Skocz do zawartości

Złotousty Wojtek Michałowicz... NBA na platformie NC+


ignazz

Rekomendowane odpowiedzi

Szkoda dziewczyny, bo wpuścili ją na minę. 

 

Ale przeraża mnie ilość głupot, jakie Wojtek zdążył nagadać od połowy konkursu trójek do początku SDC... bo dopiero tyle zobaczyłem w powtórce. Jego partner też nie odstępuje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda dziewczyny, bo wpuścili ją na minę. 

 

Ale przeraża mnie ilość głupot, jakie Wojtek zdążył nagadać od połowy konkursu trójek do początku SDC... bo dopiero tyle zobaczyłem w powtórce. Jego partner też nie odstępuje. 

 

Wpuscili na minę i może to okaze dla Niej dobre - bo gdzie ma zdobyć doświadczenie?

Inna sprawa , że brakuje warsztatu jakotakiego i jak przechodzić ze zdania w następne zdanie ...

 

Ja jej nie będę beształ natomiast Wojtka jak najbardziej i jak mówisz - był jak dziecko we mgle. Nie wiedział kiedy finał kiedy połfinał i ile wchodzi  i inne  ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba zacząć od tego, że Wojtek źle liczył, ile kto ma punktów :) ale brak wiedzy, ilu grajków wchodzi do kolejnych rund... kołował dobrze oglądających. 

 

Ale w ten weekend ma szczęście, Telman uratował go, bo to co opowiadał nt. tego, jakie dyscypliny i ćwiczenia widział w danej paczce, rak. Jego analizy mnie już rozbrajały w pewnym momencie. Ćwiczenia na drążku, poręczach, skok w dal, skok przez kozła, trójskok, elementy skoku wzwyż... nie pamiętam pewnie nawet połowy z tego, co on tam pierdolił. 

 

Ktoś z c+ powinien poszukać opinii na ich temat w necie (nie tylko w komentarzach na fb), bo jeszcze jak niedzielnym kibicom mogą nie przeszkadzać przy oglądaniu spotkań, tak za wysłanie Telmana do Toronto ktoś powinien beknąć. Żałosne. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pierwszy postęp ;-)

 

podczas prezentacji z nocy Wojtek chciał dać nam odpocząć od jego niebiańskiego glosu

 

przez chwilę nic nie mówił po czym jak go cisza uderzyła w głowę szybko oznajmił, ze to celowo ta cisza bo daje się nam delektować atmosferą w hali

 

w sumie to pierwsza w jego życiu autokrytyka bo można wyciągnąć słuszny wniosek logiczny że jego głos już NIE POZWALA na to!

 

od razu pomysłałem, że jakbym do studia lub hali wział parę flaszek i pozwolił aby do widzów dotarł sound of the game ogarniając krótkimi setami sytuację na boisku byłoby lepiej... o te parę flaszek właśnie


tak czy siak WM zjebał bo ciszę zakłócił informacją, że jej celowo nie zagłusza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest tyle eventów w których można wyłaczyć koment lub zamienić na oryginalny, a tu cały czas Wojtek przeszkadza w oglądaniu .. A sprawdzam raz po raz  czy nie ma tej opcji.

 

Czasami chcę posłuchać czy to pastora Naismitha czy Magic Johnsona TO NIE! Musi wpierdalać swe fizlofie i czasami skrawek usłyszy no i przeinaczy w dodatku dodając kolejne fizolofie ...

 

Ale też nie miałem wątpliwości że tę ciszę podczas prezentacji szybko zjebie.

 

 

Więc wielka piątka dla tych komentatorów co szanują oglądających jak i samych sportowców. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.