Skocz do zawartości

Złotousty Wojtek Michałowicz... NBA na platformie NC+


ignazz

Rekomendowane odpowiedzi

Oglądam właśnie game 3 w serii Bulls-Celtics. Rażan Rondo, Rozier rozgrywający świetny sezon i wisienka na torcie czyli koszykówka penetracyjna. Kurde nie mam za wysokich wymagań, cieszę się że najlepsza liga świata jest w polskiej telewizji mimo iż, to sport niszowy w tym kraju. Ale im dłużej trwam w zajawce koszykarskiej, tym bardziej takie babole irytują.

 

P.S Brak Rondla widoczny aż za bardzo, atak Bulls stoi, Wade z Butlerem klepią izo. To jak Celtics kaleczą zbiórkę w defensywie aż boli #Contender #Fultznaszbawi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Rozumiem, że Wojtek bardzo lubi Wizards. Ale przegina pałkę z tą stronniczością. Ciągłe te jego - "ach szkoda, że wybronił gracz Bostonu", "szkoda, że nie ma and-one'a Johnego Walla", Marcin to Marcin tamto... Może się czepiam, ale trochę mnie to wszystko kuło w uszy podczas serii z Bostonem.

Edytowane przez Doniu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że Wojtek bardzo lubi Wizards. Ale przegina pałkę z tą stronniczością. Ciągłe te jego - "ach szkoda, że wybronił gracz Bostonu", "szkoda, że nie ma and1 Johnego Walla", Marcin to Marcin tamto... Może się czepiam, ale trochę mnie to wszystko kuło w uszy podczas serii z Bostonem.

Tak jest (niestety) zawsze, wnerwiało mnie to w serii Wiz - Bulls pare lat temu. Ale tu akurat Wojtek nie jest wyjątkiem, bo w kopanej jak gra Bayern z Lewym czy inne kluby z polakami to też komentarz jest stronniczy. Tu akurat (kibicowanie drużynie z Polakiem w skladzie) jestem to w stanie przełknąć ale jak Hyży w meczu GSW - SAS krzyczy "Nieee!" Z wielkim strachem w głosie przy trójce LMA w końcówce to dla mnie przejaw totalnego braku profesjonalizmu.

Edytowane przez TuPalnik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jest (niestety) zawsze, wnerwiało mnie to w serii Wiz - Bulls pare lat temu. Ale tu akurat Wojtek nie jest wyjątkiem, bo w kopanej jak gra Bayern z Lewym czy inne kluby z polakami to też komentarz jest stronniczy. Tu akurat (kibicowanie drużynie z Polakiem w skladzie) jestem to w stanie przełknąć ale jak Hyży w meczu GSW - SAS krzyczy "Nieee!" Z wielkim strachem w głosie przy trójce LMA w końcówce to dla mnie przejaw totalnego braku profesjonalizmu.

A mnie nawet bawi jak komentator kibicuje drużynie, zachwala, stronniczo analizuje to co się dzieje na boisku, nie widzi fauli a koniec końców ta jego wspaniała drużyna przegrywa :playful:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że Wojtek bardzo lubi Wizards. Ale przegina pałkę z tą stronniczością. Ciągłe te jego - "ach szkoda, że wybronił gracz Bostonu", "szkoda, że nie ma and-one'a Johnego Walla", Marcin to Marcin tamto... Może się czepiam, ale trochę mnie to wszystko kuło w uszy podczas serii z Bostonem.

U Wojtka można to jakoś wytłumaczyć, przecież Marcin jest nasz. Żeby daleko nie szukać, ktoś zwrócił uwagę na komentarz TNT, to był chyba Eagle albo ten drugi - darcie mordy przy każdej udanej akcji Cs doprowodzało mnie do szału, co tam Wojtkowy patriotyzm przy takim kasztaństwie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już wspomniano w temacie, po sezonie kończą się prawa NC+ do transmitowania NBA w Polsce.

 

Zastanawiam się, może warto z tej okazji chociaż spróbować zmotywować TVP do tego, aby to ona wykupiła licencję? Np w formie petycji, czy kampanii w mediach społecznościowych?

Transmitowanie zawodowej ligi zza oceanu nie byłoby w tym wypadku niczym nowym (w "nowożytnej" erze), bodajże rok temu kupili przecież prawa do NHL.

 

Myślę, że spróbować można, choćby dlatego, że nie wiadomo, czy NC+ kupi te prawa (ostatnio raczej je traci), a dla TVP byłaby to też dobra okazja do poprawy wizerunku -  nie odkryję (notabene) Ameryki, jak powiem, że po przyjściu Kurskiego, Publiczna (czy tam Narodowa), ma najgorszą opinię od 1989.

 

A co Wy o tym myślicie :smile: ?

Edytowane przez kacz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.