Skocz do zawartości

Strona/blog tylko o koszulkach NBA


Richie

Rekomendowane odpowiedzi

Od pewnego czasu zastanawiam się nad stworzeniem strony/bloga poświęconej tylko i wyłącznie koszulkom NBA. Topic o koszulkach jest fajnym miejscem do dyskusji, ale bardzo często zdarza się, że pojawiają się pytania, na które odpowiedzi padły już wiele razy, z tymże ciężko je znaleźć wśród wielu stron tematu.

 

Posty tj. ten:

 

 

fajnie byłoby zrobić zestawienie cech charaktyrtstycznych orginałów i fake'ów ze zdjęciami zeby było bardziej obrazowo bo patrząc nawet na te swingamny fake'y nie jestem w stanie tego odróżnić bo wyglądają porządnie, np ten  Irving z Cavs powyzej

 

 

 

...utwierdzają mnie w przekonaniu, że jest zapotrzebowanie na takie źródło informacji, gdzie zebrane byłyby różne poradniki, artykuły dot. zakupu, wyboru, typów koszulek itd.

 

I teraz pytania do Was:

1. Czy chcielibyście, aby taka strona powstała?

2. Co chcielibyście aby się na niej znalazło?

3. Czy gdyby była po angielsku, byłoby to dla Was przeszkodą?

4. Czy chcielibyście wziąć udział w projekcie współtworzenia takiej strony (np. w zakresie stworzenia grafik, zabawy z kodem źródłowym, pozycjonowania, itp.)

 

Póki co chciałbym wysądować czy w ogóle byłoby zainteresowanie takim projektem. Nie chciałbym marnować czasu na coś, co służyć będzie 3 osobom na krzyż. Natomiast wydaje mi się, że dzięki temu jest szansa zapewnić pewną niszę i zebrać w jednym miejscu wszystko, co istotne w temacie jersey'ów.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja rowniez popieram ten pomysł , mozna by postarac sie zamiescic na tej stronie informacje od A do Z ( w przenosni ) o kazdym rodzaju jerseya , modelu z danego roku, itp. odrazu porownywac szczegoly do fake'ow. Jest nas troche na forum , mowie o ludziach co maja troche pojecia o tym , i wspolnymi silami mogli bysmy opisac bardzo duzy % wszystkich jerseyow. Fajnie by było opisywać w kolejnosci od najstarszych naprzykład , zaczynajac od hardwood classics , chamipon m&n starter itp. wszystko szczegolowo opisac , porownac jak jest mozliwosc , i to samo ze swingmanami z kazdej firmy , z roznych rocznikow. Mozna by tez opisac meczowe jerseye.

 

Co do jezyka strony ,osobiscie znam angielski na poziomie 4/10 powiedzmy , tak wiec slabo. Wolalbym zeby byla po Polsku , ale jesli ktos ma pojecie o prowadzeniu storny itp , to nie bedzie problemu zeby strona byla w 2 jezykach , do wyboru , ( do klikniecia jezyka na stronie )

 

Tak wiec chetnie pomoge w informacjach , czasu ostatnio mam dosyc duzo , wiec chetnie pomoge w tym projekcie , co do tworzenia strony , umieszczania projektow graficznych , pisania w html , itp nie mam o tym pojecia :P ,  ale moglbym stworzyc jakies "nie skomplikowane" grafiki , lubie czasem pobawic sie w programach tego typu dla przyjemosci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile nie wniosę nic produktywnego w tym temacie to bezsprzecznie uważam, że jest taka potrzeba i chwalę inicjatywę......

 

z elementów oczywistych czyli opisów i szczegółów wykonania oryginałów jak i bycia swoistym alertem na fejki należy zrobić odrębne szersze i kompleksowe zagadnienie.....

 

dodałbym jeszcze może jeden element bardziej handlowy...... jakby ktoś tak profesjonalnie zajął się wyłapywaniem okazji do kupienia rarytasów w dobrej cenie lub rzeczy unikatowych na które warto przeznaczyć trochę grosza...

 

no i może bardziej wirtualny spacer po "Moja szafa" tak graficznie ujednolicenie kolekcji tych naszych największych posiadaczy....

 

na razie ginie to w tłoku a warto to usystematyzować....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za miłe słowa i zachętę! Póki co staram się opracować cały koncept i zastanowić się czy udźwignę wyzwanie. Trzeba sporo pracy żeby taki projekt zrobić dobrze, a na tym mi zależy. Zastanawiałem się nad językiem angielskim pod tym kątem żeby strona była od razu dostępna dla szerszego grona odbiorców.

 

Strona dwujęzyczna to fajny pomysł, ale po pierwsze wymaga x2 więcej pracy (choćby samo tłumaczenie artykułów), po drugie dwa razy większych nakładów finansowych (zapewne najlepiej byłoby mieć dwie domeny i po prostu między nimi się przełączać).

 

Nie ukrywam, że chciałbym żeby ta strona była czymś więcej niż tylko substytutem dla tego forum i stanowiła naprawdę dobre i ciekawe źródło informacji.

 

@ignazz: też myślałem o wyłapywaniu okazji, ale to raczej na późniejszym etapie.

 

Jeśli macie jakieś pomysły, chcielibyście współpracować przy takim projekcie - dajcie znać.

Mam nadzieję, że uda nam się coś fajnego stworzyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Czy pomysl / temat jest nadal aktualny? Bo ja mam troche inne mysle, ze lepsze rozwiazanie. Jako, ze w innym dziale doszlismy do wniosku, ze zmieniamy sposob prowadzenia wiadomosci/newsow NBA w serwisie na bardziej felietonowym, to pomyslalem, ze mozna by rowniez pisac o koszulkach NBA.

 

Kazda wiadomosc bylaby opisana jako kategoria Koszulki NBA (albo jakkolwie, co wymyslicie) i osoby zainteresowane beda mogly wchodzic do konkretnej kategorii, gdzie beda same ciekawe opisy koszulek, kolekcji itd.

 

Bedzie to o tyle dobre, ze nie trzeba bedzie promowac nowej strony i bedzie pewnosc, ze teksty beda trafiac od razu do zainteresowanych osob.

 

Richie napisz co o tym sadzisz, w zasadzie serwis informacyjny jest juz postawiony i juz powoli beda ukazywac sie wiadomosci, narazie malo, bo malo jest osob, ale stopniowo jak serwis bedzie coraz bardziej sie rozwijac, to bede go coraz bardziej reklamowac, takze fajnie jakby byl tez dzial o koszulkach.

 

Tu link do dzialu: http://www.e-nba.pl/news narazie jako prosta przejzysta strona, pozniej  w miare rozwoju bede ja ulepszac...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.