Skocz do zawartości

NBA 2K14


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

http://forums.nba-live.com/downloads.php?view=detail&df_id=5613 - Mod który dodaje pełno "retro" grajków z cyberface'ami. Good shit, polecam.

Można dzięki niemu zagrać sobie ciekawe assocation, w którym m.in Magic, Hakeem, LeBron i Jordan rywalizują o pierścionek, a gdzieś w tle przewijają się Reggie Miller, King i Barkley.

Ostrzegam jednak, że zanim przejdziemy do gry warto usunąć nadmiar graczy z wysokim overallem(ja na przykład wyjebałem pełno zawodników z lat 50, 60, których słabo znam i R.Gaya) i poprawić ratingi tak by wszystko się zgadzało.

Edytowane przez LukeMorrison
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę nie ogarniam. Pobrałem moda, wkleiłem wszystko i nic się nie zmieniło.

Na pewno zrobiłeś wszystko dobrze? Cyberface'y wklejasz do głownego folderu gry(Program Files/2kSports/NBA2k14), a plik z rosterem do folderu z save'ami(Użytkownicy/[nazwauzytkownika]/Appdata/Roaming/2ksports/NBA2k14/Saves).

Potem w grze wczytujesz sejwa. Musi działać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, w takiej sytuacji Iguodala będzie chciał wymiany. Choć możliwe, że ok. 28 minut z ławki jako 6th mu styknie. 

 

Źeby uniknąć tego typu sytuacji w których all star grzeje ławe, polecam pozbyć się nadmiaru graczy z wysokim overallem(ponad 80) wymieniających ich do zespołów, które nie będą brać udziału w Assocation(np. Bulls 85/86).

 

Jeśli będziesz chciał "odmłodzić" jakiegoś gracza(bo na przykład nie będzie pasowało ci, że Garnett z overallem 96 ma 37 lat ;) ) to polecam pobrać to cudeńko:

http://forums.nba-live.com/viewtopic.php?f=153&t=93066 . Jest to edytor w którym można bez problemu zmienić wiele rzeczy do których nie ma dostępu w grze.

 

----------------------

@Kubbas

 

Myśle, że pojawienie się modów do 2k14 z pełnymi sezonami jest kwestią czasu ;)

Edytowane przez LukeMorrison
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich :)

Kupiłem sobie wczoraj nba 2k14 i mam do Was prośbę.

Jak ustawić pada ( posiadam taką podróbkę za 40zł pada od playstation 2) aby wszystko było tak jak powinno ? Nigdzie nie mogę znaleźć żadnego filmiku z ustawieniem. (gra sama go wogóle nie ustawia)

Będę serio bardzo wdzięczny.

 

I ostatnai rzecz to gra trochę mi się tnie ( 4gb ramu, procesor i3 2240 karta graficzna geforce 512mb). Czy jest jakiś sposób żeby płynniej chodziła? Co i gdzie powinienem przestawić ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie mam pojęcia jak to zrobić. Tak z ciekawości spytam, po co chcesz wyzerować całą kolumnę?

Pamiętaj żeby obchodzić się z tym edytorem ostrożnie bo łatwo można coś zjebać, na przykład sprawić że ktoś nie będzie miał twarzy ;d

 

----

@Martinelli

co do pada:

http://www.youtube.com/watch?v=I_q-LnpOBNk - to jest akurat do ps3, ale do ps2 robi się to samo. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra jakoś sobie poradziłem z tym edytorem. Chciałem wyzerować asg. minutes bo źle przeczytałem, myślałem, że to avg. minutes czyli tak jakby jakieś ustawienie ich minut przy których będą zadowoleni :) Po prostu zmieniłem im rotacje. Wszyscy mieli 0 minut :D A tak w ogóle to chyba już coś zjebałem bo Wizz nie mają logo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Siemka, mam nba 2k14 na PC i mam następujący problem. Gram moją karierę i w każdym sezonie po tym jak zostałem wybrany do All Star i po zagraniu konkursów dając play next game przesymulowuje mnie do play offs. Tym sposobem mój sezon trwa połowę prawdziwego a także nie jestem w stanie zaliczyć występu w All Star Game mimo że zostałem do niego wybrany już dwa razy i jestem w trakcie trzeciego sezonu i za każdym razem dzieje się to samo. Zdarzało się już komuś coś podobnego i wiecie może jak sobie z tym poradzić? Posiadam oczywiście oryginalną grę. Drugie pytanie to na jakiej kamerze gracie tryb Mojej Kariery? :D

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.