Skocz do zawartości

Random shit 13/14


Chytruz

Rekomendowane odpowiedzi

jaki sens ma por�wnywanie rockets 2010 i 2014 albo nawet 2013 i 2014?

Pewnie żaden jak porównujesz dwa konkretne sezony. Ale ja spojrzałem historycznie i moje wnioski są takie, że Rockets są rok w rok overhypowani (przynajmniej na tym forum) a wyniki jak były słabe tak słabe pozostają. Skąd to wynika? Nie wiem.

 

Czy Dwight lekiem na całe zło? I dunt fink soł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rakiety to pech

 

kontuzje najpierw Dream Teamu z Barkleyem (jeszcze z Hakeemem) potem TMG Yao rozwalały koncepcję długofalową i z wielkich oczekiwań nici przede wszystkim z powodów zdrowotnych...

Drugi garnitur także:

Brooks Landry Alston Wells nawet Battier mieli problemy zdrowotne

 

na tym tle ostatni sezon był już dużo lepszy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, ale kontuzje są wpisane w ten sport i dotykają każdego zespołu (nawet wydawałoby się iron-mana Westbrooka w zeszłym sezonie). Nie można tym tłumaczyć indolencji 10+ letniej.

 

To po prostu taka moja osobista obserwacja, że są pewne zespoły, które z niewiadomych przyczyn są overhypowane (Rockets, Knicks), a niektóre mimo znacznych sukcesów w nieodległej przeszłości, świetnych systemów trenersko-menedżersko-skautowych rok w rok są w dziwny sposób pomijane (choćby Spurs skazywani na pożarcie w zeszłym roku a o mało co nie zdobyli misia czy Celtics Riversa z przed 2 lat).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Największego pecha mieli w 94 i 95 :P Zgadzam się z kolegą co do Howarda że raczej żaden tam z niego obecnie dominator nie będzie ale imo starczy chyba żeby był wzmocnieniem względem Asika i Rox powinni się mieć dobrze, oni tam mają naprawdę ciekawą grupę graczy, pomijając trochę to co @Ely napisał o obronie to taki Monte i Jones wydają się być gotowi do gry na niezłym poziomie, Cannan będzie dobrym uzupełnieniem dla Hardena, ławka z Brooksem,Williamsem i Asikiem jest całkiem ciekawa reasumując Rox powinni być jedną z silniejszych ekip w NBA i 2 runda to dla nich optimum; 2 runda w której powalczą o awans do wcf

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm moze faktycznie troche hype'u jest. http://espn.go.com/nba/story/_/id/9569648/2013-nba-summer-forecast-nba-champions

http://espn.go.com/nba/story/_/id/9560974/2013-nba-summer-forecast-west-standings

,ale Bulls i OKC(bez Westbricka) nad nets i rox? Zdrowy DH i Asik to dobry D. Rox maja do wyboru ciekawe ustawienia DH+Asik, Beverly+Lin(back up za Hardena)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Howard w systemie gry rakiet jest przeogromnym wzmocnieniem

 

są ekipa dla nie go stworzoną

 

1) druga #2 po NY ekipa z trafionymi rzutami za 3 (2369 trafień) ułatwi jemu grę ale i on strzelcom zza łuku

2) #8 w %3 co poprzez Howarda się znacznie poprawi bo ulepsza spaceing - margines do poprawy

3) #4 w ilości wykonywanych FT co przy tak dużej ilości fauli przeciwników utrudni szybkie hack the DH a i jego mizerne % będą ciut mniej istotne właśnie w Houston

4) dopiero #17 pozycja w zbiórkach ofensywnych ulegnie poprawie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Howard w systemie gry rakiet jest przeogromnym wzmocnieniem

 

są ekipa dla nie go stworzoną

 

1) druga #2 po NY ekipa z trafionymi rzutami za 3 (2369 trafień) ułatwi jemu grę ale i on strzelcom zza łuku

2) #8 w %3 co poprzez Howarda się znacznie poprawi bo ulepsza spaceing - margines do poprawy

3) #4 w ilości wykonywanych FT co przy tak dużej ilości fauli przeciwników utrudni szybkie hack the DH a i jego mizerne % będą ciut mniej istotne właśnie w Houston

4) dopiero #17 pozycja w zbiórkach ofensywnych ulegnie poprawie....

Rockets rok temu byli drużyną opartą na pick and rollu i szybkim tempie gry - dokładnie tym, czego NIE CHCIAŁ Dwight. Niby system miał być bardziej przebudowany pod niego, ale póki co tego nie widać. Howard w żadnym razie nie jest centrum ofensywy, coś tam mu czasem rzucą na post, ale specjalnych efektów to dotychczas nie przynosi, no i nie widać pomysłu na zoptymalizowanie dwóch gwiazd drużyny (poza pickami oczywiście).

 

Ilość celnych trójek wcale nie musi wskazywać na ułatwienie gry wysokiemu, na razie pokazuje na czym opierał się atak zespołu i że jego zawodnicy lubią sobie pociepać. Do przełożenia tych trójek na wykorzystanie pod koszem centra jeszcze daleka droga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nene w końcu zagrał.  

Mam takie hasło Beal to steal.

Nie zdziwi mnie jeśli będzie najlepszym wizardem w tym roku. 

Przyjdzie taki moment w sezonie, że połamie się jeszcze Nene i ciężar zdobywania punktów zostanie jedynie na obwodzie, a Wall przecież też tytanem zdrowia ostatnio nie był. Beal wali po 25ppg wtedy i lepiej obstawiajmy bandwagon. Wpuścisz mnie już teraz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bradley to gość, który przy odpowiednim prowadzeniu może mieć na starość lepszą karierę niż jego przehajpowany koleżka z backcourtu Wizz. Gość wygląda na koszykarza o bardzo solidnych fundamentals, podczas gdy Johnny W. to wybitny atleta, ale koszykarsko to od niego wolę Westbricka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

planowany jest na połowę grudnia ale to nic pewnego. Jak dla mnie zależny to od startu Okli i postawy Ibaki i zapasowego PG. Jeżeli nic się złego nie będzie działo to na siłę szybko nie wróci chociaż hype swiateczny i doubleheadera pewnie nie chce odpuścić.

 

Za szybko abyś dostał pewne info zwrotne....

 

Rose już pokazał kolce ale tak jak pisałem podczas draftu mam spore obawy o KB i jego Achillesa po 30tce

z nim to wszystko możliwe i myślę, ze marketingowo pokazuje że może a rzeczywistość jest inna.

Ostatni skuteczny powrót to achilles Dominique Wilkinsa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamba wiadomo jest zawsze zdeterminowany. W jego wieku lepiej dmuchać na zimne i nie przyspieszać powrotu zwłaszcze jeśli naprawdę chce dogonić jeszcze MJ z pierościonkami (wydaje mi się już raczej nierealne). Druga sprawa że to jego team, wiadomo jak jest do niego przywiązany i napewno chciałby pomóc ale lepiej by było gdyby zachował zdrowy rozsądek bo może to być początek końca. Smutne ale prawdziwe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale każdy pisze, że to przecież KB.

O ile śledzę jego karierę i wiem o jego wyjątkowości i nie neguję tego to piszemy o ścięgnie Achillesa który ma jak każdy inny śmiertelnik.

ups sorry

nie każdy bo nie każdy zerwał.....

tu piszę o biologii a nie o jego nadludzkich możliwościach mobilizacyjnych i ambicji równej z Jordanem.

takie cechy wychodzą na treningach, meczach i grypie ale nie przy zerwaniu wiązadła w tym wieku.

tu się raczej szanse wyrównywają z niekorzyścią dla KB.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie może zdefiniujmy sobie słowo kradzież - jeśli dla Was gracz z nr 3 to kradzież to dopóki nie jesteś Jordanem to brzmi to jak semantyczne nadużycie. Patrząc co w sparingach wyrabia Davis Brew i Lillard to ja nie widze żadnego powodu aby ktoś stawiał Beala wyżej od tych graczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.