Skocz do zawartości

Fb#1 2013-14


Mar

Rekomendowane odpowiedzi

Powiem tak: dla mnie moze byc aukcja.

 

ALE

 

Podrzućcie jakies materiały jak to działa z czym to sie je itd.

 

Moze zrobilibysmy jakis testowy draft, zeby wyrownac szanse dla osob ktore nie mialy z tym do czynienia, bo boje sie sytuacji, w ktorej np. polece po bandzie (nieswiadomie) 2-4 pierwsze picki a potem okaże sie ze nie mam za co licytowac.

 

Druga opcja - zrobmy 2 ligi - aukcyjną i snejkowską, wilk syty i owca cala, a za rok podejmiemy decyzje.

 

Ja chetnie bym zagrał aukcja, ale z jakims sensownym przygotowaniem - jakis przykladowy draft result z poprzedniego roku z cenami itp itd i od tego uzależniam swoj glos na aukcje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Julius, to nie jest problem. W dziale roto ludzie się umawiają na mocki, draftują oczywiście pod kątem roto, ale to nie problem uczestniczyć z nimi i draftować pod kątem FB. Ja sam chętnie umawiam się na taki mock, jak tylko mi pasuje.

 

Co mogę napisać? Gwiazdy idą za jakieś 50-60 $. Za lebrona i duranta trzeba dac jakieś 80. Trzeba jednak uważać ze zbytnim przepłaceniem, bo jak się za drogo kupi lebrona to może już być mało kasy na innych key playerów. Z drugiej strony przesadne oszczędzanie też jest niewarte świeczki, gdyż przy drafcie 10-osobowym całkiem nieźli gracze mogą być pod koniec do wzięcia za 1-5 dolarów.

Edytowane przez bulek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może się uda zrobić do czwartku, ew. kilka takich draftów z różną obsadą? W jednym będziesz Ty, nie bedzie kogo innego, w drugim odwrotnie itd. Możemy próbować, jesli sie zbierze nas z tej ligi chocby połowa to gra jest warta świeczki.

 

- - - Updated - - -

 

A może dziś się cos uda? Jestes Ty, jest Julius, będę ja, może też Obi i inni chętni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok,to jutro bo widze ze wasze panie nie patrzą na seriale

 

- - - Updated - - -

 

Wyniki z wczoraj 1. LeBron James (Mia - SF,PF) $80

2. Blake Griffin (LAC - PF) $18

3. DeMarcus Cousins (Sac - PF,C) $25

4. Dwight Howard (Hou - C) $27

5. Pau Gasol (LAL - PF,C) $24

6. Kyle Lowry (Tor - PG) $8

7. Andre Iguodala (GS - SG,SF) $9

8. Tyreke Evans (NO - SG,SF) $4

9. Raymond Felton (NY - PG,SG) $1

10. Andre Drummond (Det - PF,C) $1

11. Evan Turner (Phi - SG,SF) $1

12. Tiago Splitter (SA - C) $1

13. Harrison Barnes (GS - SF) $1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sumie jest jeszcze troche czasu, moze umowmy sie na niedziele ok 21-22:00 to jest taki termin ze większosci powinno pasowac. ja w srode raczej odpadam, jutro raczej moge, ale na tygodniu to roznie wypada generalnie.

 

tak czy tak ja chetnie zagram w 2 ligi w obu typach z tym skladem - nie pojdzie w jednej mozna sobie odbic w drugiej ;)

 

- - - Updated - - -

 

termin draftu wstepnie pasuje, jak nie bede mial jakiejs delegacji w robocie to biedzie ok... ale roznie bywa.

 

wolalbym niedziele, bo w niedziele zazwyczaj siedzi sie na dupie.... bo po niedzieli jest poniedzialek ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok,panowie. Rozumiem, ze draft snake ważniejszy wiec będzie w ustalonym już terminie? Kiedy ten z aukcją? Ja miedzy 10-24 października pracuje. Internet tylko w porcie wiec znowu musze prosić o draft z aukcją po 24tym. Kazda godzina będzie pasować. Rozumiem ze zostanie założona inna liga FB1, dodatkowa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.