Skocz do zawartości

Random shit 13/14


Chytruz

Rekomendowane odpowiedzi

fanboj to sobie nicka zrób piździelcu,

co mnie obchodzi co by zrobił na zachodzie jak gra na wschodzie. pi****lenie co by było gdyby było to ulubiony stuff na tym forum.

a rzeczywistość wyglada tak ze krzyś paweł jebie kolejny sezon i jest regular sezon star,

 

Rzeczywistość wygląda też tak,  że Krzyś Paweł jest 2/3 półki wyżej niż Rose/Westbrook kiedykolwiek pewnie będą.

 

Rozumiem, że Derrick i Russel to PO performerzy pełną gębą? Bo może mnie coś omineło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nets mają grubszy ball movement na wejściu, bez kitu. Będzie się działo z ich udziałem w tym sezonie, ale niestety przez regular będę musiał unikać oglądania meczów na ich hali, bo już w trzeciej kwarcie miałem myśli samobójcze.

 

Z drugiej jednak strony mają totalnie rozdętą rotację, w jednym meczu było chyba z 30 różnych piątek, a w czwartej kwarcie z Heat losy meczu rozstrzygało coś takiego jak Terry-Anderson-Livingston-Pierce-Blatche. Ciężko raczej utrzymać poziom na dłuzszą metę grajac 9 typami po +20 minut.

 

Teletovic tam zgnije na ławce niestety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nets mają grubszy ball movement na wejściu, bez kitu. Będzie się działo z ich udziałem w tym sezonie, ale niestety przez regular będę musiał unikać oglądania meczów na ich hali, bo już w trzeciej kwarcie miałem myśli samobójcze.

 

Z drugiej jednak strony mają totalnie rozdętą rotację, w jednym meczu było chyba z 30 różnych piątek, a w czwartej kwarcie z Heat losy meczu rozstrzygało coś takiego jak Terry-Anderson-Livingston-Pierce-Blatche. Ciężko raczej utrzymać poziom na dłuzszą metę grajac 9 typami po +20 minut.

 

Teletovic tam zgnije na ławce niestety.

Nie byłem początkowo przekonany do Nets, bo na tym etapie to głównie drużyna złożona z jumpshooterów, ale w sumie ten system z Brookiem pod koszem i śmigającą po obwodzie piłką jest korzystny. Póki co mają głęboki skład, ale nie wiem na ile Anderson i Livingston będą w stanie zachować formę. Teletovic mógłby ukraść minuty Evansowi i tak pewnie się stanie.

 

 

Ogólnie to póki co Irving zawodzi najbardziej, Totalnie nieprzyjemnie się go ogląda i nie wiem czego to wina, ale jego gra jest mega przewidywalna, ballhog alert.

 

Lance ma oficjalnie największy swagger w całej lidze. Mega gość.

 

Anthony Davis reign - to chyba właśnie się dzieje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Portland mają team na PO, fajnie zbalansowany atak i Lillard który jest fo real, fajny balans między kreowaniem kumpli a rzutem na prawdę dobrze to wygląda, Mo Williams też w końcu chyba znalazł dla siebie miejsce po tym jak Lebron złamał mu serce

 

Spurs się w sumie najbardziej przyglądam i jak na razie bardzo zardzewiale wyglądaja, chyba ciężko będzie poprzedni sezon powtórzyć, Millsa jakoś nie potrafie oglądać gambluje dużo, ogólnie wariat straszny na boisku, btw jestem ciekaw kiedy Pop zrezygnuje grać tym koksem którego imienia zapomniałem, bo cierpliwości mimo że to rookas nadmiaru Pop chyba nie ma

 

Ogólnie chyba mamy sezon w końcu ze wschodem mocniejszym niż zachodem na co tak wszyscy czekaliście, Cleveland mocne, na prawdę mocne, tylko Irving musi się nauczyć, że już nie będzie brał ligi "by suprise"

 

Aaa i bym zapomnial, sędziowanie chyba jedno z gorszych ever jeżeli chodzi o samą organizacje podczas meczu Portland Spurs

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Atak mają dobry, ale w obronie nadal do dupy. Tyle że rywale też, więc może się okazać, że kto z tych walczących o play-off na zachodzie dobije chociaż do przeciętnej, ten załapie się do ósemki.
 

 

Ogólnie to póki co Irving zawodzi najbardziej, Totalnie nieprzyjemnie się go ogląda i nie wiem czego to wina, ale jego gra jest mega przewidywalna, ballhog alert.

 

 

Cavs po trzech meczach - piąta obrona, ostatni atak. Witamy z powrotem, Panie Brown.

 

Nets chyba mogą się okazać najgroźniejsi dla Miami. Bulls ciągle nie mają shooterów, Pacers playmakera z prawdziwego zdarzenia, z kolei Brookyn ma wystarczająco IQ, passingu, veteran presence, żeby rozbijać agresywną obronę Heat, plus są mocni tam, gdzie Miami najsłabsze.

 

btw.

 

było? http://dailythunder.com/wp-content/uploads/2013/11/defense.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie większość widziała ale może nie wszyscy jakie bajery w statach na nba.com są teraz:

 

Player Tracking Data Debuts

Spurs_Leonard_distance_385x215.gif
 

Using six cameras installed in the catwalks of every arena, SportVU constantly tracks the movements of every player on the court and the ball. The data collected provides new stats based around speed, distance, player separation and ball possession.

 

http://stats.nba.com/playerTracking.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Chytruz

 

W sumie wszystko zależy o którym Williamsie mówimy. Pacjenci z rozdwojeniem jaźni są niezwykle trudni do przewidzenia.

Jeden nie potrafi nic, drugi potrafi wszystko. 

 

Pierce na tym etapie swojej kariery to ma głównie trójkę i midrange game, pod koszem jest rzadko i słaby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zeszłym sezonie tylko 5 SFów bywało częściej, skuteczność też miał powyżej średniej.

SAY WHAT?

 

James, Melo, Parsons, Harkless, Deng, Durex, Gay, Matrix, George, Corey + Young i Kirilenko jeśli zaliczać ich do SF

 

i skuteczność z ww tylko Melo miał (dużo) gorszą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Chytruz

 

W sumie wszystko zależy o którym Williamsie mówimy. Pacjenci z rozdwojeniem jaźni są niezwykle trudni do przewidzenia.

Jeden nie potrafi nic, drugi potrafi wszystko. 

 

Pierce na tym etapie swojej kariery to ma głównie trójkę i midrange game, pod koszem jest rzadko i słaby.

 

To ciekawe stary Pierce at rim 2,1 / 62%

Rudy freakin athlete Gay 2,7 / 64,5 %

Jeff Green 2,4 / 66,3%

Kawhi Leonard 2,1 / 70%

Paul George 2,4 / 63,6%

 

elite LBJ 5,4 / 78,3%

 

No może PP nie jest już elite slasherem (ale to już żadna nowina), ale jeśli uważasz, że pod koszem jest rzadko i słaby to widać, że masz słabe info.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.