Skocz do zawartości

Złotousty Wojtek Michałowicz... NBA na platformie NC+


ignazz

Rekomendowane odpowiedzi

Mają kurde co najmniej 3 stacje sportowe a nawet 4 licząc kanał 38 i wiedząc jakieś kilka tyg wcześniej, że jest ostatnia kolejka eklasy to nie mogli wziąć przerzucić meczu na nsport czy c+sport2? A tak takie gówno ludziom z mózgu robią. Chce ojcu nagranie ustawić bo facet nie lubi oglądać z angielskim komentarzem z neta i choliba nie wiem na którą i czekałem jak idiota. A mogłem w tym czasie iść na wódke albo pouczyć się do egzaminu albo jedno i drugie razem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mają kurde co najmniej 3 stacje sportowe a nawet 4 licząc kanał 38 i wiedząc jakieś kilka tyg wcześniej, że jest ostatnia kolejka eklasy to nie mogli wziąć przerzucić meczu na nsport czy c+sport2? A tak takie gówno ludziom z mózgu robią. Chce ojcu nagranie ustawić bo facet nie lubi oglądać z angielskim komentarzem z neta i choliba nie wiem na którą i czekałem jak idiota. A mogłem w tym czasie iść na wódke albo pouczyć się do egzaminu albo jedno i drugie razem.

 

Na canal+sport 2 finał Euroligi był, więc mimo wszystko ważniejsze wydarzenie niż półfinał konfy i to pomiędzy Raptors z Heat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

LOL

ten z lewej jest ujebany jakąś pastą że niby murzyn?

 

To ten sam typ co po prawej, więc coś trzeba było wykombinować. Alternatywą dla pasty do butów były gogle Horace'a Granta i białe getry Jasona Terry'ego.

Edytowane przez maro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Porażka. Jak można puścić coś takiego w TV? Małe lokalne telewizje robią lepsze reklamówki. Mam nadzieje, że nie wpadną na genialny pomysł robienia jakiegoś studia przed finałem. Na miejscu tych aktorów ( nazwisk nie pamiętam ale gostków kojarze) wstyd mi by było w tym zagrać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Porażka. Jak można puścić coś takiego w TV? Małe lokalne telewizje robią lepsze reklamówki. Mam nadzieje, że nie wpadną na genialny pomysł robienia jakiegoś studia przed finałem. Na miejscu tych aktorów ( nazwisk nie pamiętam ale gostków kojarze) wstyd mi by było w tym zagrać.

Mi to szkoda, że spoko gość jakim jest Stelmaszyk rozmienia się tak w tych reklamach enki. Szkoda go do tego. Jak jeszcze pierwsza reklama na 25-lecie była spoko, tak teraz jest coraz gorzej. No ale kontrakt trzeba wypełniać. 

 

Ten drugi zawsze mnie drażnił. Żaden aktor, zero talentu.Kojarzy mi się głównie jako chłoptaś Chana w Ogniem i mieczem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie zajebista reklamówka NBA w nc+. jest akcja jest dynamizm oraz świetna narracja. jest też czarny i biały więc i kontrastu trochę się przydaje dla wzmocnienia wrażeń wzrokowych.

Jedna rzecz tylko niezbyt doracowana - źle wyskoczyli do piłki ... 

 

Mnie też się bardzo podoba! Zwłaszcza wypowiedź sędziego bokserskiego robi świetne wrażenie - poezja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.