Skocz do zawartości

Złotousty Wojtek Michałowicz... NBA na platformie NC+


ignazz

Rekomendowane odpowiedzi

by WM; "HeyHo" basketball czyli Howard Harden jak mu to wyszło?

Pani ukradła show: nowa nowość: "gra na wysokim centrze"

"podwojenie na obie nogi"

"szybsze ręki, szybsze nogi nie wiem co szybciej poszło"

" Howard nie jest silny z linii wolnych rzutów"

"widać nacisk na piłkę i brak miejsca do czarowania"

"35 punktów przewagi można oszaleć"

"bardzo szybka i bardzo agresywna" o prawej ręce Lina

 

od Wojtka pod koniec 3Q dowiedziałem się że Rakiety zaczęły od 4 zwycięstw w tym od wygranej z Houston Rockets (wygrali 3 tak na prawdę) 

 

to wstawki z 5 minut komentowania meczu... co drugie zdanie taki oto kwiatek a mówiła niewiele w sumie

 :)

Tez polewke mialem czasami, ale z 2 strony wkurzalo mnie jak Dydek zaczynala cos mowic i po 2 zdaniach WM jej przerywal z byle powodu i zaczynal mowic o jakiejs gownianej akcji z meczu. Kobitka w koncu sie zna na koszu, wiec dla odmiany moznaby jej dac szanse wypowiedzi (wiadomo, ze nie od razu bedzie mistrzem w komentowaniu), a nie bezczelnie przerywac w polowie zdania.

Ogladalem tylko 2 polowe (i to raczej jednym okiem, bo nic ciekawego sie nie dzialo), ale sadze, ze jak na debiut(?), to i tak jej niezle poszlo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  :smile:

Tez polewke mialem czasami, ale z 2 strony wkurzalo mnie jak Dydek zaczynala cos mowic i po 2 zdaniach WM jej przerywal z byle powodu i zaczynal mowic o jakiejs gownianej akcji z meczu. Kobitka w koncu sie zna na koszu, wiec dla odmiany moznaby jej dac szanse wypowiedzi (wiadomo, ze nie od razu bedzie mistrzem w komentowaniu), a nie bezczelnie przerywac w polowie zdania.

Ogladalem tylko 2 polowe (i to raczej jednym okiem, bo nic ciekawego sie nie dzialo), ale sadze, ze jak na debiut(?), to i tak jej niezle poszlo.

Dydek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.