Skocz do zawartości
ignazz

Złotousty Wojtek Michałowicz... NBA na platformie NC+

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Wiecie może czy dzisiaj o 21.30 będzie można posłuchać Wojtka w czasie game7? Niby NBA Sunday a w programie jest tylko NBA playoffs o 22 bez znaczka "na żywo".

Pisali na FB. To będzie Game 7 "na żywo" tyle, że z 30 minutowym opóźnieniem. Czyli komentarz na żywo itd., ale po prostu wszystko 30 minut później. :smile:

Startują o 22:00.

Edytowane przez Raven2156
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dalej ni ma

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

22.30 przez słabiutką ekstraklase

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mają kurde co najmniej 3 stacje sportowe a nawet 4 licząc kanał 38 i wiedząc jakieś kilka tyg wcześniej, że jest ostatnia kolejka eklasy to nie mogli wziąć przerzucić meczu na nsport czy c+sport2? A tak takie gówno ludziom z mózgu robią. Chce ojcu nagranie ustawić bo facet nie lubi oglądać z angielskim komentarzem z neta i choliba nie wiem na którą i czekałem jak idiota. A mogłem w tym czasie iść na wódke albo pouczyć się do egzaminu albo jedno i drugie razem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mają kurde co najmniej 3 stacje sportowe a nawet 4 licząc kanał 38 i wiedząc jakieś kilka tyg wcześniej, że jest ostatnia kolejka eklasy to nie mogli wziąć przerzucić meczu na nsport czy c+sport2? A tak takie gówno ludziom z mózgu robią. Chce ojcu nagranie ustawić bo facet nie lubi oglądać z angielskim komentarzem z neta i choliba nie wiem na którą i czekałem jak idiota. A mogłem w tym czasie iść na wódke albo pouczyć się do egzaminu albo jedno i drugie razem.

Na canal+sport 2 finał Euroligi był, więc mimo wszystko ważniejsze wydarzenie niż półfinał konfy i to pomiędzy Raptors z Heat.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Poprzewijajcie sobie :).

• Like 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Boje się oglądać C+ bo kiedyś go spotkam na ulicy będąc z dziewczyną, nie wytrzymam i narobię jej siary.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

LOL
ten z lewej jest ujebany jakąś pastą że niby murzyn?

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

LOL

Syryjczyk prosto z pontonu, przypłynął po 500+ ale mu się drzwi pojebały jak do Narni chciał przejść 

Edytowane przez Elwood
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

LOL

Może go ujebali żeby ukryć, że nie mieli kasy na trzeciego aktora i żeby nikt nie załapał, że ten po lewej i po prawej to ten sam gościu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

I jeszcze te koszulki no już mogli się postarać i dać koszulkę GSW, taka reklama skutecznie potrafi zniechęcić do oglądania NBA.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

+1

Qrwa, mega ROTFL. East vs Cleveland in 2016 NBA Finals. 

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

+1

Qrwa, mega ROTFL. East vs Cleveland in 2016 NBA Finals.

Dopiero jak napisales skumalem te koszulki. Qrwa reklama jaka moglyby 2 gimby telefonem nagrac

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Maa saa kra.

Edytowane przez ignazz

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Aż się nie chce wierzyć, że taka firma jak nc+ i nie ma JEDNEJ osoby, która sprawnie spot NBA mogłaby nadzorować..

Mamy 2016..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

LOL

To ten sam typ co po prawej, więc coś trzeba było wykombinować. Alternatywą dla pasty do butów były gogle Horace'a Granta i białe getry Jasona Terry'ego.

Edytowane przez maro

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Porażka. Jak można puścić coś takiego w TV? Małe lokalne telewizje robią lepsze reklamówki. Mam nadzieje, że nie wpadną na genialny pomysł robienia jakiegoś studia przed finałem. Na miejscu tych aktorów ( nazwisk nie pamiętam ale gostków kojarze) wstyd mi by było w tym zagrać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Studio to raczej tylko robią podczas All-Star Weekend a to i tak za dużo.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Porażka. Jak można puścić coś takiego w TV? Małe lokalne telewizje robią lepsze reklamówki. Mam nadzieje, że nie wpadną na genialny pomysł robienia jakiegoś studia przed finałem. Na miejscu tych aktorów ( nazwisk nie pamiętam ale gostków kojarze) wstyd mi by było w tym zagrać.

Mi to szkoda, że spoko gość jakim jest Stelmaszyk rozmienia się tak w tych reklamach enki. Szkoda go do tego. Jak jeszcze pierwsza reklama na 25-lecie była spoko, tak teraz jest coraz gorzej. No ale kontrakt trzeba wypełniać. 

Ten drugi zawsze mnie drażnił. Żaden aktor, zero talentu.Kojarzy mi się głównie jako chłoptaś Chana w Ogniem i mieczem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi