Skocz do zawartości

Złotousty Wojtek Michałowicz... NBA na platformie NC+


ignazz

Rekomendowane odpowiedzi

Wojtus. Jesteś albo niedoinformowany albo udajesz głupi....go 

mną csnalplus dyskusja o przyszłości Leonarda i wrzutka o lakers gdzie Wojtek ewidentnie nie ogarnia kuwety gdzie jest mega zaskoczony odejściem Magica mówiąc jak to lbj jest zaszokowany jego rezygnacja gdzie wszyscy są zaskoczeni ;))))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Oglądam sobie Raps-Bucks i się zastanawiam co oni palą ? "faul Greena" - gdzie nie ma go na boisku, a faulował KLow. Statystyki Mirotica z Game 2, a oni mówią, że to w meczu tyle już zdobył. Wymuszony faul Lopeza na Normanie i flashback Reggie Millera jak w podobny sposób wymuszał, a oni, że wracamy do serii Indiana Boston i old school. Dawno nie oglądałem meczy z ich komentarzem, ale jest ubaw :) Jeszcze druga połowa została :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na szczęście nie mam tej możliwości i tym samym „przyjemności” oglądania NBA na C+ i pozostaje Reddit.

Z drugiej strony porównując wszystkie mecze NBA na C+ które widziałem o wiele lepiej wypadają chłopaki z TVP Sport jeśli chodzi o NHL. Nie mam żadnych powodów by szukać amerykańskich/kanadyjskich streamów, bo naprawdę przyjemnie się tego wszystkiego słucha.

Temat poruszany na forum wielokrotnie ale czy naprawdę w tym kraju nie mamy ludzi którzy sensownie komentowaliby koszykówkę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie drażni ze od lat ma trudności z dopuszczeniem wspolkomentatora do głosu i w taki nadgorliwy sposób czyha na omyłki kolegi z równoczesnym paleniem głupa gdy tyczy się to jego pomyłki. 

Odbieram to niestety jako przejaw megalomanii bucieatosci i braku kultury. 

Mysle ze wręcz wspolkomentatorzy są tak dobierani aby dali się zdominować. 

Wyczuwam niechęć do tych co się stawiają. 

Sama wiedzę i doświadczenie szanuje ale maniera koszmarna 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

rzadko oglądam na na C+, nie wiedziałem, że Wojtas to talki ultras GSW. Słychać, że chłop się tym jara i nie komentuje za karę, ale ten brak obiektywizmu mnie lekko zszokował (nie udana akcja Warriors i to ciągłe "niestety"). Dobre też było jak Doris przekazywała info o stanie zdrowia Klay'a, a on miał to kompletnie w dupie i prowadził swój monolog :)

Fajnie posłuchać czasami meczu z polskim komentarzem, ale na dłuższą metę nie dałbym chyba rady :P

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 14.06.2019 o 11:47, montana napisał:

Fajnie posłuchać czasami meczu z polskim komentarzem, ale na dłuższą metę nie dałbym chyba rady :P

To jest problem WM, nie polskiego komentarza :P Facet jest niereformowalny. Kiedyś jak miałem C+ to nawet uważałem to za coś osobliwego i pozytywnego, ale w końcowej fazie mojej umowy z nimi już mnie męczył. Jednak jego zmiennicy byli lepsi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
1 minutę temu, matek napisał:

Mam mieszane uczucia. Niby lepszy canal+ niż nic ale czy na pewno sprawa praw do NBA w Polsce to canal+ albo nic. Wkurza mnie odwoływanie zaplanowanych transmisji albo przerzucanie ich do jakiegoś canal+ now, którego nie mam. Do tego marny komentarz, dziwny dobór meczów,  poślizgi w transmisjach. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie to C+ Now mnie irytowało najbardziej. Bardzo to nie fair w stosunku do abonentów, którzy teoretycznie płacą za pełną ofertę. Siadasz do meczu, który przecież JEST w programie, a tu niespodzianka... To też pokazuje, że C+ traktuje NBA jako produkt drugiej kategorii. 

Edytowane przez andy13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kwestia "jak" pokazują jest drugorzędna, bo NBA to faktycznie jest nisza i dobrze, że w ogóle komuś się chce to podnieść. Problem się robi wtedy, gdy masz jakąś Netię czy inne UPC, wykupujesz C+ żeby oglądać kosza, a oglądasz pasek z informacją, że transmisja przeniesiona do C+ Now, którego nie masz i mieć nie możesz. Teksty Wojtka, dziwne studio podczas ASG, wszystko inne jest do zrozumienia.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, andy13 napisał:

Kwestia "jak" pokazują jest drugorzędna

I właśnie przez takie myślenie to wygląda jak wygląda. Mogą odstawić największą chałę, a gawiedź ma się cieszyć, że w ogóle ma możliwość oglądania. Są ludzie, którzy sami z siebie dbają o rozwój, ale na ogół to trzeba tego od nich wymagać, bo tylko wtedy starają się poprawić jakość. Dlatego na lepszą jakość oferty Canal+ dobrze zrobiłaby konkurencja, bo oni od lat stoją w miejscu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, Zdzich napisał:

I właśnie przez takie myślenie to wygląda jak wygląda. Mogą odstawić największą chałę, a gawiedź ma się cieszyć, że w ogóle ma możliwość oglądania. Są ludzie, którzy sami z siebie dbają o rozwój, ale na ogół to trzeba tego od nich wymagać, bo tylko wtedy starają się poprawić jakość. Dlatego na lepszą jakość oferty Canal+ dobrze zrobiłaby konkurencja, bo oni od lat stoją w miejscu.

No spoko, tylko jak wbrew informacji w programie meczu nie ma w tv, to nawet tej lepszej jakości nie zauważysz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.