Skocz do zawartości

Złotousty Wojtek Michałowicz... NBA na platformie NC+


ignazz

Rekomendowane odpowiedzi

Po pierwsze to jest takie pitu pitu poprzecinane muzyką. 

Pierwsze wejście trwało ze 3-4 minuty i było to odczytanie niczym z wikipedii ile Jordana firma jest warta, ile zarobił na parkietach, z kim ma umowy i kto z koszykarzy jeszcze dużo zarabia. 

Później pojawił się jakiś gość i dyskutowali o wymianie Griffina. Dowiedziałem się, że Blake to wciąż czołowy gracz ligi, ale nie dowiedziałem się po co on Pistons, bo gość "jeszcze tego w głowie nie ułożył i nie wie"

 

Cudów się nie spodziewaj. Generalnie odkąd czytam forum (jakieś 3 lata chyba) to nie spotkałem się z lepszym contentem koszykarskim niż po prostu dyskusje tu wielu użytkowników. Taka smutna (lub radosna) prawda. 

pytanie jest jedno. Dla kogo to radio? Dla ludzi którzy kojarzą tylko Jordana i Los Angeles Lakers? Czy dla ludzi pasjonatów którzy przerzucają sie statami RAPM? 

 

Odpowiedz jest taka ze dla pierwszych, bo ich wiecej. Nie ma siły na to. Pewnie chcą to robić lepiej, pewnie będą to robić lepiej. Mam nadzieje 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

moze cie to zdziwi ale ja tez nie wiem o co chodzi z ta maską 

 

Jeśli wciąż Cię to trapi, nie możesz się przez to skupić w pracy, czy budzisz się z krzykiem w nocy to nadciągam z pomocą.

 

Maska była z najnowszego filmu Marvela "Black Panther", a koleś który mu tą maskę dał to Chadwick Boseman - aktor grający tytułową "Czarną Panterę".

 

"Odlatuje w stronę zachodzącego słońca...".

Edytowane przez Raven2156
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś w c+ chyba był jakiś grubszy zakład, kto zrobi z siebie większego idiotę. 

 

Mocno zaczął Żelek już w studio. Głupie teksty + przerywał Hyżemu w bardzo niedelikatny sposób, jeszcze jakieś śmieszki z niego nieudolnie próbował robić. Nigdy za mocno nie ceniłem tego, jak prowadzi studio, bo jest w tym słaby, ale tutaj na siłę czegoś próbował. Czego? Nie wiem. Może chciał być na luzie, ale nie wyszło. Sztucznie na maksa. Niech się skupi na wywiadach, bo to robi dobrze i tego stylu nie powinien zmieniać, bo jest serio sympatycznym typem. 

 

W czasie meczu Wojtek i jego ziomek też pieprzyli jak potłuczeni. Zaczęło się od wplatania tekstów z Kochaj albo rzuć, teraz coś o Gustliku... a to dopiero pierwsza kwarta :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś w c+ chyba był jakiś grubszy zakład, kto zrobi z siebie większego idiotę. 

 

Mocno zaczął Żelek już w studio. Głupie teksty + przerywał Hyżemu w bardzo niedelikatny sposób, jeszcze jakieś śmieszki z niego nieudolnie próbował robić. Nigdy za mocno nie ceniłem tego, jak prowadzi studio, bo jest w tym słaby, ale tutaj na siłę czegoś próbował. Czego? Nie wiem. Może chciał być na luzie, ale nie wyszło. Sztucznie na maksa. Niech się skupi na wywiadach, bo to robi dobrze i tego stylu nie powinien zmieniać, bo jest serio sympatycznym typem. 

 

W czasie meczu Wojtek i jego ziomek też pieprzyli jak potłuczeni. Zaczęło się od wplatania tekstów z Kochaj albo rzuć, teraz coś o Gustliku... a to dopiero pierwsza kwarta :smile:

Przerwać Hyżemu to żadna strata, typ wypowiada się tak jakby kilka lat temu spadał z wysokiego drzewa i haczył głową o wszystkie gałęzie... Co do Wojtka i Chanasa. Chanas wygrał na loterii wylot do LAL na ASW, widać , że jest mocno podniecony i nie bardzo może skupić się na tym co komentuje, Wojtek natomiast ( typ który już od 22 lat ogląda te mecze na żywo) nie wnosi do swojego komentarza niczego nowego. Jako kibic który wychował się na NBA w latach 90 czekam z utęsknieniem, aż powie jakąś fajną anegdotkę z tamtych lat. Widział wiele, słyszał wiele a nadal wykłada swoją filozofię która w znakomitej części jest krytykowana przez słuchaczy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wojtek natomiast ( typ który już od 22 lat ogląda te mecze na żywo) nie wnosi do swojego komentarza niczego nowego.

 

No ale jednak jakiś postęp jest... Utkwiło mi w pamięci (i utkwi jak żyjący, nieżyjący ojciec DeRozana), że dwa lata temu, podczas konkursu trójek, Wojtek podczas rundy finałowej i po jej zakończeniu utwierdzał wszystkich w przekonaniu, że będzie jeszcze jedna seria. Nagle, gdy pokazali Klaya z nagrodą, Wojtek bez żadnej krzty zażenowania, ani zwykłego "sorry" powiedział, że oto zwycięzca konkursu Klay Thompson. I na tym koniec...

 

Nie jestem żadnym hejterem komentatorskim, ale nie przypominam sobie bardziej bezjajecznego komentatora i to nie tylko w polskiej TV (a słuchałem i Szaranowicza, i Łabędzia, i Skwirkowskiego, i Rudzińskiego, czy nawet Tomasza Lisa - nawet o komentował NBA). A jeśli Miodek lub Bralczyk oglądają jakikolwiek z komentowanych przez niego meczów, to pewnie nie mogą wyjść z osłupienia jak ten gość mógł ukończyć wydział dziennikarstwa.

 

Hit z dzisiejszej nocy to jakiś neologizm dotyczący zwrotu "skostniały". Zapomniałem jak Wojtek to ujął, ale nawet Chanas był mocno zdziwiony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Nie jestem żadnym hejterem komentatorskim, ale nie przypominam sobie bardziej bezjajecznego komentatora i to nie tylko w polskiej TV (a słuchałem i Szaranowicza, i Łabędzia, i Skwirkowskiego, i Rudzińskiego, czy nawet Tomasza Lisa - nawet o komentował NBA). 

 

Telman to dla mnie najgorszy gość pod względem zaangażowania w mecz, filozof bez emocji. A co do Ryszarda Łabędzia to on był moim zdaniem tym, który w dobry i ciekawy sposób komentował mecze NBA i ligi polskiej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli komuś naprawdę to przeszkadza to po prostu polecam nie oglądać na C+ tylko z oryginalnym amerykańskim komentarzem i problem z głowy. Ba jeśli nie podoba wam się styl lub jednostronność niektórych komentatorów zawsze można wybrać komentarz drużyny przeciwnej. Dla każdego coś dobrego i nie ma potrzeby z użeraniem się polskim komentarzem. No chyba, że ktoś nie rozumie języka angielskiego ale w takim wypadku wolał już bym chyba oglądać po angielsku nic nie rozumiejąc niż słuchać żałosnego wprowadzania w błąd w wielu danych statystycznych serwowanych przez Wojtka i ekipę.

Trochę daleko mi do fanatyzmu żeby bawić się w League Pass :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierdzielę odpalać jakieś streamy, jak może mi lecieć mecz w tle w wolne przedpołudnie (i tak też było dziś). To tyle w temacie szukania gdzieś indziej, jak mam c+ w chacie.

 

Ale człowiek się irytuje. Wiem, że Wojtka ogląda sporo lejków, którzy poza ASG nie oglądają za wiele, ale jak słyszę po raz setny w czasie jednego meczu, że jest to ta nowa jakość (którą wprowadziła reforma wybierania składów), to robi się niedobrze. Hitem gadanie głupot, że nie jest to sześćdziesiąty siódmy mecz gwiazd, tylko pierwszy, nowa era. Im wyższy "ciężar" spotkania, tym Michałowicz wznosi się na kolejne poziomy. 

 

Wojtek, skończ pi*****ić. Wiem, że to czytasz. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.