Skocz do zawartości

Sezon 2013/14 Liga IV


wiLQ

Rekomendowane odpowiedzi

Przy aktualnym podejsciu [kilkadziesiat gier w plecy, ostatnia wizyta w styczniu!] podpadnie pod przyjeta definicje olewajacego... drugi sezon z rzedu...

Heh, to będzie dopiero zagwozdka regulaminowa. Czy można uznać za olewającego kogoś, kto nie zmieniał składu od stycznia (bo to nie jest wizyta, tylko zmiana składu), nie dograł spotkań, a i tak wygrał? :smile: Bo nasuwa się od razu pytanie - czy musiał to robić, skoro nie było takiej konieczności?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, to będzie dopiero zagwozdka regulaminowa. Czy można uznać za olewającego kogoś, kto nie zmieniał składu od stycznia (bo to nie jest wizyta, tylko zmiana składu), nie dograł spotkań, a i tak wygrał? :smile:

Znaczy szykuje sie kolejna ankieta ;-)

 

Bo nasuwa się od razu pytanie - czy musiał to robić, skoro nie było takiej konieczności?

Rzeczywiscie ma wystawiony sklad, ktorego nie trzeba ruszac... ale predzej czy pozniej jakies kontuzje sie pojawia i wtedy wyjdzie czy to byl autopilot czy olanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Ja osobiście jestem zadowolony z 4 miejsca. Miałem słaby draft i musiałem przez to później kombinować...no ale całkiem nieźle to wyszło.

 

Szkoda, że tak długo trzeba czekać do nowego sezonu.

 

Pozdro dla wszystkich i dzięki za grę.

 

 

No i niestety szkoda, że tak dużo osób ligę po prostu olało. Ja już gdzieś po połowie sezonu byłem praktycznie pewny, że awansuję, niezależnie z którego miejsca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.