Skocz do zawartości

Sezon 2013/14 Dywizja III Ś


wiLQ

Rekomendowane odpowiedzi

1 Podpalacze Mostów 86

2 MKAllstars 85

3 Ball Lovin Criminals 85

4 Tłoki III Warszawa 77

5 Seagull hunters 74

6 Boston kolekCeltics 73

6 T_omko Crew 73

8 Niepelnosprytni 72

9 LA GawronLAKERS 71

9 Tumulce Basketu 71

11 Kasztaniaki Bulls 69

11 Texas Team 69

13 Lublin Pacers 63

14 Daniel's Team 60

15 LA Losers 52

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

 

 

Contenderzy" [w znaczeniu, ze wg mnie zaczynaja z dobrej pozycji i potrzebuja najmniej sprzyjajacych okolicznosci na zajecie miejsca w Top5]:

T_omko Crew  [zdecydowany faworyt, nie ma slabych stron, przy zdrowiu moze byc blowout]
MKAllstars  [gleboka druzyna, slabe tylko straty, FT% i trojki]
Daniel's Team   [overkill w blokach i FG%, kupic trojki i przechwyty, potrzebny trejd]
Tłoki III Warszawa   [dobry fundament, ale co z druga polowa skladu? FAsy i Kobo kluczowe]
Ball Lovin Criminals  [overkill w statsach niskich, braki u wysokich, potrzebny trejd]
Seagull hunters  [wyjatkowo tani Durant pomogl reszcie skladu, ale FAsy wciaz beda potrzebne]
Lublin Pacers  [overkill w FG% i blokach, ale ogolnie mocno, potrzebny trejd]



T_omko walczy o utrzymanie, Lublin Pacers też. Daniel okazał się totalnym no-show. Tłoki, Ball Lovin walczą o awans, tak samo jak Seagull Hunters. MKA wygrał :P

4/7, nieźle ;)

 

"Walka o utrzymanie" [w znaczeniu, ze zaczynaja z duzego dola]:

LA GawronLAKERS  [tylko 3 mocne kategorie, reszta meh, slaba 2 polowa skladu, wiec FAsy]
Boston kolekCeltics  [dobra glebia, ale za duzo solidniakow, a za malo graczy powyzej przecietnej]
Kasztaniaki Bulls  [az 4 slabe kategorie, asysty i zbiorki na sprzedaz!]
LA Losers  [tylko 3 mocne kategorie, za duzo kasy na dol skladu, wiec nazwa moze byc prorocza]



Gawron jest tuż za contenderami, ja walczę o utrzymanie razem z Kasztaniakami i LA Losers.

3/4, całkiem dobrze wiLQ ;)
 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

T_omko Crew [zdecydowany faworyt, nie ma slabych stron, przy zdrowiu moze byc blowout]

T_omko walczy o utrzymanie

Na usprawiedliwienie T_omko [i przy okazji moje] trzeba dodac, ze kontuzja Horforda to powazna zmiana w jakosci skladu.

 

Daniel okazał się totalnym no-show.

Tu wychodzi problem w ocenie tych przepowiedni przedsezonowych - zakladam aktywnosc wszystkich GMow, a wiadomo, ze jak ktos oleje druzyne w grudniu to nic z tego nie bedzie chocby byl to najlepszy sklad po drafcie.

 

 

3/4, całkiem dobrze wiLQ ;)

Dzieki za to zestawienie ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Na usprawiedliwienie T_omko [i przy okazji moje] trzeba dodac, ze kontuzja Horforda to powazna zmiana w jakosci skladu.


Tego oczywiście nie dało się przewidzieć w żaden sposób :) Jakby u mnie nie wypadli od razu po transferach Gasol i Bledsoe, to pewnie biłbym się teraz o 3 miejsce :) Cóż, bywa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tabelka na tydzien przed koncem wyglada ciekawie

e92a138c.jpg

o ile ja mam raczej dosyc pewna sytuacje(cale szczescie bo u mnie po finalach H2H zaangazowanie w gre opada w niesamowitym tempie) to walka o pozostale 2 miejsca zapowida sie ciekawie bo mamy 4 druzyny z szansami na awans, faworytami sa podpalacze z 3 pkt przewagi, oraz tloki maryjana ktoredo doswiadczenie moze zrobic tutaj roznice i zapewnic mu awans mimo ze caly sezon byl raczej w srodku tabeli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej

 

Na usprawiedliwienie swojej pozycji dodam że oprócz kontuzji Horforda doszła jeszcze niefartowna wymiana Conley <-> R. Anderson (w momencie gdy transfer wisiał na yahoo Ryan złapał kontuzję w wyniku której w moim składzie nie wystąpił ani razu. Musiałem się sporo nagimnastykować, żeby opracować nową strategię i nie spaść także moim zdaniem nie jest źle:>

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.