Skocz do zawartości

Złotousty Wojtek Michałowicz... NBA na platformie NC+


ignazz

Rekomendowane odpowiedzi

Ile gaf ta dupa zajebała to nawet nie wiem(ale DUŻO), za to tutaj przegięła:

 

https://youtu.be/RNJXxhZBLzs

 

Jakbyś nie wiedział to tak koszulka jest Michaela Jordana. Kupił ją ze wzgledu na sentyment do Chicago Bulls i Rose'a, a  własnie ta laska odkupiła ją od MJa dla swego psa który się nazywa różyczka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest wiele zabawnych rzeczy, spokojnie byś sobie z tym poradził. Szczególnie jeśli w zamian otrzymalibyśmy komentarz na jakimkolwiek poziomie, a nie poniżej poziomu. 

 

No chyba, że nie masz lub nie oglądasz c+, tylko śledzisz fanpage, wtedy bym jakoś zrozumiał. 

 

Ale ta petycja nie będzie miała żadnej mocy, moim zdaniem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest wiele zabawnych rzeczy, spokojnie byś sobie z tym poradził. Szczególnie jeśli w zamian otrzymalibyśmy komentarz na jakimkolwiek poziomie, a nie poniżej poziomu.

 

No chyba, że nie masz lub nie oglądasz c+, tylko śledzisz fanpage, wtedy bym jakoś zrozumiał.

 

Ale ta petycja nie będzie miała żadnej mocy, moim zdaniem.

Tez wydaje mi sie ze pozostanie bez odzewu. A co do mnie to tylko okazjonalnie c+ :) dlatego nie ma co sie dziwic:p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

'wywiady albo są „tłumaczone” po usłyszeniu jednego słowa, na podstawie którego zmyślana reszta wypowiedzi, albo kompletnie pomijane, przy czym nie da się ich usłyszeć w oryginalnym języku, ponieważ Pan Michałowicz w tym czasie dzieli się z widzami swoimi przemyśleniami na inny temat)'

- kurdę to mnie dobija u wielu komentatorów.

 

Generalnie fajnie napisane, podpisałem i jestem za.

Edytowane przez Baptizia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niedzielny wieczór, po kolacji z piwkiem w ręku zapodałem Cyfrę/enkę i jak zwykle nieśmiertelny WM

 

nie wiem czy to już takie bardzo brzydkie i złe nastawienie na Gościa ale tak się postarałem mocniej wsłuchać jak i co mówi nasz Pierwszy Komentujący

 

 

#1 jakość komentarza.... w meczu WM nie schodził z obranej ścieżki i brnął w coraz bardziej absurdalne tezy...

pseuda wiedza i podanie statystyki aż mnie zmusiły do większego wysiłku i szybkiej weryfikacji danych co dla WM blado wypadło

 

Panie Wojtek poproszę o używanie prawdziwych danych a nie wysuwanie własnych tez z rzuconym mimo chodem jakąś podpórką 

 

#2 kultura osobista

 

tu już wybuchnąłem

 

tak wpierdalającego sie w zdanie współkomentatora nie słyszałem nawet na debatach polityków

 

bardzo ale to bardzo skupiłem sie na momencie wejsćia WM w słowo Kolegi i zrobiło mi się najpierw przykro ale potem tak pomyślałem że trzeba być mega pipą aby sobie na to pozwolić

 

rozumiem lizanie pipy aby utrzymać stołek TEGO DRUGIEGO ale poza wizją jebnąłbym parę słów WM 

tym bardziej że wielu ex koszykarzy ma nie tylko większe doświadczenie ( rozumiem brandzlowanie się WM nad swoim rzutem za tczy ;-) w meczach dziennikarzy) ale i wiedzę

 

rozumiem ze lata za mikrofonem, znajomość hal NBA, realiów NBA to nadal "przez zasiedzenie" atut Wojtka ale w obecnym świecie TV nie robi już takiego wrażenia? 

 

tak czy siak wchodząc w rytm komentowania WM robi to tak bezczelnie i z brakiem szacunku dla współprowadzącego że aż mnie uszy bolały

 

najgorsze w tym jest że dosyć dobry wywód przerywa gównianym.....

 

z za kulis wiem że nie jest on zbytnio lubiany w środowisku koszykarskim ale czekam na takiego który mu choć słownie JEBNIE


Pani Wojtek

 

niech Pani posłucha par komentatorskich z USA gdzie pomiędzy głosami jest prawie SEKUNDA!!! przerwy aby była pewność że wypowiedź tego Pierwszego ( lub akurat Drugiego) jest zakończona....

 

w wielu przypadkach przerwanie nawet naraża na śmieszność bo trudno odnieść się do zdania kolegi gdzie się nawet nie usłyszy do końca tezy

 

wychodzą wtedy hybrydy słowne.... i stylistyczne

 

bardzo ale to bardzo mi się także podobało symultaniczne udowadnianie tezy jakoby (na tle GSW) CP3 nie był materiałem na PG prowadzącego druzynę, jego staty są puste i nabijane i powinien się uczyć od Stepha....

Kolega podchwycił temat....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W związku z faktem ze WojoM dalej napierdala farmazony to będę podkreślał jego wyjątkowość. Cavs wizzKajre Erwing pełni rolę dystrybutora w Cavs. Eee to znaczy tez jest łowca punktów wiec nie jest...Bardzo podobała mi się teza z Varehehe. Plan był taki aby wysłać AV i ściągnąć go ponownie ale ubiegli go GSW. Panie Wojtku zwavewowanego zawodnika nie można już po zmianie przepisów parę lat temu zawrócić po taniosci do własnego klubu ala Brent Barry SAS

Wywód o urlopie LBJ tez piękny. Nie wiemy czy urlop płatny czy bezpłatny w systemie gwarantowanego kontraktu

Nowe nicki. Double ejej

Kolega tez świetny. Nene jest niedopercyzowany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mecze RS są wybierane już przed sezonem w wyjątkowych sytuacjach c+ zmienia i dokupuje pojedynczy mecz (ale zazwyczaj w PO) oczywiście wszystko rozbija się ostatecznie o kasę, cenę

 

coby nie mówić to mecz z Pacers do najdroższych banko się nie zaliczał

 

ogólnie to NBA w c+ obecnie ma renomę na poziomie wywiadów Cwanego Gapy na YT - mniej niż -8

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.