Skocz do zawartości

Sezon 2013/14 Dywizja III Ó


wiLQ

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

No i po drafcie w grupie Ó, niestety było aż 5 autopicks, w tym cztery przez cały draft - szkoda. Chciałem zbudować zbilansowany skład, żeby nie wysypać się w żadnej kategorii, mieć po dwóch graczy na każdą pozycję, bez kontuzjogennych zawodników, bez weteranów. Taktyka była prosta - początek przeczekać, potem pozgarniać średniaków do zapełnienia dziesiątki (udało się aż jedenastu, więc jak nie być tu zadowolonym), a potem to już nieważne, przy 15 graczach znalezienie solidnego FA nie powinno być trudne.

Mój skład:

1. Jeff Teague 16$

To był dla mnie sygnał, że zaczął się mój czas - czas promocji. Zwykle nie buduję zespołu, opierając go o PG, ale cena była niezwykle atrakcyjna. Bardzo solidny zawodnik.

2. Chris Bosh 28$

Problemy z kontuzjami Wade'a, to szansa właśnie dla niego. Będzie walczył o nowy kontrakt i udowodnienie Heat, jak jest dla nich ważny. 

3. Pau Gasol 32$

Jako, ze jest to liga z dwoma środkowymi, to bardzo zależało mi na solidnym wzmocnieniu tej pozycji. Dołożyłem Gasola, który na początku będzie liderem Lakers. Contract year powinien zrobić swoje, jak zwykle

4. George Hill 13$

Sporo rzuca za trzy, no i może grać na dwójce, co było dodatkowym atutem.Bardzo udany zakup za tę cenę.

5. DeMarcus Cousins 28$

Liczę na poprawienie jego statystyk, choć to pierwsza niewiadoma w moim zespole. Na szczęście na jego pozycji mam zastępców, więcej niż solidnych

6. Luol Deng 15$

Liczę na magię contract year (znowu) i Derricka Rose'a, który powinien stworzyć Dengowi więcej miejsca na zdobywanie punktów

7. Monta Ellis 17$

Trochę strat, ale całiem sporo punktów, trójek i steali - zabezpieczenie pozycji SG

8. David Lee 20$

Kolejny PF/C, który nie powinien grać gorzej niż w ostatnim sezonie (przecież to all star),

9. Ryan Anderson 11$

Jest hype na Davisa, ale myślę że nie powinni sobie z Andersonem przeszkadzać na parkiecie, liczę na sporo trójek, parę zbiórek. Może być gorszy, ale nie aż tak bardzo jak wszyscy sądzą.

10. Gordon Hayward 12$

Ubezpieczenie pozycji numer 3, myślałem że pójdzie drożej. ma więcej doświadczenia niż Favors i Kanter, to powinien być jego sezon

11. Carlos Boozer 6$

Wszyscy śmieją się z Boozera, ale za 6 dolarów to taniocha.

12. Mike Dunleavy 1$

Bulls na SG mają tylko Butlera i jego.Liczę na sporo trójek

13. Lance Stephenson 1$

Powrót Grangera, powrotem Grangera, ale za dolara czemu nie zaryzykować?

Mam nadzieję, że ten skład pozwoli mi załapać się do trójki, bo taki jest mój plan. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz bardzo mocny zespół, wyrównany i bez wielu słabych punktów, tak to na razie wygląda, sezon zweryfikuje :smile:
Autopicki trochę przeszkadzały, mam nadzieję, gm'owie jednak się pojawia, bo stracimy 1/3 szans na trade

Mój draft nie do końca taki jak chciałem, było kilka przepłaceń, ze 2 zaspania, ogólnie jestem zadowolony, statystyki raczej pokryte, teraz trzeba liczyć, że chłopaki będą grać tak prognozuję. Zespół to składak z zawodników po trochę słabszych sezonach, ale z wielkim upsidem. Jak zaskoczy, witamy w top 3

 

1. (10) Mike Conley (Mem - PG) $33  --> Mini cp3 za bardzo dobrą cenę. Grizz z nowym trenerem będą grać szybciej, statsy powinny pojsć w górę

2. (28) Ersan Ilyasova (Mil - SF,PF) $23 --> Pierwsze delikatne przepłacenie, ale Ersan z nowym trenerem i na stałe jako PF, daje skuteczności, trójki i zbiórki. 

3. (36) Anthony Davis (NO - PF,C) $52 --> Zapłaciłem o 7$ więcej niż chciałem. Jeśli hype okaże się prawdziwy, będzie bestia

4. (52) Brook Lopez (Bkn - C) $25 --> Jedyna pewna opcja w Brooklynie, go-to-guy. Powinien utrzymać statystyki z zeszłego roku, bez Humphriesa może będzie wiece zbiórek

5. (70) Kyle Lowry (Tor - PG) $16 --> 2 pg w zespole, po fatalnym roku liczę na bounce-back - statystki jak z przed 3 lat. trochę ryzyko, ale myślę, że warto

6. (77) Anderson Varejao (Cle - PF,C) $11 --> Najlepszy środkowy zeszłego sezonu, do póki był zdrowy. Low risk high reward. 

7. (90) O.J. Mayo (Mil - SG) $13 --> Będzie pierwszą opcją ofensywną w swoim zespole, kolejny po marnym sezonie. Liczę na wielki sezon

8. (97) Kevin Martin (Min - SG) $10 --> Wrócił do ulubionego trenera i ulubionego systemu. Liczę na odbudowę i granie jak za dawnych lat

9. (105) Evan Turner (Phi - SG,SF) $13 --> Główna postać przebudowywanej Philadelphii. Będzie miał częsciej pilkę, pomagał MCW w rozegraniu. Liczę bardzo na świetny sezon. No i contract year

10. (156) Kris Humphries (Bos - PF) $1 --> Jego nie chciałem, liczyłem że autopick przebije. Ale może uda mu sie w Bostonie na jakiś czas ładować zbiórki?

11. (168) John Henson (Mil - PF,C) $1  ---> handcuffs dla Ersana, moze się powoli przebijać do składu. W poprzednim sezonie miał bardzo obiecujace wystepy

12. (175) Jared Sullinger (Bos - PF) $1 --> Skutecznosci i zbiórki (znakomity rate zborek!!). Low risk high reward 

13. (181) Dennis Schroder (Atl - PG) $1 --> Widziałem kilka meczy. Duży potencjał. Jeśli teague sie posypie, może się bardzo przydać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. (27) LaMarcus Aldridge (Por - PF,C) $53 2. (37) Ty Lawson (Den - PG) $27 3. (53) Paul Millsap (Atl - PF) $25 4. (62) JaVale McGee (Den - C) $16 5. (67) Goran Dragic (Pho - PG) $12 6. (78) Steve Nash (LAL - PG) $11 7. (80) Jeff Green (Bos - SF,PF) $13 8. (84) Danilo Gallinari (Den - SF) $4 9. (91) Eric Gordon (NO - SG) $14 10. (100) Wilson Chandler (Den - SG,SF) $8 11. (141) Maurice Harkless (Orl - SF) $4 12. (142) Spencer Hawes (Phi - C) $4 13. (153) Reggie Jackson (OKC - PG)

$4

 

W sumie nie wiem po co kupiłem Gallinariego, przez to potem zabrakło mi kasy na Nene, a później slotu na Kamana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojejej, co sie stalo? To byly zapowiedziane absencje? To zdecydowanie za duzo.

Awaria forum moze ludzi zmylila?

Nie mam pojęcia, Bydzia skończył draft zanim Cavaliers na niego wpadli (mając już w składzie z autopick Jeffersona), więc praktycznie cały czas było 5 auto picków. Także zabawa nie była taka jak się spodziewałem. Nie wiem na ile awaria forum miała z tym coś wspólnego - nixon wysyłał przypomnienia na yahoo, a nie tylko grupa Ó draftowała wczorajszego wieczora i nie było takiej absencji...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj pamietam hype w liceum był większy niż u Walla i Duranta.

Bardzo szybko zweryfikowano umiejetności i przede wszystkim cechy charakteru OJ.

choc:

 

gość w 2008 roku zaczynał przygodę w memphis gdzie zepsuto jego talent na pewno w roku gdzie oddano Gasola za Gasola!

 

Winne po części środowisko! bo grał z kolegami:

 

Crittenton!;

Hadadi;

Gay;

Foyle!;

Jaric!;

Miles!

Milicic!

Ross;

Warick!

 

do pozazdroszczenia takie pracowite środowisko.....

dodatkowo w tym sezonie Memphis miało ostatnią publikę jeżeli chodzi o statystykę (500k) i słabą obronę i 3 trenerów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam pojęcia, Bydzia skończył draft zanim Cavaliers na niego wpadli (mając już w składzie z autopick Jeffersona), więc praktycznie cały czas było 5 auto picków. Także zabawa nie była taka jak się spodziewałem.

Za co niestety czesciowo czuje sie odpowiedzialny takze przepraszam. Brak 1/3 ligi to fatalnie wyszlo :-(

I niestety zdecydowanie najwiecej ze wszystkich dywizji co tez jest kiepskie. Heh.

A wiadomo kogo brakowalo? Samych rookich czy z doswiadczonych tez?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedynie Szulim zgłaszał, że może mieć problem ale ostatecznie dał radę. Przypominałem mailem, Yahoo przypominało mailem, widocznie mieli ważniejsze sprawy na głowie. Liczę, że mimo wczorajszej nieobecności będą jednak aktywni podczas sezonu, ciężko im będzie ale jeszcze nic straconego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedynie Szulim zgłaszał, że może mieć problem ale ostatecznie dał radę. Przypominałem mailem, Yahoo przypominało mailem, widocznie mieli ważniejsze sprawy na głowie. Liczę, że mimo wczorajszej nieobecności będą jednak aktywni podczas sezonu, ciężko im będzie ale jeszcze nic straconego.

 

W sumie to dla nieobecnych nawet lepiej, że aż tylu się nie stawiło, bo zdecydowanie będą mieli o co grać. W przypadku jednej nieobecności szanse na zajęcie miejsca innego niż ostatnie (zakładając grę wszystkich do końca) są mierne. O wyższych nie wspominam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.