+sport 3 i 4, które na kablówce pewnie możesz mieć (przynajmniej w Orange można je wykupić). Myślę, że dlatego wprowadzili te kanały. Na razie to na nich najczęściej lecą równoległe transmisje meczów polskiej piłki z głównych anten, potem pewnie wleci NBA, jak będzie kolidować z nogą.

Edytowane przez Braveheart22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Braveheart22 napisał:

Teraz raczej nie powinno być problemu, bo wprowadzili dwa nowe programy: c+sport 3 i 4, które na kablówce pewnie możesz mieć (przynajmniej w Orange można je wykupić). Myślę, że dlatego wprowadzili te kanały. Na razie to na nich najczęściej lecą równoległe transmisje meczów polskiej piłki z głównych anten, potem pewnie wleci NBA, jak będzie kolidować z nogą.

Na tych kanałach nie bedzię pokazywana NBA. C+Sport 3 i 4 jest do Ekstraklasy , ewentulnie wrzucą tam Lige Mistrzów w siatkówce. Reszta contentu tam nie trafi bo dostęp do tych kanałow ma CP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, Mailman napisał:

Na tych kanałach nie bedzię pokazywana NBA. C+Sport 3 i 4 jest do Ekstraklasy , ewentulnie wrzucą tam Lige Mistrzów w siatkówce. Reszta contentu tam nie trafi bo dostęp do tych kanałow ma CP.

A to nawet nie wiedziałem, ale rzeczywiście logicznie to wygląda. CP udostępnił dla użytkowników c+ (oczywiście odpłatnie) polsaty premium pod ucl i uel, a c+ zrewanżowała się tym samym pod kątem ekstraklasy. Wyższe abonamenty na obu platformach, kasa się zgadza, wszyscy krawaciarze zadowoleni. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.