Skocz do zawartości

Złotousty Wojtek Michałowicz... NBA na platformie NC+


ignazz

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ja dobrze widzę, że mecz 76ers-Pistons, który jest o 18:00 będzie transmitowany o 02:00?

 

na pytanie Ci nie odpowiem, ale dzieki za ten post bo nawet nie wiedzialem ze cos sie takiego dzieje dzisiaj tak wczesnie, a mam akurat wolne 4 godzinki wiec kolejna czesc Embiid vs Drummond bedzie grana

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co robi C+ to jakiś żart. W ogóle mogą tak robić, że zmieniają mecze i kanały na inne, niż podane wcześniej do wiadomości?

Napisałem do tych durniów wiadomość na fb ale nikt nie raczył jeszcze odpowiedzieć.

 

Wczoraj jeszcze mi ciśnienie podnieśli bo oglądałem nagrany w czwartek NBA Action i na końcu Michałowicz zaprasza na 18 w sobotę na mecz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby "kto bogatemu zabroni", ale ciekawe, czy to nie jest naruszenie współpracy z NBA? W NBA App info, że mecz jest o 22 na C+ Sport. Tymczasem stacja pokazuje inny mecz, na innym kanale, o innej porze.

 

Po co była ta rozpiska meczy, które będą na antenie C+, skoro oni sobie to zmieniają?

 

W ogóle mam problem, bo do tego stopnia mnie to zniesmaczyło, że zrezygnowałem z umowy (miałem już na czas nieokreślony) i za miesiąc papa C+ :rugby: Będę znów musiał Manchester United po lokalach i znajomych oglądać  :onthego: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

W ogóle mam problem, bo do tego stopnia mnie to zniesmaczyło, że zrezygnowałem z umowy (miałem już na czas nieokreślony) i za miesiąc papa C+ :rugby: Będę znów musiał Manchester United po lokalach i znajomych oglądać  :onthego:

 

?????

 

We wszystkich decyzjach jakie podejmujesz w życiu kierujesz sie tak błahymi sprawami? W takim razie cieżkie masz zycie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

?????

 

We wszystkich decyzjach jakie podejmujesz w życiu kierujesz sie tak błahymi sprawami? W takim razie cieżkie masz zycie :D

Co jest błahe? Zostawiłem C+ głównie dla NBA, a oni sobie lecą w kulki. Po co mam płacić za coś, co nie świadczy usług na oczekiwanym poziomie?

 

Raczej Twoja postawa mnie dziwi. Sytuacja miała miejsce już 3 razy od początku sezonu, więc to nowy zwyczaj C+, nie jakiś incydent. W ten weekend też pewnie loteria, może będzie, może nie będzie. Chcesz płacić za takie coś to płać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile Ci wychodził c+ rocznie btw?

Pakiet Canal+ w UPC kosztuje 49,90 zł miesięcznie. Jeśli nie oglądasz piłki nożnej to płacisz za NBA i te kilka filmów które obejrzysz w ciągu roku. Ligi mistrzów i tak w Canal+ już nie ma. Jeśli z NBA lecą w kulki to za 50 zł możesz sobie spokojnie do kina pójść z rodziną raz w miesiącu. A i tak płacę za League Pass na normalnych zasadach, bez abonamentów, zobowiązań itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W UPC Polsat Sport Premium jest teraz za 19 zł przy umowie na 2 lata. A z NBA to napisaliście już wszystko, C+ już rok temu to była wątpliwa inwestycja, ale przynajmniej trzymali się listy spotkań podanej na początku. Teraz loteria. Inne spotkania, inne kanały. Rozumiem, że to oferta dla niewielu osób, ale takie coś traktuję jako pokazanie fuckersa klientowi. Po co była ta lista spotkań podana?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra - sorry, teraz doczytałem że piszesz o UPC a to faktycznie zupełnie inna bajka.

W nc+ abonenci do Ligi Mistrzów nadal mają w praktyce.

 

Ale tylko do końca roku kalendarzowego. Jak będziesz chciał oglądać faze pucharową to już będziesz musiał zapłacić dodatkowo. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Fatalna pomyłka.

 

Z mojej strony.

 

 

Rano gram sobie w myNBA 2019 w mini event i tak rozmawiam z chłopakami z zespołu z USA ze oni wieczorem nie pograją.

 

Tak dopytuje. I przypomniało mi się.

Święto Dziskczynienia. Szał w USA.

 

Myśle świetnie...

 

 

Wysyłam Dziewczynę do sklepu aby zrobiła mega zakupy na wieczór bo mam plan.

Wieczór i noc z koszykówka.

O 21:00 0:00 i 3:00 obejrzę sobie na cyfrze mecze na dużym ekranie. Będzie piwko i zakąski.

Tak coś mnie tknęło po 19:00 aby sprawdzić czy nie na psikusa i czy Wojtek już nie nadaje jakiś Toronto o 13:00

 

Sport nic

Sport 2 nic

 

Myśle o niezłe może na now

 

Nic

 

Na głównym ? Nie.

 

4 k?

 

Nie.

 

 

I sobie przypomniałem ze te combosy to na Lutera Kinga w styczniu dopiero. ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.