Skocz do zawartości

NBA 2K14


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

Ja sobie teraz na ss gram troche plejofy oklahoma, fajna jest opcja w tym roku zaczynania association od dnia dzisiejszego, dallas mam w pierwszej rundzie wjebalem 1 mecz u siebie potem wygralem 3 z rzedu, mialem troche problemow z harrisem na poczatku ale sefolosha go juz ogarnia, ogolnie komp na superstarze nie potrafi dirka wykorzystywac na hof chyba tez, 6 pkt na mecz itd itp

 

wkurwiaja oczywiscie punkty po zbiorkach co chwile wpychanie sie kompa pod kosz i bitch fouls, ale w cos grac trzeba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio grałem w RS Netsami, w drugiej rundzie trafiłem na Heat i pokonałem ich 4-3, Livingston to po prostu MVP mojej drużyny, staty 20-10-7 to u niego norma ;)

Strefę 1-3-1  ;)

 

Próbowałem, ale to nie dla mnie ;) Nie lubię grać w obronie strefą zarówno w grze, jak i w rzeczywistości

Edytowane przez bananowy_joe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie oto chodzi ,że Burke jest świetny. Fajnie mi się nim rozgrywa i w ogóle, ale rzuty no ręce opadają. Utah jest dość specyficzną druzyna jesli chodzi o rzuty wiec jest co robic. Najbardziej chce mi sie smiac gdy musze rzucac osobiste Biedrinsem to jest hardcore....ten styl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sobie teraz na ss gram troche plejofy oklahoma, fajna jest opcja w tym roku zaczynania association od dnia dzisiejszego, dallas mam w pierwszej rundzie wjebalem 1 mecz u siebie potem wygralem 3 z rzedu, mialem troche problemow z harrisem na poczatku ale sefolosha go juz ogarnia, ogolnie komp na superstarze nie potrafi dirka wykorzystywac na hof chyba tez, 6 pkt na mecz itd itp

 

wkurwiaja oczywiscie punkty po zbiorkach co chwile wpychanie sie kompa pod kosz i bitch fouls, ale w cos grac trzeba

 

To tylko kwestia znalezienia i dopasowania sliderów i tendencji. Zajrzyj tutaj: http://www.operationsports.com/forums/nba-2k-basketball-sliders/

 

Powinno pomóc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

K*rwa nie ogarniam, tego co robi CPU.. Dostałem się Brooklynem do finałów NBA, gdzie prowadzę z Houston 3-0, z tym, że każdy mecz kończył się różnicą 1-3 punktów, a Rockets każdy z tych trzech meczów mogli wygrać, gdyby grali więcej Hardenem, a nie Benem Gordonem (!). Ben Gordon gra najwięcej w drużynie, zdarzało się, że Harden rzucał mi 30 punktów przez 3 kwarty, a całą czwartą przesiedział na ławce, zamiast niego grał właśnie Ben.. WTF?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

K*rwa nie ogarniam, tego co robi CPU.. Dostałem się Brooklynem do finałów NBA, gdzie prowadzę z Houston 3-0, z tym, że każdy mecz kończył się różnicą 1-3 punktów, a Rockets każdy z tych trzech meczów mogli wygrać, gdyby grali więcej Hardenem, a nie Benem Gordonem (!). Ben Gordon gra najwięcej w drużynie, zdarzało się, że Harden rzucał mi 30 punktów przez 3 kwarty, a całą czwartą przesiedział na ławce, zamiast niego grał właśnie Ben.. WTF?!

 

Kwestia tendencji. Mogłeś przed rozpoczęciem ściągnąć jakiś roster zrobiony przez użytkowników OS, gdzie są one urealnione, a tym samym wpływają na ilość posiadań każdego zawodnika, ich zachowań etc.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Mógłby mi ktoś napisać poziomy trudności od najłatwiejszego do najtrudniejszego ?

2.Czy poziom All-Star w trybie kariery zawodnikiem jest ciężki,tzn.czyli jak się dostanę do dobrej drużyny np.Thunder,to czy będą często na tym poziomie przegrywać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.